Scénky z klobouku: Co neříkat na prvním randeWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:9 961

V dnešních Scénkách z klobouku se mimo jiné dozvíte, co neříkat na prvním rande nebo co říkají účinkující Whose Line Is It Anyway? ze spaní.

Poznámky:
Colin ze spaní zpíval úvod smyšlené irské písně, kterou museli účinkující vymýšlet ve hře Irská opilecká píseň (malá ukázka zde).
Waynova věta před smrtí "Promiň holka, můžu ti sáhnout na vlasy?" naráží na bizarní dotaz, který často dostávají černošské ženy od mnohdy neznámých lidí, kteří si chtějí sáhnout na jejich vlasy.

Přepis titulků

A teď si zahrajeme hru s názvem Scénky z klobouku. Hrát ji budou všichni účinkující, tak pojďte za námi, pánové. Ryan a Colin tamhle a Wayne s Gregem tady. Před začátkem jsme požádali diváky, aby sepsali scénky, které chtějí vidět. Návrhy mám teď v tomhle klobouku a uvidíme, kolik jich pánové zvládnou předvést. Nažhavte své motory, pánové. "Věci, které byste si měli nechat pro sebe, když jste na prvním rande."

Než jsme vyrazili, nechal jsem si vpíchnout obří dávku Viagry a... Vzal jsem slevové kupóny. Tohle je pro mě docela zvláštní... Nikdy jsem zadarmo se ženou nebyl. Páni. Tak takové je na omak skutečné maso. Tohle je o dost lepší, než se kolem tebe plížit a sledovat tě oknem.

Jsi úžasná. Má žena si tě zamiluje. Mám na sobě celotělový kondom. Vidíš? Říkal jsem, že si tě zamiluje. Vypadá mile. Jsem tak nervózní, že jsem si asi právě ublinknul do kalhot. "Nejhloupější způsob, jak umřít." Jak je, kámo? Zrovna přecházím ulici. Ale ne... Panečku, v té ponorce je nějak dusno.

Pitbulové... Neměl jsem si brát ty masový kalhoty. Promiň, holka. Můžu ti sáhnout na vlasy? Jste docela dobří. Chápete to. No tak. No tak. "Co říkají účinkující tohoto pořadu ze spaní?" Ryan mi vůbec nechybí. Jak k tomuhle došlo?

Nikdy nezapíjej diazepam vínem. Ránko, pánové. Ahoj, promiň, že jdu tak pozdě... Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čas 0:22. Téma scénky z papírku "přečetla" ještě dřív než papírek rozmotala. Jasně to demonstruje fakt, že výběr témat a scének v tomto pořadu není náhodný, ale předem nachystaný.

225

Odpovědět

Lol. Řekla slovo ,,Things'', které už měla tou dobou rozbalené a zbytek věty dořekla až ve chvíli, kdy rozbalila zbytek papírku. Nemluvě o tom, že ona témata dopředu vědět může, nemají je znát jen aktéři.

274

Odpovědět

+xxjj, tobě stačí málo, ani to slovo Thinks by ještě neviděla. A ona může vědět dopředu, co vylosuje z klobouku? :D

116

Odpovědět

papírek nebyl zamotaný. když se podíváš na jiné scénky, maximálně lidé lístek přehnou, ale nezamotávají do ruličky. taky je to pěkná blbost, nikdo by se s tím tak nedělal. přejela po něm pouze rukou. stejně jako potom několikrát zopakovala

44

Odpovědět

toto nevyhras, tito minuskari, su presne ti isti {blbci} co si myslia, ze ked pride herec alebo celebrita do neakej show, tak netusi co sa h tam budu pytat a vtipne historky sype z rukava

111

Odpovědět

Protože každá ta věta začíná stejně "Things you...".

00

Odpovědět

Můžu ti sáhnout na vlasy. co mi uniká? :D

152

Odpovědět

Našel jsem to v komentářích pod YT videem. Černošky nesnáší, když se někdo chce dotknout jejich vlasů. Tady je přimo o tom video Can I Touch Your Hair? | Black Women | One Word | Cut
Ve videu navíc Wayn říká: "Oh, excuse me sister! May, I touch your hair?" Tady sestru přeložili jako holka, přitom právě slovo sestra odkazuje na černošku, proto je to nejspíš v češtině tak matoucí.

192

Odpovědět

+KryšpínDíky. Tohle mi v poznámkách chybělo a chtěl jsem si to taky začít dohledávat :)

51