Hollywoodský režisér: Hadi v letadleWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:5 171
Režisér Colin má na starost herecká esa Grega, Jeffa a Wayna, kteří multižánrově ztvární drama v oblacích s hady v hlavní roli.

Přepis titulků

Hollywoodského režiséra si zahrají všichni čtyři účinkující, tak pojďte dolů. Hra probíhá tak, že Jeff, Greg a Wayne budou hrát filmovou scénku a Colin bude režisér, který jim bude dávat pokyny, jak scénku vylepšit. Tématem scénky je, že Jeff a Greg jsou piloti, jejichž letadlo zasáhne bouře. Wayne vejde do kokpitu jako vyděšený pasažér, kterého napadli uniklí hadi.

Můžete začít. Vše v pořádku, kapitáne. Držíme směr a přistání bude za 45 minut. Já myslel, že kapitán jste vy. Prohodíme si sedadla? Pardon. To je moje margarita, díky. - Bože, něco tu máme. - Co? - Největší bouři, co jsem viděl. - Bože. To je obří mrak cumulus neocrumbus crumbluneus! Přepínám na autopilota, potřebuji větší margaritu.

Otevřete dveře kokpitu! Co se děje? V letadle jsou hadi! V letadle jsou hadi, jsem vzadu, jím si tak z kelímku a sleduju film s Mattem Damonem… Nemelte nesmysly, chlape! - Bože, má v kalhotách hady! - Vytáhnu je, vytáhnu je! Střih, střih, střih!

Střih! - My ale neskončili… - Ne, to stačí. To bylo velkoblbé. Musíte se víc soustředit. Možná kdybyste předstírali, že jste skuteční herci, bylo by to lepší. Jo! Dobře, zahrajete to… jako Elvis Presley, Christopher Walken a James Brown. To letadlo celkem fičí, co?

Myslím, že bychom měli přistát tamhle. Anebo můžeme přistát tamhle. Počkat. Počkat. Sklapni. Musíme si vyměnit místa. Přísahám bohu, za 45 minut přistáváme. Hlášení. Bouře. Páni. Pusťte mě dovnitř!

- Co se děje, chlape? - Hadi v letadle! Byl jsem vzadu… Střih, střih, střih. - Vždyť se to ani pořádně nerozjelo. - Jo, to má svůj důvod. Tak fajn. Udělejte to… Potřebujeme… Udělejte to, jako byste byli evangelisté. Televizní evangelisté. Akce! Letíme tak vysoko, že jsme skoro v nebi! Cítím nad sebou pána…

Co to je za hlášení? A kapitán nebyl kapitánem, neboť na špatném místě seděl. Naše místa budiž prohozena. Nyní je vše ve svatém pořádku. Pohleď! Na radaru bouře biblických rozměrů se nachází. Tornádo sarančat! Tornádo sarančat! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Až na konci mi došlo, že tam nebyl Ryan Stiles. :-O :-D

20

Odpovědět

Scénka dobrá, bohužel většina z ní už tu byla: To nejlepší z... #2

37

Odpovědět

Omlouváme se za duplicitu (i když jen částečnou), ve všech těch reuploadech je těžké se vyznat, tak snad vás video bavilo i napodruhé :)

240

Odpovědět

Nevadí, protože je to fakt kvalita.

20