Frantíci, co ty Pařížanky?What The Fuck France

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 15
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:8 220

O Francouzskách se může říkat, že jsou velice sexy a velmi dobře oblékané, ale obyvatelky Paříže jsou trošku zvláštní. Paul Taylor to zjistil poměrně brzy.

 

Connasse - děvka

Přepis titulků

Kurva, Francie! Zdravím, já jsem Paul Taylor. Jsem Angličan žijící ve Francii. Nikdy jsem nepochopil Pařížanky. Dámy, co to bude? - Chablis. - Chardonnay. Kurva, Francie! Jean-Pierre, říkal jsi mi, že Francouzsky jsou nejvíc sexy, nejsofistikovanější a nejlépe oblékané ženy na světě.

Máš pravdu, ale nezmínil jsi Pařížanky. Pařížanky jsou otravné. Proč jsou otravné, Paule? Jsem rád, že se ptáš! Jsou otravné ze tří důvodů. Zaprvé, ani nevím, jak je správně oslovit.

Mám použít madame, mademiosell, nebo connasse? Netuším. Musím vybrat správně, protože pokud mladší ženě řeknu: "Bonjour madame," urazí se. Ale když starší ženě řeknu: "Bonjour mademoiselle," bude si myslet, že jí balím. Řekni své babičce, aby se uklidnila, jasný? A když už víte, jak je oslovit, sblížit se s nimi je mnohem těžší.

Abyste se s Pařížankou sblížili, musíte mít koule z oceli nebo pár promile v krvi. Snazší je utéct býkům v ulicích Pamplony. - Zdravím, jak se máš? - Ne, děkuju. Zadruhé, pokud už tedy nakonec Pařížanku přesvědčíte, aby s vámi začala chodit vztahu, tak vám to ani jako chození nepřijde. Zase si mluvíš sám pro sebe. Chodím s ní osm let, požádal jsem jí o ruku, řekla ano, ale já si naším vztahem pořád nejsem jistý.

Auto! Musím čůrat! Pokud chcete mít 100% jistotu, že s vámi Pařížanka chodí, musíte ji nachytat při sexu s jiným. Zlato, ty spíš s někým jiným? Ano, ale to proto že tě miluju. Miluju jeho, miluju souseda, miluju život. Není to lehké.

Bum, jsem na seznamu! Zatřetí, skutečným důvodem, proč jsou Pařížanky otravné, jsou Pařížané. - Sexy. - Jo, Jean-Pierre. Je to vaše chyba! Pařížanky jsou tak odtažité, protože musí celý den odhánět takovéhle pitomce, kteří mají ty nejhorší balící hlášky.

Tvůj otes musel být sloděj, vyšplhal k nébesům, uchradl hvěsdy a vlošil je do tvých oší. Jdi do hajzlu, je den a nevidíš žádné hvězdy. Udělej všem laskavost, běž domů a vyhoň si ho. Ale abych byl fér, je to pořád lepší než ti pitomci, kteří slova ani nepoužívají. Co to je? Jsme snad v posraný zoo? Pokud jsou Pařížanky během vztahu otravné, je to proto, že je takové chcete.

Můj kamarád přítelkyni odkopl po třech dnech. Řekni jim, proč jsi ji odkopl. Protože nebyla dost otravná. Nebyla dost otravná! To je, jako bych vyhodil kočku, protože mi málo sere na zem! Hele, pokud se ti nelíbí Francouzsky, najdi si Angličanku! - Ne. - Zabírám si. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli by mi někdo takhle pičoval v naší zemi, tak bych ho rychle vypakoval, ať si teda táhne zpátky do té Anglie. :)
I když klišé o našich slavných pražačkáh máme taky fůru a v mnoha případech nejsou daleko od pravdy. :)

12

Odpovědět

A preto sa nikam neposunieš priateľ môj, lebo ak ti niekto dá kritiku tak miesto toho aby si sa nad ňou zamyslel, tak zareaguješ agresívne a nechceš jeho názor viac počuť ;)

00

Odpovědět

Boží střihy!!!! :-)

61

Odpovědět

Může my někdo vysvětlit proč není ve videu ani jedna muslimka? Z tohohle rasizmu je mi už pořádně špatně, měli byste si už konečně zvyknout že my sme součástí evropy.

