Dabing: U doktoraWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:3 937
Účinkujícím je předloženo video bez zvuku, které musí živě nadabovat na dané téma. Uvidíte, jak se může zvrtnout návštěva lékaře.

Přepis titulků

Ryan, Colin, Greg a Wayne budou s pomocí své fantazie dabovat video. Vaše improvizace by se měla držet tématu „Jednou ráno u doktora“. Můžete začít. Konečně. Konečně, mé stvoření. - Přál byste si před operací koktejl? - Mám jen zubní kaz. Ano. Mám ho na druhé straně. Dobrý den, čekáme už hodinu venku. Tohle je má žena.

Půjdeme tady těmi malými dveřmi. Kdyby něco, budeme tady! Nebojte, všechno bude v pořádku. Já se jen schovám za tu cementovou stěnu. Kam všichni zmizeli? Počkat, tady něco nehraje… Vždyť mám jen kaz! - Kam zmizel? Co to… - Bože můj, jak mi teď zaplatí? Zmizel, ale nehodlám předstírat, že jsem překvapený. Je… Je tady! Cítím takový vánek. - Co to proboha…

- Ano, jsem neviditelný! Podle všeho. - Můžu vám zažádat o Obamacare! - Chtěl jsem po vás jen plombu! Nechám vám to proplatit! Zařídím to! Slibuji… Hele, Phile. Chtěl jsem jen plombu! Jdu za jiným doktorem! Snad mě tam uvidí. Někdo mě bude muset asi něčím natřít. Ty dveře se samy otevřely! Pěkně přirozeně kolem nich proklouznu. A teď se zavírají. No jo, zdravotní péče.

Chtěla jsem vás obodovat, ale jak víte, na bodech tu nezáleží. Vysloužili jste si ale obdiv svých fanoušků. Buď tleskají, protože jste byli vtipní, nebo proto, že je jim vás líto. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář