Ylvis - Jogurt

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:6 682

Jedna z novějších písní norských bratrů pojednává o lahodném mléčném výrobku s poněkud neobvyklými ingrediencemi.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Činely a bicí. Něco vám řeknu... Vážně chci ňákej jogurt, vlastně ne tak úplně jogurt, ale chutná to jako jogurt a taky vypadá jako jogurt. Musí mít tvar jako jogurt, jeden by myslel, že je to jogurt, ale když se mrkneš na můj jogurt, zjistíš, že to není jogurt. Jahoda.

Tak ochutnej. Jogurt. To je to, o čem... mluvím. Přesně tak. Jogurt. Rozbilo se mi auto. Jogurt. Jel jsem autobusem. Jogurt. Musel jsem stát, protože jogurt. Potkal jsem dívku jménem Diog Ourt. Společný zájem: jogurt. Jasný téma rozhovoru, jogurt. Způsob, jakým vyslovuje jogurt, z toho jsem na větvi jak jogurt.

Malina. Bože můj! Jogurt. Třešeň. Tak ochutnej. Ananas. Si vychutnej. Jogurt. Pěkná mezihra... hoši. Slyšel jsem zvěsti, že je nový jogurt. Docela úplně jiný jogurt. Viděl jsem obchod jménem Džogurt, že by to bylo ono? Džogurt? Řekl jsem, promiňte, pane Džogurt, je tohle ňáký nový jogurt?

Řekl mi zapomeň na jogurt, teď bude v kurzu jenom Džogurt. Je to tak úžasný, že hlava ti to nebere. Je to sladká, nejčistší věc, kterou najít jde. Myslíte, že to znáte, ale to se pletete. Není to jogurt, ale Džogurt. Je to tak úžasný, že hlava ti to nebere. Je to sladká, nejčistší věc, kterou najít jde. Myslíte, že to znáte, ale to se pletete. Není to jogurt, ale Džogurt. A jdeme zpět! Pálí na jazyku. Džogurt.

Tak ochutnej. Aioli. A vychutnej. Chilli con Carne. Džogurt. Džogurt. Normální opar. Pásový opar. Žloutenka. Džogurt. Džogurt.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se líbí,jejich písničky-je sranda.Jsou moc šikovní-vždy se zasměji,když vidím nějaký jejich klip:-)

00

Odpovědět

libi se mi jak vzdy kdyz je song od Ylvis tak se tu nekdo ozve, ze se snazi napodobit uspech s liskou...pritom kluci skladali pisne davno pred liskou...ale aspon se clovek pobavi :-)
jdu si radsi pustit navesovou smycku..ta se jim povedla o neco vic :-D

40

Odpovědět

Mr. Toot je lepší!

81

Odpovědět

Dal bych si jogurt.

51

Odpovědět

Vidím to tak, že chlapcům se podařila liška a teď se snaží udělat něco podobnýho, co bude mít velkej úspěch :)

831

Odpovědět

Chlapci sa snazia uz peknych par rockov. Vdaka tym songom ale zaplnili stadiony v Oslo a Stockholme a dali koncert v style Justina Biebera (predpokladam), co si patricne uzili. (Inak Joghurt nemam rada, dufam ze sa tu raz dockam Intolerant)

294

Odpovědět

e.coli :D :D

213

Odpovědět

Myslel jsem si, že je to na jeden záběr a pak jsem viděl střih. Zklamání. Jdu si stěžovat do Norského Velvyslanectví v ČR.

420

Odpovědět

Je jich tam víc. Některý jsou dobře ukrytý, některý míň. I tak to jako celek působí dobře.

181

Odpovědět

+alex_murphyto by ma inak zaujimalo kde su, rada sa priucum- evidentny (podla mna:)) je ten, kde zmizne odkusnuty banan a asi aj pred vstupom do autobusu

00

Odpovědět

Řekl bych, že střih je v každém místě, kde to nějaký komparzista zmršil, páč se jim to nechtělo točit znova ...

20

Odpovědět

Captain?

Uniká mi tu něco?

71

Odpovědět

Tohle video uz tu jednou bylo, ne? Recyklace.

021

Odpovědět

Ne, ale vzhledem k tomu, že většina videí od nich je téměř stejná, tak tu "bylo" už několikrát.

412

Odpovědět

vzhledem k tomu že tu jsou tagy, tak nechápu tvůj příspěvek... to je takový problém?... vysvětli mi přesně tvůj postup uvažování, protože mám pocit, že ti větší, nebo menší část mozku chybí

60

Odpovědět

Po minute jsem to radeji vypnul, dostal jsem strach ze by mi z toho kleslo IQ pod hranici, kdy bych se sam nedokazal najist a vykakat.

2031

Odpovědět

Chceš říct, kdy by ses přenesl do věku 90 let ...

31

Odpovědět

Taky bych rád objevil ten skrytý význam, protože mi nějak uniká. Maj v norsku nějakej problém s jogurtem?

287

Odpovědět

No nic moc...
Ten nor neumí zpívat a text tak není zajímavý.
Jestli to má nějakou skrytou symboliku, tak já ji neodhalil.

1721

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

+kaphibarkaDíky za link! Byl asi tak o 25% lepší, než jogurtové video! Stál za h*vno a čtvrt!

135

Odpovědět

+kaphibarkaDafuq? :D

10

Odpovědět

+kaphibarkarean: svatokradez (uplne a navzdy mi pokazili tu pesnicku, mala som ju na predpis ked som chcela zazit nadpozemsky pokoj, niekdne popri tichej noci) :D

00

Odpovědět

Chci se zeptat proc u konce videa nejsou přeloženy ty "přísady" ?

94

Odpovědět

Protože wasabi, carpaccio, pastrami, tandoori, tabasco, aioli, chili con carne a gazpacho, bych přeložila jako wasabi, carpaccio, pastrami, tandoori, tabasco, aioli, chili con carne a gazpacho. :D
Není pro ně český ekvivalent, jsou to už docela profláklé cizí názvy jídel a přísad a parmigiano snad je taky jasný parmazán. Pellegrino je značka minerálky, e.coli a legionella jsou bakterie, ale to jsou taky známé věci.
Jedině za chévre a umami se tedy omlouvám; "chévre" je francouzsky "kozí" a "umami" je tzv. pátá chuť, kterou vnímáme glutamáty v asijských jídlech.

272

Odpovědět

To by bylo asi tak užitečné, jako když je u dabovaného amerického filmu titulek New York a oni do toho řeknou česky New York.

110