Párty: Strašidelná rozlučka se svobodouWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:8 768

V dnešní hře pořadu Whose Line Is It Anyway? zvané Párty se Jeff Davis pokusí uhádnout identity svých kolegů, kteří k němu přišli na rozlučku se svobodou.

Poznámky:
Glenn Beck je americký moderátor s provokativními názory.
Tým amerického fotbalu New England Patriots byl usvědčen z podhušťování míčů, se kterými se pak jeho hráčům snadněji hrálo.

Přepis titulků

Tak jo. Víkendová rozlučka se svobodou. S kámošema to rozjedeme už dneska. Někdo zvoní. - Jak je, kámo? - Díky za pozvání. - Jsem rád, žes dorazil. - To já taky. POSTAVY Z PARANORMAL ACTIVITY Vzduch je chladný. To víš, ve Vegas je teď zima.

Musíš utéct! Musíš utéct! Musíš utéct! Dej si gin s tonikem, kámo. Čau, díky za pozvání. Vypadáš úplně jak ten chlápek, co tu byl před chvílí. Děsíš mě, kámo. Ožer se! Jak je, kámo?

- Musíš mít asi hroznou radost. - To asi jo. NEJNAMYŠLENĚJŠÍ MUŽ SVĚTA, KTERÝ POUŽÍVÁ ZADKY JAKO ZRCADLA - Jak se ti líbí moje oblečení za 15 tisíc dolarů? - Skvělý, jen trochu drahý, ne? To jo, ale když jsi nejlepší, spokojíš se jen s tím nejlepším. Kdo je nejhezčí a nejkrásnější? - Přestaň zírat lidem na zadky, kámo. Všechny to děsí. - Ale no tak. Ano. Škoda, že jsem zadanej.

Chováš se celkem divně, kámo. Nazdar, brácho. NEMLUVŇATA, ZE KTERÝCH ROSTOU PROTIVNÍ DOSPĚLÍ Pěknej oblek. Kdo umřel? To má bejt party? Tohle si vezmu, dík. Ahoj, já jsem Glenn Beck. Rád vás poznávám. Pojď dál. Jako doma, chlape. Co mají Patriots s podhušťováním těch míčů?

Páni! Podvodníčci! Udělejte si pohodlí. Jseš v pohodě? Nelíbíš se mi. - Proč? Proč? - Jakej tam máš výhled? Jseš ve filmu Stmívání? Nebo je to něco s upíry? Nebo jseš snad posedlej démony? Nejlepší party všech dob. Stojí za prd! To jo, protože tenhle chlápek si myslí, že naše zadky jsou zrcadla! - Takhle by to nešlo, kámo.

Takhle ne. - Ale jo. Jen proto, že se neustále převtěluješ do různejch kreténů... Bože, už zase, chlape? Zdarec, vítej zpátky. No tak tohle ne. Počkej. No tak, chlape. Je to tu skvělý, zrovna tady straší a na tebe ti duchové tady mají velkej vliv. Jo... - Má to být Záhada Blair Witch?

- No dobře, uhádls to. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:-O tak to bych nedal ani za půl hodiny. Jestli to fakt netušil, což asi ne, když je to improvizace, tak je to jiný pán.

222

Odpovědět

Jo to neni jako Geňa :-D

621

Odpovědět

+LTak Geňa to prej hraje, že neví. Jednou o tom mluvil Suchánek na DVTV v rozhovoru. :) Máme pár vtipných scének, ale příjde mi to takový moc nucený a opakovaný. Třeba mě u nás ta "Párty" nebaví, protože to je fakt o hovně.

51

Odpovědět

Mno Partička nebo WLIIA - každý má svoje pro a proti. Zbytečné to pořad porovnávat, ale když už.
Je pravda, že tady to neberou tak do puntíku, kdež to u Partičky chcou vědět přesný celý název, čímž to zbytečně protahujou. Co se týče Genzera, tak ten mi připadá natvrdlej i kdyby to jen hrál :D Ale neříkám, že to je nejhorší. Najdou se i parádní momenty.

11

Odpovědět

+FieldSlovenská Partička bylo milionkrát lepší než ta česká

41