Zvukové efekty: Nájezd ApačůWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:3 635
Greg a Colin se mají vypořádat s nájezdem Apačů a jako zvukový doprovod jim poslouží dvě sestry z publika – dvojčata Britney a Whitney.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme hru s názvem Zvukové efekty. Hrát ji budou Greg a Colin, tak pojďte dolů, pánové. Budeme potřebovat i nějaké dobrovolníky z publika. - Vy jste dvojčata? - Ano. - Jak se jmenujete? - Já jsem Whitney. - Britney. To je rozkošné! Whitney a Britney, pojďte za mnou! Dobře, ty si vezmi tenhle a ty dostaneš… Whitney má rozpuštěné vlasy, Britney má vlasy v culíku.

Bože můj, jako bychom byli na předávání cen Grammy! Hra probíhá tak, že Greg a Colin budou hrát scénku a Whitney a Britney budou dělat zvukové efekty. Whitney bude dělat zvuky Colinovi a Britney Gregovi. Bože můj, tolik mě mrzí, že jsem se před pořadem napila. Tématem je, že důstojník kavalerie Colin a jeho trubač Greg brání pevnost proti nájezdu Apačů a rozhodnou se přesunout ženy a děti do bezpečí.

Můžete začít. Zatrub! - Proč vydáváš zvuky? - Pardon. Asi jsem trochu zmatený z celé té věci kolem Whitney a Britney. - To chápu. - Zkusím to znovu a s humorem. - Dobře. Vydrž, máme tu ptáky. Dobře, napíšu zprávu a pošlu ho…

pro pomoc. Moc daleko nedoletěl. Zkus to znovu. To je lepší. Ale ne, přímo do chřtánu té pumy. Bože můj, slyšíš to taky? Všude samí indiáni! - Zní to, jako by byli dva. - Jo. - A jen si šeptají. - I tak bychom měli ženy a děti dovést do bezpečí. - Dobře. Půjdu se podívat. Jsou ženy a děti v bezpečí? - Podle všeho nejsou.

- Dobře. Vezmu si zbraň a co nejvíc jich oddělám. Střílíš všude kolem sebe! Já tady velím, nemusí mi to jít! - Mám znovu zahrát fanfáru? - Ano. Dobrá práce. Znělo to, jako bys komunikoval s indiány. Zabarikádujeme dveře, aby se sem nedostali. Dobře. Vezmu nějaké dřevo a přitluču ho ke dveřím. - Zatloukám vážně rychle.

- To je dobře. Možná bude lepší, když pojedeme. Zavolám si koně. Není to snadné! - Dokázal jsi hvízdnutím vydat úžasný koňský zvuk. - Díky moc. Zavolám si svého. Jo, to jsem čekal. Nasedni. Třeba když vyjedeme pryč, odlákáme indiány a ženy budou v bezpečí. Můj kůň to má v sobě, kapitáne! Děkujeme!

Mockrát děkujeme! Velký potlesk pro Whitney a Britney, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V našem městě je samozřejmě něco podobného a často zapojují diváky. Jednou jsem byl takto "vybrán" na tuto hru a fakt to není prča, furt vymýšlet nějaké zvuky, ale stojí to za to! :-)

40

Odpovědět

to bolo geniálne :D

91