Nic než otázky: Rodinná sešlostWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:10 612

Ve hře Nic než otázky smí účinkující logicky mluvit pouze v otázkách. Zároveň ale musí pokaždé přijít s jinou parukou či kloboukem na hlavě a zaujmout odpovídající identitu. Podívejte se, jak se role účinkujícího zhostil Keegan-Michael Key.

POZNÁMKA:
Tamales je středoamerický pokrm z těsta zabaleného ve slupkách kukuřice.

Přepis titulků

Začneme hrou s názvem Nic než otázky. Hrát budou všichni účinkující v párech. Keegan a Wayne tamhle, Ryan a Colin tady. Tak tedy... Klobouky a paruky jsou rozdány a podstatou hry je, že Wayne s Keeganem začnou hrát scénku, ale mohou používat pouze otázky. Kdo to poplete, toho vybzučím, a další na řadě ho nahradí.

Každý nově příchozí ale musí podle paruky či klobouku zaujmout novou identitu. A scéna, kterou... Ano. Scénka, kterou budete hrát, je o tom, jak na velké rodinné sešlosti vypukne drama. - Vypadáte docela jako skuteční příbuzní. - To jo. Můžete začít. Kam jsi mi dal trávu, kámo? Neříkal jsem ti, abys s tím hulením přestal, tati?

- To budeš pořád používat tuhle výmluvu? - To budeš pořád používat tenhle přízvuk? Snažíš se mě zmást? Jsi zmatený? Myslíš, že jsem? - Viděl jsi strejdu Martyho? - Kde? Tvůj, ty, můj... Znal jste mého manžela? - Zemřel?

- Copak to nevíte? - A na co? - Říká vám něco jed? - Udělala jste to vy? - Co takhle pusu? Proč bych to dělal? - Jste ženatý? - Nejsme příbuzní? Bratranec Bob? - Co jsi to vyváděla? - Není to očividné? Co tím myslíš? Copak sis nevšiml, že na sobě nic nemám?

Tak takhle to je? Jak se opovažuješ? Dlužíte nám ještě 200 dolarů za občerstvení? - To myslíte vážně? - Chutnaly vám ty tamales? Myslíš, že mě zbytek rodiny přijme? Pochyboval jsi o tom někdy? Budeš můj přítel, i když se podělím o tajemství? Nasadíš si svorky na bradavky?

Jak se říká těmhle? Jak jsi je tam dostal? Nikdy jsi neslyšel o "zmáčkni, zatáhni, štípni"? Tobě ten termín něco říká? Říká? Odejdeme oba. Jak dlouho jsi mimo Belgii? Jsi na LSD?

Myslíš, že... - Kliď se odtamtud! - Máš pravdu, tohle otázka nebyla. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na konci jak tam mrmal se ten druhe jem zeptat otázkou něco jako: is this alowed? bylo by srandovnejsi, skoda ze je to nenapadlo

00

Odpovědět

Hned prvni veta scenky (0:42) je "Where did you put my ganja, man?", coz je prosim trava, ne zbran.

101