Seznamka: Médium KeeganWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:8 747

Keeganovým úkolem dnes kromě seznamování opět bude uhádnout identitu svých tří nápadníků a k údivu všech se mu to v Ryanově případě dokonale povede.

Poznámka k překladu:
V originále Ryan tvrdí, že být autem, byl by asi Dodge. Pravděpodobně proto, že existuje model Dodge Super Bee (doslova supervčela). V češtině nám ale přišel lepší Opel kvůli podobnosti s opylováním.

Přepis titulků

Začneme hrou s názvem Seznamka! Hrát ji budou všichni čtyři účinkující, tak pojďte dolů, pánové. Keegan se účastní seznamovacího pořadu a soutěžící Ryan, Colin a Wayne doufají, že budou vybráni. Každý z nich dostal podivnou identitu. Keegan své nápadníky vyzpovídá a zároveň musí zjistit, co jsou zač. Pokud jste připraveni, pánové, Keegane, začni se seznamovat. Všechny vás zdravím.

Jmenuji se Jasmin Vangelin. Mládenče číslo jedna, kdybys byl zelenina, jaký druh bys byl? A proč? - FOTOGRAF SHÁNĚJÍCÍ LIDI PRO SEXY FOTKY - Víš co? Líbíš se mi v tom světle. Vážně. - FOTOGRAF SHÁNĚJÍCÍ LIDI PRO SEXY FOTKY - Zůstaň tady. Hned jsem zpátky. Ty, ty a ty, pojďte sem. Pojďte sem, cítím inspiraci. Cítím inspiraci. Cítím inspiraci.

Tak fajn. Ty zůstaň tam. Ukaž sexy pózu, sexy pózu. Dobře, dobře. A teď s ním obě splyňte. Splyňte s ním. Jo, jo. A nehýbat. Tomuhle říkám "mrkev v poli". Ano. Takováhle jsem zelenina.

- Tohle si strč do pusy. - Díky za vizualizaci, mládenče jedna. Mládenče číslo dvě, kdybychom byli na prvním rande v restauraci, jaká by to byla kuchyně? - NADRŽENÉ BÝVALÉ MILENKY RYANA A WAYNA - To nevím... Těch rande už bylo tolik. Nedávno jsem jedno měla a ten chlapík se ani neukázal. Tady jsi! Čekala jsem půl hodiny a ty nikde! Ale je mi to jedno, protože jsi mi přirostl k srdci.

Jestli nechceš propadnout z výtvarky... tak ti radím... Od té módní přehlídky v Paříži jsem tě neviděla. Tak krásně nám to spolu ladilo. Snad si to někdy zopakujeme. Tohle bylo přinejmenším fascinující. Mládenče číslo tři, kdybych byla auto, pověz mi, jaké auto bych podle tebe byla?

NAŠTVANÁ VČELA, KTERÁ MÁ CIZÍ VĚCI ZA PYL A NOSÍ JE ZA KRÁLOVNOU COLINEM Asi Opel. Vypadáš, že bys to mohl uhádnout. Chceš zkusit hádat? Wayne je... módní fotograf, který fotí... zeleninu? Ano, ano. - Ano. - Byl blízko. A Colin je...

učitelka s... rozštěpenou osobností? Ženami? Kdo sakra jseš, Coline? Všechny Ryanovy a Waynovy bývalé milenky, které si chtějí naposledy užít. Nechápu, že mi to nedošlo. - A Ryan? - Ryan je.. kleptomanská vážka? - Velmi specifické. - Ne. - Víte, co Ryan byl?

- Povídej. Podle mě byl naštvaná včela, která má cizí věci za pyl a nosí je královně Colinovi. Skvělá práce. To je borec. Tady je. Tady ten. Tisíc bodů Keeganovi za to, že je médium, a tisíc bodů pro Ryana za to, že Keeganovi pomohl být médiem.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Colin na Ryana: Beeeeeeeee

Umriem :D..................

10

Odpovědět

Pravděpodobné vysvětlení toho dodge:
Možná řekl Dodge jako dvojsmysl s významem "uhnout, vyhnout se otázce"?

25

Odpovědět

Je to vysvětleno v popisu videa

10

Odpovědět

+Aspíš bych řekl, že Dodge je narážka na Transfomers

00

Odpovědět

Ze ho nenapadlo Bumblebee ;)

21

Odpovědět

Colin je prostě nejlepší! :D

90