Slepé zpravodajství: Sexy reportážWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:8 810

Colin Mochrie se z terénu opět hlásí s reportáží o... Vlastně neví o čem. Za sebou má totiž zelené plátno a předmět reportáže musí uhádnout na základě reakcí a nápověd svých kolegů hlasatelů ve studiu, kterými jsou Ryan Stiles a Keegan-Michael Key.

Přepis titulků

Slepé zpravodajství hrají Ryan, Keegan a Colin. Pojďte dolů, Wayne si odpočine. Ryan a Keegan budou hlasatelé ve studiu a Colin bude reportér v terénu, který hlásí nejnovější zprávu. Neví ale jakou, protože je před prázdným plátnem stejně jako televizní rosničky. Ryan, Keegan i my ostatní to však díky televizním kouzlům vědět budeme, protože tu zprávu za Colinem uvidíme. Colinovým úkolem je uhádnout, o čem tahle neviditelná reportáž je.

Jdeme na to. Slovo mají Ryan a Keegan ve studiu. Máme tu zvláštní zprávu od našeho reportéra v terénu Colina Mochrieho. Slyšíme se, Coline? Skoro vás přes všechen ten rozruch, který se děje za mnou, neslyším. Mohl bys nám to trochu přiblížit, Coline? Můžu to zkusit, ale moje slovní zásoba je bohužel dost omezená. Říká se, že obrázek vydá za tisíc slov. Coline...

Coline, je tu nějaká šance, že to všechno brzy skončí? Už tu stojím tři dny a rozhodně to tak nevypadá. - Páni, sledujte to! - Jo, jo. - Coline... - Coline... Dobře, mluv ty. Tohle místo by asi nikdy nikdo neopustil. Ne, ne... Zvažuji, že si tu otevřu obchod. Nejradši bych tu sám tak tři hodiny zůstal.

- I nadále nás informuj o dění, prsím. - Budu. Páni, co bylo tohle? Lítá tu toho teď vzduchem tolik, že ani netuším, o co jde. Coline, nenapadlo by nás, že může být koupání tak vášnivé. Ale jistě, když vlezete do vody... Chci ze sebe strhnout šaty a skočit tam za nimi, to mi věřte. Pokud to nikomu nebude proti srsti... Zdá se, že jsou všichni ve formě. To ano, abyste byli čistí, musíte být ve formě, protože špinaví lidé jsou lidé...

z formy. - Tak o tom není zadních pochyb. - To ne. Viděli jste to? - Tohle nejde nevidět, je to přes celou obrazovku. - Páni. - To je... neskutečné! - Pane jo! Pěkně to podoj, co to půjde, Coline. Pokusím se, ale určitě to bude něco stát. - Spadni, prosím!

Spadni! - Prosím, spadni! Tady se málem něco stalo. Ale ne, to ne. A je to tu zas. Chtěl by sis tipnout, co se za tebou děje, Coline? Můj tip je, že to bude... souviset s obřími kuřaty. Cože? Cože?

O tahle prsa nejde, Coline. Nazí lidé ve vodě. Ano! Uznám ti to, ano. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář