Seznamka: Motorkářský gangWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 868
V dnešní Seznamce bude mít Greg opět na výběr tři sympatické protějšky, se kterými se musí sblížit a zároveň uhodnout jejich identitu.

Přepis titulků

Všechny vás zdravím. Jmenuju se Trixie. Mládenče číslo jedna. Kdybys mě měl někam svézt, kam by to bylo? MOTORKÁŘ SHÁNÍ ČLENY GANGU - Svezl bych tě, kotě. My dva na Route 66. Posadil bych tě na svýho velikána. Ty, já a mí bráchové, jestli mi rozumíš. A vůbec, hned pro ně dojdu. - Nazdar, Roscoe. - Jak to jde? - Všechno v pohodě?

- Jo, to se máš. - Super, chlape. - Co, brácho, pojedem? - Jo! - Pojedem? Tak jedem, jedem! Tak pojeď, nebudu na tebe čekat, chlape! Tak jo, brácho, uvidíme se v úkrytu. - Tak jo, mám tě rád. - Já tebe. Nikdy jsem na hromadném rande nebyla. Tak budeš. Mládenče číslo dvě. Kdybych byla bramborová kaše, čím by sis mě posypal? BATOLE, KTERÉ OCHUTNÁVÁ VŠE OKOLO, ABY NAŠLO OBLÍBENÝ PAMLSEK.

To je celkem matoucí odpověď. Zároveň však dost vzrušující. Mládenče číslo tři. Mohl bys o mně napsat krátkou báseň? JEŠTĚRKA, KTERÁ SE VYDALA NA NEBEZPEČNÝ VÝLET Páni, to byla ale překrásná báseň. - Gregu, chtěl bys hádat identity? - Ne, dneska ne. Myslím, že Wayne byl člen motorkářského gangu, - který se jel s ostatními projet.

- Jasně, to by šlo! Jo! Colin byl novorozenec, který se učil chodit a hledal nějaké povyražení. Proč ne? Ryan byl vystrašená ještěrka? - Nějaký vystrašený plaz. - Ano, šel na dlouhý výlet. Ještěrka, co šla na dlouhý výlet a vzala si psací stroj? To bylo oblečení, ne psací stroj. Tohle je psací stroj. Tohle je kufr, tohle je kufr!

- A jak to s ním dopadlo? - Odnesl ho orel? - Jo, dobře. - Sokol. - Byl to sokol? No jistě. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen detail, ale myslim, ze "hawk" je spis jestrab, sokol je "falcon"...

60

Odpovědět

Wayne je prostě sympoš!

160

Odpovědět

Wayne je kráľ. Rád to sledujem hlavne vďaka nemu. Improvizácia level Číňan.. na černocha dosť dobré xD

81

Odpovědět

Všichni jsou sympouši, Drew byl taky výborný, ale Aisha Tyler... Ohh boy!!

23