Whose Line Is It Anyway?: Vypravěči #4

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:839
Počet zobrazení:10 937
V dalších Vypravěčích (Narrate) si budou Colin a Ryan vyřizovat účty na bowlingu.

Přepis titulků

Dáme si hru Vypravěči. Ta je pro Colina a Ryana. Vy si zahrajete scénu z filmu noir a budete dělat vypravěče za doprovodu tematické hudby. Od publika chci slyšet nějaké obyčejné místo, kde se scéna odehraje. Bowlingová herna! Tam jsme ještě nebyli. Takže jste na bowlingu. Scéna z filmu noir. Můžete začít. Hledal jsem muže, který mi před 15 lety ukradl bowlingovou kouli.

Vystopoval jsem ho v malé bowlingové herně uprostřed... Wilda ve Wisconsinu. Konečně se na mě mělo usmát štěstí. Máte dobrej styl. Díky. Díky moc. Ten obličej mi byl povědomej. Nevěděl jsem ale, jestli je to tvář z mojí minulosti nebo z plechovky psího žrádla, do který jsem nedávko kopnul.

Rozhodl jsem se zůstat v klidu. Zůstávate v klidu? Jako vždycky, cizinče. Bylo na něm něco, z čeho se mi zvedal žaludek. Byl asi tak hezkej jako já, kdybych měl afro. Rozhodl jsem se ho konfrontovat. Hej ty, vím, že jsi mi pře 15 lety ukradl kouli, chci ji zpět a hned!

Nevím, o čem to mluvíte. Věděl jsem, o čem mluví. Ale já hrál podle pravidel a on ne. Kdykoli šel dopředu mluvit. přešlápl čáru. Chci zpátky svou kouli. Něco vám řeknu. Mám tu 5-10 split. Když je shodíte, dostanete svou kouli.

Těšil jsem se, jak mu to nandám. Mě nezajímá žádná čára. Já si můžu jít, kam chci. Protože tohle je Amerika, nejlepší země na světě! A pokud člověk nesmí jít přes čáru, tak už tu rovnou můžeme chodit s plechovkama na uších a kysanou smetanou na hlavě. Smůla.

Zdá se, že ten beton, kterým jsem přilepil kuželky, fungoval. Nic ty zmetky nepoloží. Věděl jsem, že přijde. Jako každej večer za poslední tři roky. Promiňte, že... Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen drobnost v 1:38 - "pře" ;)

191

Odpovědět

Prekladateľská poznámka: "He was good looking like I had an afro" (1:30) neznamená skôr "ak on vyzerá dobre, tak to ja mám afro" (preklad do češtiny radšej neskúšam. Niečo mi vraví, že veta "jestliže on vypadá dobře, tak to já mám afro" asi nebude košer). Je to skrátka jedna z častých Collinových narážok na svoju vlastnú plešatosť - jeho schopnosť robiť si sám zo seba srandu je jedným z dôvodov, prečo mám jeho humor tak rada :)

210

Odpovědět

Dneska jsem se opravdu upřímně zasmál. 8/10

203

Odpovědět

Nestačím zírat :-)

220

Odpovědět

Vítej mezi nás! :)

211

Odpovědět

dneska "jenom" 9*.. nam me to neohromilo

189

Odpovědět

Ach jo, to je taková škoda, že to stopnul tak brzo, tohle se ještě mohlo krásně vyvinout :D

201

Odpovědět

To jo, mohl alespoň nechat Colina odpovědět, ten by to zas něčím zabil...

211

Odpovědět

V nejlepším se má přestat, podle mě je v tomhle právě ten moderátor dobrý že to vždycky utne ve správnou chvíli :)

201

Odpovědět

Tu ameriku si mohl odpustit

1858

Odpovědět

Proč? Mne to nepřišlo vychloubačné (navíc Colin je Kanaďan), ale naopak hezky ironické. Protože tohle někdy až přehnané národní myšlení se v Americe objevuje, tj. "já jsem Američan, kdo je víc", takže na to chtěl vtipně poukázat.

274

Odpovědět

+noirut64Protoze to publikum netleskalo kvuli ironii...

1917

Odpovědět

+noirut64Za to Colin nemůže...

211

Odpovědět

+noirut64ehm.. to vis jak prosim te?:D

192

Odpovědět

+noirut64klikihak2: netleskalo kvůli ironii, no a co? nejen, že to neni jeho chyba, ale hlavně si nemyslim, že by byl nějakej důvod vyčítat Američanům jejich vlastenectví..

199

Odpovědět

+noirut64kikihak: teda nejaký búrlivý vlastenecký potlesk som nezaznamenal ^^

200

Odpovědět

Je to opravdu tak špatné být hrdý na vlastní zemi? TO jenom my si myslím, že je nutné na všechno a na všechny plivat.

182

Odpovědět

+shalI tohle je velká pravda. I já bych si rád někdy při slově Česká republika řek - jsme nejlepší, jsme bozi a vy ostatní na nás nemáte. Jenže u nás to vypadá spíš tak, že se častěji stydím, než že by bylo mít pocit hrdosti. Nějak k té hrdosti není důvod. S politikou to jde od desíti k pěti, naše auta jsou jen překastlované VW, na solidní vědecký výzkum není moc peněz a někteří spoluobčani naprosto vyžírají stát aniž by hnuli prstem a ještě se jim za to skoro omlouváme. Už ani ten sport není co býval. Mne sport přitom ani moc nezajímá, ale samozřejmě mne těší, když se náš tým či jednotlivec dostane vysoko (či úplně nejvýš) na světovém žebříčku...

201

Odpovědět

+shalNeni to spatny pokud si to ta zeme zaslouzi, coz amerika zrovna neni ten pripad, stejne jako ceska republika jak uz tady noirut64 hezky shrnul.

180

Odpovědět

+shalklikihak2: Zas musíš uznat, že to jejich národní sebevědomí je obdivuhodné. Myslím, že málokterého Američana by napadlo se za svůj stát stydět, i když někdy k tomu mají důvod. Je to velké země, tak s velikostí státu jdou ruku v ruce i velikosti národních "přešlapů".

190

Odpovědět

+shalOdmitam uznavat nebo obdivovat brainwashing.

191

Odpovědět

Dneska popad uzdu Ryan :-) Super, dík za překlad.

190

Odpovědět

Ále copák... Stopcenzure si dává načas?... schválně, za jak dlouho přijde...

186

Odpovědět

PS: Po dlouhé době opravdu super díl, u kterého jsem se chechtal... To s tou přešlápnutou čarou byl bezva fór.

180

Odpovědět

Neboj, na Stopcenzure hned co zahlédne WLIIA zapůsobí Pavlovův reflex a hned nám tu svým obvyklým stylem "zaštěká"...

191

Odpovědět

Jako většinou za 10, narrate mám asi nejradši.
(btw. 1:08 "nedávko")

182

Odpovědět

Ryan ho dobře stíral.

192