Whose Line Is It Anyway?: Žánry #1

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:956
Počet zobrazení:11 552
Dnes se podíváme na hru Žánry (Film, TV and Theatre Styles), ve které dozorce Wayne půjde po dvou uprchlých trestancích Colinovi a Ryanovi. Do toho jim bude zasahovat Drew a každou chvíli jim změní žánr scénky.

Přepis titulků

Teď si dáme hru Žánry. Ta je pro Colina, Ryana a Wayna. Zahrají scénku, ve které jim budeme měnit žánry. Od publika teď potřebuji slyšet různé žánry televize, filmu a divadla. Cože? Western, dobře. Planeta opic.

Cože? Gilbert & Sullivan. Dobrý nápad. Shakespeare, skvěle. Kreslený film. Taky dobré. Dobře, ještě japonské anime, to je fajn. Tak jo, to stačí. Téma zní: Wayne, ty jsi vězeňský dozorce, který pátrá po uprchlících, spojených řetězem, Ryanovi a Colinovi.

Ti se schovávají v bažině, která se hemží aligátory. Začněte normálně a já vám za chvíli dám nový žánr. Tak jo, vy dva! Vidím, že se nemůžete hýbat. Jste k sobě připoutaní. Ale ne, to je Velkej Švéd Thompson. "Kreslený film." Šmarjá!

Velkej Švéd Thompson, ten policejní klaun? Radši zůstaňte, kde jste! Děláte velikánskou chybu! Šmarjá! "Shakespeare." Vy dva, již jste utíkali, jak jen lidé mohou utíkat, již utíkati nikdy nebudete. Má-li toto býti země zaplavená vodou, pak bažina to musí býti. Sic nemám co říci, řeknu to alespoň takto.

"Japonské anime." Vypadá to, že se k nám blíží všichni krokodýli. Musím transformovat! Obří černý kovový robot! "Planeta..." "Planeta opic." Musíme utéct! Můj bože, co ti to udělali?!

Blbě mě ostříhali. "Gilbert & Sullivan." Hodně štěstí. Já vím, že si zahrávám se dvěma vězni, co utekli, ale já je dostanu, kdy si zamanu. Dostanu je, doženu a dostihnu, aby viděli, že na to mám! Mám zbraň, mám zbraň. Mám zbraň a můžu jich mít klidně víc!

Díky moc! Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tentokrát to celý táhnul Wayne....má fakt obrovskou fantazii.....nebo moc kouká na televizi :D

300

Odpovědět

po dlouhé době exceloval Wayne, strašně mě potěšil :) 9,9 z 10 pro mě! :D

243

Odpovědět

jenze on exceluje porad, jen na videa cesky se posledni dobou moc nedostal :D

230

Odpovědět

Vyjadřuji podporu kolegovi Badassovi. Sice nemá tak vysoký inteligenční kvocient jako já, ale celkem to vystihl. Určitě tu byly už lepší díly, ale to nemění nic na tom, že pořad má svůj scénář a téměř vše je dopředu připravené. Prostor pro improvizace je minimální. Za mojí osobu 2/10.

1838

Odpovědět

Nemá tak vysoký inteligenční kvocient jako já? Dobře ty, jseš slušně namyšlenej. Ale víš jak to je, jen blbec neví, že je blbec, protože je moc blbej na to, aby si to uvědomil. A to k tobě přesně sedí.

Nicméně vy dva jste svými vždy dokonale stejnými bezmyšlenkovými komenty pod každým dílem WLIIA či jinou improvizační akcí tak předvídatelní, že už to začíná být i vtipné. Jak se tu dá čekat vždycky stejný výžblept od vždycky stejným jmen. Nedivím se, že vám improvizace a originální myšlenka nic neříká, to je totiž něco, co jste za života nepoznali.

211

Odpovědět

Počkej, teď jsi kolegu Badasse smrtelně urazil, a naschvál odteď bude WLIIA jenom chválit.:P

180

Odpovědět

To bolo dokonalé! :D :D Som rada, že som sa nenechala odradiť niektorými komentármi ;)

180

Odpovědět

Strašně slabé

1848

Odpovědět

Je fakt, že tu byly i lepší WLLIA kousky (nemožná mise nemá prakticky konkurenci), ale pojem slabé zde není opravdu na místě. Nebo ty se chceš přidat ke známé dvojici komiků BA a SC?

190

Odpovědět

cernej nikdy nezklame, rozbijec vsech rozbijecu

1910

Odpovědět

Toho westernu je škoda, že to tam nedali.. ale i tak je to geniální :D
Nejlepší byl Shakespeare a to jejich 'šmarjá', prostě boží... prosím prosím, víc WLIIA!

202

Odpovědět

Wayne je nejlepší! Teď to zase potvrdil.

184

Odpovědět

jak Wayne udělal tu opicu, tak sem šel do kolen :D postupně to gradovalo až do finále, super!

202

Odpovědět

zapoměli na western :)

213

Odpovědět

Wayne zase jednou bodoval. :D

201

Odpovědět

Tak Wayne tady byl neskutečnej, celý to táhnul a ty jeho nápady byly fakt geniální! :D
9/10.

202

Odpovědět

to by mě zajímalo, na jaký anime se Ryan kouká :D

211

Odpovědět

buhuzel bych rekl ze na ty na ktere se da koukat obcas i u nas v 7 hodin rano o vikendech:D

190

Odpovědět

Trapný. Nuda. Domluvený

18107

Odpovědět

Už jseš dost předvídatelnej. Chtělo by to trochu zaktualizovat styl trollingu. ;-)

194

Odpovědět

+BugHer0Njn, BasAss ztrácí formu a člověk se už u jeho příspěvků ani pořádně nerozčílí, tak jako kdysi. Poslední dobou mu dávám palce dolů jenom proto, aby mu to nebylo líto.

Pro příště zkus BadAssi aslepoň změnit pořadí slov nebo je trochu obměnit, potom budu mít mnohem větší chuť kopnout tě do p*dele.

183

Odpovědět

+BugHer0To nemá cenu řešit, tehle člověk se prostě asi uspokojuje na dislajkách.. čím víc, tim je šťastnější :D

191

Odpovědět

To ti někdo z Whose Line ublížil, že se sem vracíš a u každýho videa sbíráš palce dolů? Trapný? Ztěží. Nuda? Zapomeň. Domluvený? O tom se dá diskutovat hodiny, ale nic to nemění na tom, že je to zdaleka ten nejzábavnější výtvor skupiny komediálních géniů a jednoho bohatého producenta.

185

Odpovědět

šílenci :D Wayne v Shakespearovském podání dal neskutečně :D

223

Další