Zpravodajství: Venkovské rodinné fotoWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:5 814

Hlasatelé Greg, Jeff, Wayne a Colin pro vás mají nejnovější zprávy. Zároveň má také každý z nich přidělenou roli, takže to s těmi zprávami asi nebude tak jednoduché.

Poznámka:
Hoooters je rychlé občerstvení se spoře oděnou dámskou obsluhou.

Přepis titulků

Začneme hrou s názvem Zpravodajství. Zahrají si ji všichni čtyři účinkující, tak pojďte dolů, pánové. V této hře je Greg hlasatelem zpráv a Jeff, Colin a Wayne jsou jeho spoluhlasatelé. Jeff je kromě toho zároveň opilý vysokoškolák, který křičí svoji objednávku do interkomu ve drive-through jménem Greg. Wayne hlásí sport a zároveň má na starost velkou vidláckou rodinu, kterou se snaží shromáždit na rodinné foto.

Coline, ty jsi rosnička, která předvádí sestřih těch nejlepších postav z hororů. Do toho, pánové. Dobrý večer. Já jsem Beznadějně Velký. A tohle jsou akční zprávy. Colorado změnilo své státní motto na: "Palačinky podáváme kdykoliv." Brácho! Brácho!

Ale fakt klídek, borci! Co chcete? Potřebuju nugetky! Hodně nugetek, kámo! Hej, Biebře! Zklidni se, kámo! - Nugetky nemám. - A co burrito, máte? Promiň, brácho. Promiň. Moc čokoládovejch martini. To je v pohodě. Pojďme se podívat na sport. Zdarec, kámo.

Tak co tu máme? No... Zdá se, že jsem dneska de facto hlava rodiny, takže tu všechny zkusím shromáždit. Snažil jsem se ze všech sil... Hej! Hej, Lawrenci, pojď sem! Nedělej, že mě neslyšíš. Slyšíš mě moc dobře, protože uši ti fungujou a oči taky! No tak pojď.

Hej! Ty nejseš Lawrence, máš prsa. Tohle je moje neteř Esmeralda. Vidíme se jen jednou za 4 roky, protože z právních důvodů nesmíme být současně na stejném místě. Ezekieli! Lawrenci! Taytay! Laurette! Big Joanie! Pojďte všichni sem! Pojďte! Stůj tady a zapózuj. Tohle je moje sestřenka Taytay.

Pracuje v obchodě hned vedle Hooters. Tohle je... černá ovce rodiny. Na tři! Raz, dva, tři, sýr! Dobrá práce, lidi. Tak fajn, uvidíme se zase vzadu. Ahoj, ahoj. Uvidíme se. Vyřiďte mamce: "Ahoj, teto." Ahoj, ahoj.

Zpátky do studia. Potřebuju ještě kolu, brácho! Po diskutabilních sportovních zprávách se přesuneme za Colinem s počasím. Děkuji, Gregu! Slyšte, děti noci! To znamená, že přijde déšť a poté peklo! Lesní požár! Něco příšerného se ale žene ze severovýchodu! Jsem starosta Toronta.

Zpátky do studia. Tohle byly večerní zprávy. Později bude následovat 17hodinová verze seriálu Lidé zítřka. Dobrou noc. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nejde nacitat

02

Odpovědět

Hooters holka je děsná šťabajzna!

171