Z natáčení kraťasu

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:4 276

Zajímá vás, jak se natáčí krátkometrážní film s velmi nízkým rozpočtem? Kde a jak se shánějí rekvizity, kompars, prostory, jak vypadá domácí post-produkce a kolik různých funkcí dokáže zastoupit jediný člen týmu? Pokusí se vám to trochu přiblížit následující čtvrthodinová reportáž ze španělského pořadu Vuelta y vuelta, která bude o natáčení krátkého filmu Mortal Topic - díla od tvůrcu Malvivienda. V závěru uvidíte na tento kraťas originální upoutávku. Mortal Topic se zde s českými titulky objeví 31. března 2011 v 17:00. Originální reportáž obsahovala (jak bude ze začátku patrné) ještě další část, a to z natáčení velkofilmu. Byla tedy natáčena pro porovnání celovečerního filmu s krátkometrážním. Na vimeo.com jsem ale bohužel našel jen část týkající se filmu krátkometrážního jako jedno z fanouškovských videí o Malviviendu.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

E: Je to znělka ze seriálu "Hawaii Five-O"

180

Odpovědět

Zajímavé video, ocenil bych častěji něco z natáčení nezávislých filmů ;)

190

Odpovědět

prosimvás co to je za song úplně na začátku, nemůžu si vzpomenout..

180

Odpovědět

YivoSVK: Teď už se stydim. Moc jsem na to spěchal a tady je výsledek. :) Mimochodem, děkuju za tip. Ten film má zajímavý hodnocení.

180

Odpovědět

ten přehrávač je fakt *******...

180

Odpovědět

:) Super uz se tesim az to tu bude :) Vypada to docela povedene. Good Job.

180

Odpovědět

Pri tom (neviem aka sekunda) je otazka ze aky je film naposledy videli a ten nazov nemate prelozeny. Ide o Inglourious Basterds v CZ to je (Hanebný pancharti)

180

Odpovědět

Akurát na moje narodky to tu bude :D celkom fajn darcek :D ale ten konec ako tam krici omg, slbý výkon herca :D ale nato ze je to kratas za par supov je to dobré.

180

Odpovědět

Malviviendo jsem si hodně oblíbil, a tohle vypadá velice luxusně, na jejich rozpočet :P Ale stejně, mají skvělý nápady :)

180

Odpovědět

Luxus!!! Těším se na výsledek.

180

Odpovědět

Pecka, těším se na video!

180

Odpovědět

Ibalgin: Děkuju, nemohl jsem ho najít, protože ho neznám. Jdu to přepsat. Ještě jednou díky.

180

Odpovědět

wow tak na to se tesim


_________________________
http://pomocjaponsku.cz

180

Odpovědět

Fajn video :) Khakiho bych bez těch brýlí snad ani nepoznal ..

Jo a taková technická,myslím že v čase 11:25 by neměl být Peter Vodanovic ale spíš Peter Bogdanovich :) ( http://www.csfd.cz/tvurce/2828-peter-bogdanovich/ )

180

Odpovědět

Těším se. :)

180

Další