6623

Odpovědět

24 palců za hodinu. Nevtipnej vtip. To není vůbec podezřelý.

517

Odpovědět

A jak to víš, že tam nebyla ani jedna muslimka? Odkdy je prosímtě vyznání tetované na čele? :)

45

Odpovědět

+MikeKeď nemôžeš to čelo vidieť kvôli nikábu tak ti to môže napovedať správnu odpoveď ;)

00

Odpovědět

Nebalila postarší paní v červeném i Normana? Ale tedy po internetu...

32

Odpovědět

Ne, neni mi sympaticky, bouzel.

1413

Odpovědět

Škoda. Ale musím ocenit, že mu hned nenadáváš, jako to mají někteří ve zvyku, a vyjádříš se normálně...

171

Odpovědět

Ty střihy se hodně povedly.

551

Odpovědět

Já jsem si tohohle Frantíka docela oblíbil a chtěl bych tudíž poděkovat za jeho překlad tady!
:-)

415

Odpovědět

To je brit ty hovado !

525

Odpovědět

+LepidloVážně má cenu sem psát jakoukoli reakci na tvou připomínku?
Snad jenom podotknu, že před oslovením se píše čárka, před interpunkčními znaménky se zase mezera nepíše a národnosti se píší s velkým písmenem, takže pokud vím, správně(ji) napsané by to mělo být: "To je Brit, ty hovado!"
Snad jsi nyní o něco moudřejší (i když od tebe očekávám spíše reakci typu: "Di do p****e kreténe !")
Pac a pusu :-)

1518

Odpovědět

+LatyfundistaUbožáku.

04

Odpovědět

This is all a plot !

41

Odpovědět

Ale to, že se baby dělají nedostupné kvůli kdejakému kokotovi, co to na ně zkouší, platí všude. Jak má ta borka poznat, že právě já jsem ten super borec, když mě automaticky zařadí mezi "další debil, co to na mě zkouší".
"Musíš se víc snažit!" a jako jak a hlavně proč? Vždyť ji ani neznám a nevím jestli za to stojí, abych se snažil. Co já vím, třeba je to taky p**a.
Pak se ty baby můžou divit, že chodí vždycky s nějakým debilem, když právě jenom ten debil pořád a pořád do nich kutí, až mu nakonec podlehnou, místo toho, aby se samy snažily někoho poznat, pozvat, či ho nedejbože oslovit jako první.

Ale to jsou jenom moje nářky do tmy. Video super, týpek sympaťák. Dávám mu lajk.

984

Odpovědět

Podle mě tě žádná fajn holka jen tak nepošle do p****e pokud se snažíš o konverzaci. Většinou se jim prostě buď až moc nelíbíš a nebo samy nejsou moc komunikativní... Ale stejně fajn holka které se vysloveně nepříčíš si s tebou většinou v pohodě pokecá. Samozřejmě pokud nepoužíváš ty štěkací narážky a tak.. Popřípadě jsou moc úzkoprsé a nezávaznou konverzaci jejich pokřivené myšlenky o mužích hned zaměňují za šuk či co... Ale souhlasím s tebou, že by se mohli snažit sbližovat více :D

262

Odpovědět

+pav1Někdy je to prostě o vůni, když ti chlap/žena voní, dáš jí/jemu snáze šanci.
Svého současného přítele znám tři roky a chodím s ním asi měsíc. Vpodstatě se prý nechalsbalit, ale ani o tom nevím, zeptal se, zda chci políbit. ;D

00

Odpovědět

"i can't play hard to get i'm already hard to want" :D

00