Živé kulisy: TitanicWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 639
Na výpomoc ve hře Živé kulisy dnes pánům Ryanovi a Colinovi přijde zlatá olympijská krasobruslařka Tara Lipinská, která bude společně s Keeganem simulovat kulisy pro scénku potápějícího se Titanicu.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme hru Živé kulisy. Účinkovat v ní budou Ryan, Colin a Keegan, tak pojďte dolů! Budou ale potřebovat pomoct, takže přivítejte našeho hosta, olympijskou vítězku v krasobruslení, Taru Lipinskou! Dobře, vážení. Bude to probíhat takhle. Budete hrát scénku a během ní použijete kulisy. Nemáme tu ale žádné k dispozici, takže vašimi kulisami budou Keegan a Tara.

Ryane a Coline, jste mladý pár na líbánkách na Titanicu, odpočíváte ve své luxusní kajutě, když vtom, pozor, spoiler, narazíte do ledovce. Rozjeďte to. - Zlato, tomu tedy říkám výlet lodí. - Je to krásné, viď? - Dal by sis ještě šampaňské? - Jistě. Co tu dělají ty krysy? - Loď se potápí! Když se zvedá hladina, krysy utíkají nahoru. - Mrknu se okénkem! - Narazili jsme do ledovce!

- Bože! Rychle na můstek! - Dobře. - Jdi po schodech! - Pojedu výtahem pro jednoho. - Dobře, dobře. Počkej! Loď se zvedá! Příď lodi se zvedla! Šplhej po zábradlí! Rychle! Na zadní palubu! Dobře, jen si vezmu bundu! - Dobrý! - Jsme nahoře. - Celá loď se potápí! - Potápí se docela pomalu! Potápí se dost pomalu!

Vypadá to, že zadní paluba je z toho docela nadšená. - Bože. - Vylezeme na ten ledovec. - Počkej. - Co je? Měli bychom zahrát na naše nástroje. Měli bychom zůstat a hudbou všechny uklidnit. - Já zahraji na klavír, ty máš housle. - Dobře. - Zvedni je až k ramenům. Velký potlesk pro Taru Lipinskou! Za zdvihnutí člověka ve velmi pokročilém věku, Coline, dostáváš 10 bodů.

Desítku. V tomhle věku musíš mít už celkem křehké kosti. Ale no tak! Chceš vidět křehké kosti? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zvlastni.. moc nevedeli, co s ni :D

110