Whose Line Is It Anyway?: Dvě věty #6

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:658
Počet zobrazení:9 985
Pořad Whose Line Is It Anyway? je zpět a s ním i hra, která vás naposledy bavila, tak snad bude i tentokrát. Dvě věty budou moci použít pouze Ryan s Bradem. A jelikož se jedná o úplně první vydání této hry, pochopíte, proč by se dala hned z fleku přejmenovat na: Kdo první naštve Colina? A pokud jste si všimli toho, že nakonec se Bradova věta mírně liší od zadaného originálu, tak za to může sám Brad, který si ji trochu přizpůsobil.

Přepis titulků

Další hrou jsou Dvě věty a zahrají si ji Brad, Ryan a Colin. Principem hry je, že nám hoši zahrají nějakou scénu, ale Ryan s Bradem mají každý pouze dvě věty a nemohou říkat nic jiného. Brade, ty můžeš říkat jen: "Je to vždycky tak velký?" a "Podle mě to není dobrý nápad." Ryane, ty můžeš říkat jen: "Zopakuj mi to!" a "Kdo má tohle zapotřebí?" Colin provádí nebezpečnou operaci na mafiánském bossovi.

Ryan je anesteziologem a Brad asistující sestrou. Na tohle se vážně musíme soustředit, lidi. - Podle mě to není dobrý nápad. - Podle mě jo. Já jsem tu doktor! Ten chlap musí tuhle operaci přežít, jinak jsme všichni mrtví. - Zopakuj mi to! - Dobře. Pokud ho nezachráníme, jeho lidi nás zabijou. - Kdo má tohle zapotřebí? - Přesně! Takže se na to soustřeďme a jdeme operovat!

Podle mě to není dobrý nápad. Máš lepší nápad? Co s ním asi tak máme dělat? Projet se s ním po chodbách? Podle mě to není dobrý nápad. Dobře, tohle odtáhnu... - Je to vážně tak velký? - Hele! - Kdo má tohle za potřebí? - Já vím! Dobře! Je to velký nádor, ale budeme ho muset odstranit.

Dals mu narkózu? - Zopakuj mi to! - Uspi ho! - Musíme se ujistit... - Podle mě to není dobrý nápad. - Jo! Myslíš, že je lepší ho rozřezat, aby mohl zařvat: "Koukněte se na to!" - Nemyslím si. - Kdo má tohle zapotřebí? On to potřebuje. Už jsi to někdy dělal? - Zopakuj mi to! - Už jsi to někdy předtím dělal? - Kdo má tohle zapotřebí? - Dobře, promiň. - Vládne tu napjatá atmosféra.

- Vážně je to tak velký? Jde o hodně! Nebo se chceš nechat zabít? - Podle mě to není dobrý nápad. - To si taky nemyslím. - A ty se chceš nechat zabít? - Zopakuj mi to! Chceš se nechat zabít? - Kdo... - Dobře, dobře, promiň. - Skalpel! - Podle mě to není dobrý nápad. Potřebuju ten největší skalpel, co tu máme. Devítku. Podle mě to není dobrý nápad.

Dobře, dej mi nějaký podle vlastního výběru. A co ty? Děkuju pěkně! Udělejte mi místo! Promiň! Máme tu problém. - Kdo má tohle zapotřebí? - On! Dej to zpátky! - To je vážně tak velký?

- Jo, jo, jo! Dobře, zašijeme ho. - Zopakuj mi to! - Zašijeme ho! - Kdo má tohle zapotřebí? - Jsi snad idiot? - Zopakuj mi to! - Jsi snad idiot? - Kdo má tohle zapotřebí? - Ty! Blbečku! Podle mě to není dobrý nápad. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poprvé, podruhé, potřetí a možná i počtrvté, ale potom už mi to přijde, jak vykrádání sebe sama :/

217

Odpovědět

paráda, WLIIA jsem tu už dlouho neviděl :)

200

Odpovědět

Miluji dvěty. :)

Ryan: Kdo má tohle zapotřebí?
Colin: On! Dej to zpátky!

:D

293

Odpovědět

Jednu dobu by se to tu mohlo přejmenovat ja WhoseLineCesky.cz a tak se to bylo super a teď dlooouuuho nic až teď, je to jako si předčasně rozbalit narozeninový dárek, díky za další díl, doufám že zas nebudu měsíc čekat na další :)

200

Odpovědět

WLIIA jsou výborní, ale Dvě věty mi zrovna připadají jako jedna ze slabších her - tak nějak moc předvídatelná B)

1839

Odpovědět

náhodou to jsou jedny z nej scén..

229

Odpovědět

Předvídatelná? No jo, ale vždyť stejnou větu říkají pokaždé jiným tónem a v jiných situacích! To je podle mě dost super :-) To jak ji dokážou různě využít...

251

Odpovědět

0:52 - Jeho lidi ná zabijou -> Jeho lidi nás zabijou.

182

Odpovědět

sláááááááva, už jsem myslel že s Whose Line jste definitivně skončili (ani na Youtube už delší dobu není žádný nově přeložený díl)

212

Odpovědět

Bohužel, autor WhoselineCZ asi nemá čas nebo toho nechal, což je velká škoda. :-( Taky jsem se vždy moc těšil na nový díl, a nějak to celé upadlo.

190

Odpovědět

přesně..už jsem přestala doufat, že tady něco bude..a najednou..WLIIA :D

200