Přetočit a přehrát: PorodWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:5 692
Ve hře Přetočit a přehrát musí účinkující kromě hraní scénky reagovat na pokyny, podle kterých se děj přetáčí zpět a následně znovu přehrává.

Přepis titulků

"Přetočit a přehrát" je pro všechny účinkující. Začínat budou Wayne a Colin, tak pojďte dolů. V této hře budete hrát scénku, během které uslyšíme pokyny pro přetočení děje zpět a opětovné přehrání. Tak si je pusťme, prosím. Přehrát! Přetočit! - Takže ty zvuky jsou samotná slova pro přehrání a přetočení zpět. - Ano. Jasně.

Wayne, ty jsi žena v pokročilém těhotenství, které prasknou vody... Nebo voda, vyber si. Vody máš dost, jsi zavodněný. Tvůj manžel Colin tě má vzít do nemocnice, ale panikaří. Ryan je nadšená porodní asistentka a Keegan si může vybrat, kým chce být. Pusťte se do toho, chlapci. Je ti dobře? Nedáš si čaj? Asi bys neměla tolik cvičit! Podívej, zlato, doktor říkal, že se mám držet ve formě, takže jen pro jistotu.

- Přetočit! - Tohle ti neprospěje! - Doktor říkal, že se mám držet ve formě. - Přehrát! Doktor říkal, že se mám držet ve formě. Tohle ti neprospěje... Praskla ti voda! Rychle do auta! - Naštěstí parkuji v obýváku. - Tašku, tašku! Nastup si!

- Přidej! - Jedeme přes kopec! - Počkejte! - Přetočit! Jedeme přes kopec! Přehrát! Jedeme přes kopec! Počkejte! - Šla jsem k vám domů! - Nastupte si, rychle! - Dobře. - Mé ženě zrovna praskla voda!

- Bože můj! - Už chce ven. - Možná pojďte raději za mnou dozadu. - Dobře. Upravím si zrcátko, ať na vás vidím. Přetočit! Přehrát! Přetočit! Přehrát! Jako by mi z oka vypadl! Přetočit na začátek!

Jako by mi z oka vypadl! Budu vás sledovat, ať všechno vidím. - Pojďte za mnou dozadu. - Dobře. Už chce ven. - Mé ženě zrovna praskla voda! - Dobře! Tak jo! - Kopec! - Počkejte! - Do auta! Naštěstí parkuji v obýváku. - Musím si vzít tašku! Tohle ti neprospěje, neprospěje, neprospěje!

Tohle bys asi dělat neměla! Doktor říkal, že mám cvičit... Po celou dobu těhotenství. Co to děláš, zlato? Jdu cvičit... Body dostaneš ty, ty, ty i ty. Všichni dostávají body! Za tohle dostane body každý z vás. Rozhazuji tu body jako nějaký teenager, co roznáší mononukleózu. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten má tak lesklou hlavu, že vypadá spíš jak vetřelec a ty zvuky co vydává tomu taky moc nepomáhají :-)

110