Weird Al Yankovic - Perform This Way

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:903
Počet zobrazení:9 706

Po hodně dlouhé době tu opět máme hudební parodii od Weird Ala Yankovice. Jde o parodii na píseň Lady Gaga - Born This Way, ve které se strefuje do jejích proměn ve vizáži. Je to píseň z nového alba Alpocalypsa. Z tohoto alba by se mohly objevit i další písně, pokud bude zájem. Kdo je podle vás lepší? Weird Al nebo The Key of Awesome? Chtěli byste zde hudební parodie vídat častěji?

Přepis titulků

Když jsem se vylíhla, tak mi má máma řekla: "Chovej se jak superstar. Šetři si kapesné, kup si šaty z bublinek a jednoho dne to někam dotáhneš." Na červeném koberci si mě nelze nevšimnout. Novináři jsou mi neustále v patách. V těchhle šatech ti vypíchnu oko. Drž si odstup a vychutnej si show.

Jsem si jistá, že mí kritici řeknou, že je to groteskní okázalost. Můžou mi vlézt na záda, zlato. Takhle já vystupuji. Můžu nosit švýcarský sýr nebo být pokryta včelami. To neznamená, že jsem šílená. Takhle já vystupuji. Moje malé příšerky platí. Hodně, protože takhle vystupuji. Zlato, takhle já vystupuji. Neboj se, jsem v pořádku. Prostě takhle vystupuji. Nejsem šílená, takhle já vystupuji.

Budu troll nebo zlá královna. Budu lidská fazole. Protože pro mě je každý den Halloween. Jsem tak naprosto originální, můj nový vzhled je hned v módě. Obtočím si tenké střevo okolo krku a podpálím se na jevišti. Nosím dikobraze na hlavě. Jen tak z recese.

A bezdůvodně začnu zpívat francouzsky. Promiňte, kdo si uprdnul? Vyjádři se. Mám na sobě svěrací kazajku, je ze zlaté lamé. Ne proto, že bych byla šílená, já takhle jen vystupuji. Přivážu si žebírka k nohám a zahalím se syrovým masem. Vsadím se, že jste takovouhle sukni ze steaků ještě neviděli. Neuraž se, až uvidíš mou poslední popovou zrůdnost.

Jsem divná, švihlá, šokující, zvláštní, bizarní... Jsem Frakenstein, jsem Avatar. Nic není pod mou úroveň, vážně udělám cokoliv. Kromě bílé po dni práce. Protože, zlato, takhle já vystupuji. Doufám, že nepovažuješ za klišé, když dnes vyrazím nahá. Nevolej policajty, zlato. Takhle já vystupuji. Nemám důvod litovat veškeré téhle pozornosti. Nejsem úplně šílená.

Takhle já vystupuji. Takhle já vystupuji. Takhle já vystupuji. Vždycky takhle vybočuji. Já takhle vystupuji. Vážně nejsem blázen. Prostě takhle vystupuji. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo chtěl vidět nevykostičkovaného nahého ALa? :D

00

Odpovědět

neupravená verze videa, budete koukat co všechno nebylo skutečné.

http://www.dailymotion.com/video/xxfe88_perform-this-way-rough-edit_fun

00

Odpovědět

the key of awesome je best :D

191

Odpovědět

Weird All je lepší :D :D a parodíí se nakotlit co to pujde :D

210

Odpovědět

:D Neůžu z toho jezevce ! :D Hey Hey hEy ! :D

202

Odpovědět

Rač mám the key of awesome a rozhodně by zde mohly být další parodie ty mě baví skoro nejvíc :D !!!!!

192

Odpovědět

ten Avatar s tunely v obou uších je boží:D

180

Odpovědět

Lady Gaga je pohromou dnešnej hudby, no Al je kráľ... Tie jeho paródie skrátka nemajú chybu :D

218

Odpovědět

:-D

180

Odpovědět

Weird Al nebo The Key of Awesome? To je jako vybírat si mezi čokoládou a bonbónama. Oboje je skvělý a čim víc tady toho bude tim líp ;-)

200

Odpovědět

Weird je lepší :D tadle parodie se opravdu povedla :D

182

Odpovědět

4 Pavel: raj amishu tu je staci trosku pohledat

180

Odpovědět

Jo čím víc hudebních parodií tím líp!!!!

190

Odpovědět

Amish Paradise by se tu měl objevit, to je dle mého nejlepší...

180

Odpovědět

AoA jsou zatim oproti Alovi zelenaci...ale mam rad oboje

180

Další