Scénky z klobouku: Věty při sexuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:10 071
Na návrhy publika musí soutěžící improvizovat co nejvíce scének. Těšit se můžete třeba na nechtěné dárky nebo na věty, co nechcete slyšet při sexu.

Přepis titulků

A nyní si zahrajeme hru s názvem Scénky z klobouku. Je pro všechny účinkující. Tak fajn. Ryan a Colin tamhle, Wayne a Keegan zde. Před pořadem nám publikum sepsalo scénky, které by chtělo zahrát, a já je tu mám v klobouku. Budu je číst a uvidíme, kolik jich pánové zahrají. Připraveni? „Podivné věci, co lze zakřičet při sexu.“ Dobrý den, kozy ven.

Tak tady to je! Ach, jsem ateista! Ach, jsem ateista! Ach, jsem ateista! Proč jsi tamhle? Pohlavně přenosné cože? No tak, polez ven, ty zplopadenej klálíku! Ryan u tyče!

Ryan u tyče! Do toho, orli! „Dárky, které byste nechtěli dostat.“ Páni, sada „Pohřbi se sám“. Šetřil jsem se pro tebe. Bronzová medaile. Nedělej, že ji nechceš. „Jak by vypadala zimní olympiáda naháčů.“ Nemůžu se rozhodnout, komu dát body, protože jste všichni tak ohromně a průměrně atraktivní.

Takže body pro všechny. A také bych ráda vyzdvihla vaši zdrženlivost. V této hře bylo minimální množství vtípků o pérech. Dobrá práce. Pořad ještě neskončil. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viete prečo bola taká naštvaná z tých orlov?

20

Odpovědět

Nejlepší je Ryan na konci :)

20