Frantíci, co to lyžování?What The Fuck France

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 15
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:5 532

Paul Taylor se tentokrát zaměří na francouzskou posedlost lyžováním. Proč tento sport považuje za snobskou šílenost?

Přepis titulků

Kurva, Francie! Jsem Paul Taylor, jsem Angličan žijící ve Francii. Děkuji za všechny komentáře typu: "Paule, není to Kurva, Francie. Je to Kurva, Paříži." Přesvědčil jsem producenty, aby nás poslali sem, protože jsem nikdy nepochopil vaši posedlost lyžováním. Kurva, Francie! Jean-Pierre, vím, co si říkáš.

"Paule, vy angličtí bastardi o lyžování nic nevíte, protože nemáte hory." Vím, hory nemáme, ale i tak lyžujeme. Šílené, co? Neuvěřitelné. V Anglii nelyžujeme na sněhu, ale na něčem, co vypadá jako štětka na záchod. Říká se tomu Dendix a pokud mi nevěříte, vygooglujte si to. Ale lyžování je prostě šílené. Proč je to šílené, Paule? Jsem rád, že se ptáš!

Lyžování je šílené ze tří důvodů. Zaprvé, lyžování, nebo jízda na snowboardu? Než se vyškrábete na kopec, musíte se rozmyslet, jak pojedete dolů. Pokud chcete vypadat jako kokot a chcete riskovat zlomenou nohu, vyberete si lyže. Pokud chcete vypadat jako ještě větší kokot, kterému přijdou lyže out, a chcete riskovat naražený zadek, vyberete si snowboard. Ale v obou případech musíte vydělávat zhruba tolik, kolik je HDP středně velkého státu.

I ti nejchudší tu mají dobrou práci. Kdy se zase uvidíme, ty luxusní státe? Vy, kteří sem jezdíte, jste jen banda bohatých blbců! Hej ty, kundo! Rukavice! Zadruhé, počasí. Kdokoliv přijede do hor, hned se stane kvalifikovaným meteorologem.

Vidíš ty mraky? Ve čtyři bude sněžit. Hezký práškový a nadýchaný sníh. Ten bude skvělý. Sklapni! Mimochodem, zaplatili jste 2 000 eur, abyste se jednou svezli nahoru a pak tu celý den seděli a popíjeli svařené víno za 14 eur. - Byla to akce... - Ne, měli jste zůstat doma. Je to levnější, je tam tepleji a nezabije vás to.

Když už jsme u umírání, každý rok jste svědky, jak si lidé zlámou končetiny při zamotání do sítí na okraji sjezdovek. Ale přesto pak říkají... To byl fakt geniální nápad na trávení prázdnin, Paule Taylore! To je na hlavu. Zatřetí, když sjíždíte kopec, myslíte si, že vypadáte jako James Bond nebo jako profesionální závodník, ale ve skutečnosti vypadáte jako zlitý Angličan o sobotní noci.

Už zase! Už na to seru. Navíc je to jediný sport, kde amatéři a profesionálové jezdí po stejné dráze. Lewis Hamilton taky nejezdí po stejné silnici jako vaše babička, že? Je to nebezpečné a někdo se brzo zabije. Přímo do ptáka! Kurva, Francie!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle se mu nepovedlo. Ale tak není vždy posvícení, příště to bude určitě lepší ;-)

00

Odpovědět

Běžte už s tímhle d******e! Nebo to přejmenuje aspoň!
Flashka

04

Odpovědět

Tohle je už ubohost, ty předchozí videa se z jistou mírou nadsázky brát dala (jako rázovitost Francie). Tohle je jen výlev zakomplexovanýho idiota, který nepochopil že spousta lidí (nehledě na státy) rádo jezdí na hory, nebo kterej je tak ubohej, že se nikdy pořádně lyžovat nenaučil...

Jinak ve Francii na horách rozhodně není nebezpečněji než kdekoli jinde, teda pokud zrovna nemaj Pařížani prázdniny...

81

Odpovědět

Spíš mu dochází témata

40

Odpovědět

Spíše poukazuje na to, že lyžování je docela drahý a v podstatě hloupý "sport". Zaplatíš ranec za skiPass a pak piješ svařák, se kterým bys ani na svahu neměl co dělat. A jako bonus si zlomíš hnátu. V tomhle se moc podobáme Frantíkům, takže nám to nepřijde moc trefné

10

Odpovědět

Co ten hate tady? Je pořád skvělej. :)

32

Odpovědět

jdete s tim uz do p****e.

1228

Odpovědět

Ta myšlenka s Hamiltonem vůbec nedává smysl. Když závodí jezdí po okruhu s ostatními závodníky. Když lyžaři závodí, taky jezdí po trati s ostatními lyžaři (nebo jednotlivě). Pak ve svým volnu i když jsou profesionálové, na sjezdovkách to jsou "normální lidi" jako ostatní lyžaři. Stejně tak Hamilton ve svým volnu taky jezdí po stejné silnici jako "normální lidi", tudíž po stejné jako naše babička...

242

Odpovědět

Jo, lepší přirovnaní by byla jízda po dálnici vysokou rychlostí kde půlka lidí nemá řidičák a neumí řídit.

60

Odpovědět

Sice je to čím dál tím víc odkláněné od Francie jako takové a dá se to aplikovat na každý druhý stát, ale pořád je to sakra mrda!

A aspoň jakožto Čech mám umělý důvod si zase zanadávat na ty zasrané Frantíky!!!

137

Odpovědět

Nějak už to přestává být vtipné...

4515

Odpovědět

Já už s každým dílem chci vidět jenom video Frantíci, co ti imigranti.
Upřímně pro mě vše, co je o něčem jiném přestává být lákavé, neboť jsem se už upnul na tohle téma, kterému se z politických důvodů vyhýbá...
Nehodnotím ho špatně..... ale!

67

Odpovědět

+DinoCopProč by někdo kritizoval uprchlíky když jsou naše spása a do našich žen nasazují jejich nespoutané výbušné spermíky?

12

Odpovědět

+Morcetouché

01