Živé kulisy: PovodeňWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 531

Do pořadu dnes zavítá hráč amerického fotbalu Vernon Davis, aby si společně s ColinemRyanem a Keeganem zahrál hru Živé kulisy. Během té musí podle dění ve scénce ztvárňovat vhodné rekvizity či kulisy.

Poznámka: Hvězdy na ledě (Stars on Ice) je americká krasobruslařská show.

Přepis titulků

Pánové budou hrát scénku, během které budou potřebovat rekvizity. Keegan a Vernon jim v téhle scéně tyto rekvizity a kulisy nahradí, dobře? Téma scénky je, že Ryan a Colin jsou manželský pár a připravují se na noc plnou vášně. - A víš co? Tentokrát budu žena já. - Jak milé! Já taky! Zničehonic se ale nedaleká řeka rozvodní a zamilovaný pár musí opustit svůj zaplavený dům.

Pojďme na to. Už budu připravená. - Fajn, vylez ze záběru. Co děláš? - Jen se pozoruji v zrcadle. Jsem tak... Jsem mnohem hezčí, než jsem si myslela! - Božínku, dobře. - Já tu obdivuji svoji malbu. - Jak se jmenuje? - Chlápek. Co je to venku za hřmění? Roztáhni závěsy. Proboha!

Protrhla se přehrada! Ano, vidím to! Voda se valí přímo na nás! Je v domě! Už je v domě! Rychle, pes začíná panikařit! Copak, hafíku? Ano, máš pravdu! Měli bychom postavit bariéru, která by tu vodu zastavila. Zatáhni za tu šňůrku na nafukovacím člunu! To byla tvá matka! Zatáhni za tu šňůrku na nafukovacím člunu!

- A je to. - Jo. Nafukuje se docela dlouho, co? Myslím, že je v něm málo vzduchu, celý se třese. Přifoukni ho trochu. - Přifoukni ho, zlato. - Dobře, kde je hubice? - Přímo tam! Zastrč tam ten špunt, nebo bude unikat vzduch. Nějak moc komanduješ! Podívej, v tom raftu jsou dveře. - Ty se hodí. - A že nebyly vidět. - Otevřu dveře, ať můžeme vyplout ven.

- Dobře. - To se taky hodí. - Podívej, je tu závěsný motor. Nic. Funguje to! Podívej na ten lodní šroub. Podívej, blíží se k nám velká kláda! Ale ne! Uvízla mi tam noha! Uvízla mi pod tou kládou! - Tak ji prostě vyndej. - Ne! Díky. - Jsme na gumovém člunu.

- Ano, promiň. Panebože, podívej! Vybuchla sopka! Podívej, meteor! To je ta nejteplejší sopka, jakou jsem kdy viděl. - Proboha! - To je ten nejnebezpečnější den... Proboha! Hvězdy na ledě! Dámy a pánové, obrovský potlesk pro senzačního Vernona Davise! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zkuste to sledovat na mobilu :(

00