Seznamka: Krátkozraký lovecWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:5 243

V dnešní Seznamce na Grega opět čekají postavy, které bude muset uhádnout.

Poznámka:
Elmer Fudd je postava lovce Buggse Bunnyho a Quincy Magor je animovaná postava trpící krátkozrakostí.

Přepis titulků

Greg se pokusí poznat, kdo jste. Pokud jsou pánové připraveni, můžeš se začít seznamovat, Gregu. Mládenče číslo jedna, mám ráda pomalé polibky, které trvají hodiny. Kam bys mě vzal na rande, kde bychom se mohli líbat? STARÝ MRZOUT S POVZBUZUJÍCÍMI PILULKAMI Někam, kde se můžeme líbat? Řeknu ti, kam bych tě vzal. Nahoru na kopec, kde bych ti zíral na zadek! Bude to… a udělám ti… Co?

Moc dlouho jsi nevydržel – jako všichni muži. Mládenče číslo dvě, ráda na rande jím. Do jaké restaurace bys mě vzal? KRÁTKOZRAKÝ LOVEC, KTERÝ SPOLÉHÁ NA OSTATNÍ SMYSLY Orel bělohlavý. Ten je ohrožený. Kdepak tě mám, ty můj malý fešáku? Mravenečník! Mládenče…

Mládenče číslo tři, mám ráda romantickou hudbu. Zazpíval bys mi nějaký ploužák, kterým bys mi vyznal lásku? NAŠTVANÁ HUSA Mládenče číslo jedna. Mám ráda dlouhé procházky po pláži. Kam bys mě na takovou vzal? Vzal bych tě přesně takhle a šli bychom. Pyšně bych si vykračoval a šli bychom na vrcholek té nejvyšší hory. A pořád bych šel a nechal tě zírat na můj fajnovej zadek. A jakmile bych byl na vrcholku…

Co jsi říkala? Gregu. Chudáku náš malej. Chtěl bys zkusit hádat, co se tu děje? Tipnu si, že Wayne byl… stařík, co si vzal nějaký prášek, který z něj udělal nabitého hřebce? Ano, to beru, rozhodně. Colin Mochrie byl krátkozraký lovec ve stylu Elmera Fudda. Páni!

Páni, ano! - Já myslel, že jsi Quincy Magor. - A Ryan byl prostě sám sebou. - Jo, přesně. Beru. - Aspoň se mi to tak zdálo. Myslím, že byl sled dinosaurů, nebo možná… Husa! Husa! - Naštvaná husa! - Myslím, že byl naštvaná husa. Naštvaná husa. Ptáci se vyvinuli z dinosaurů, víte? Takže jsem svým způsobem hádal úplně špatně a zároveň neuvěřitelně trefně.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář