Zabijácká planeta: Leguán vs. hadi

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:7 078

Co vznikne, když přidáte k naučným videům pořadu Zázračná planeta komentátora Snoop Dogga a to pod taktovkou Jimmyho Kimmela?

Vysvětlivky:
Hned při uvádění Snoop Dogga na začátku videa si můžete všimnout slovního obratu "our highest entertainer",
což by se běžně přeložilo jako "náš nejlepší komik", ale v tomto případě jsem nechala více výstižnější překlad "náš nejzhulenější komik".
Dále Snoop Dogg naráží na americkou pojišťovnu Geico, která ve svých reklamních kampaních používá právě ještěrku.
Hadonov – Snakeville (jistě znáte státy v USA jako Nashville, Jacksonville), snake = had

Přepis titulků

Náš nejzhulenější komik Snoop Dogg... Spojili jsme se s naším kamarádem Snoopem kvůli jednomu z nejoblíbenějších přírodopisných programů na této či jakékoliv planetě. Je čas na speciální plazí edici Zabijácké planety Jak se vede? Tady je kápo Snoop Dogg Pojďme se mrknout na nějaká zvířata.

Tak tady je. Malý roztomilý ještěr. Co se to sakra děje? Sledují ho Ty hadi jsou pěkný svině už jen podle toho, jak na něj čuměj. Právě teď se ně něj chystaj. Vidíte, jak mají krky nahoře?

To znamená, že po něm jdou. Ještěr ani nevidí, co se děje, ale jednu věc vám o něm řeknu. Myslím, že má Geico. Jestli má Geico, tak má 15% šanci se odsud dostat. Tohle je smrťácká hra. Uviděl ho. Říká, ať si dává bacha Rychle odtamtud, chlape.

Běž! Viděli jste tu svižnost? Přicházejí odevšud. Bože. To je šílený. Je to v p*deli. Právě jsme dorazili do Hadonova v USA. Hadí přichází ze všech úhlů. Jak si tak sprintuje, daří se mu unikat.

A skáče do náručí obřího hada! Zaplétají se. Ale zaplétají se navzájem! Najdi ji, najdi tu skulinu! Pak ještě musíš najít cestu na vrchol hory, brácho. Skáče. Všimněte si, že dost dobře ovládá únikové taktiky.

A do p*dele! Dobrej manévr. To se mi líbí. Skákej, skákej, skákej! Do p*dele, běž! Přesně tak! To dáš! Vidíš, hadi tohle neumí, protože nemají ani ruce ani nohy. Sakra. Jo!

Jsem s tebou na vrcholku hory. Připomíná mi to mý kámoše, když zdrhaj před poldama. Čistej útěk, kotě. Děkujeme Snoop Doggovi.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam se hrabe finální scéna z posledního Ridicka... :-D

80

Odpovědět

Takže ještěr je v bezpečí nahoře, ale stejně dříve nebo později bude muset slézt dolů...

02

Odpovědět

Pěkně agresivní hadi, což je neobvyklé... Hadi běžně loví ze zálohy, případně v relativním klídku prohledávají nory či hnízda, ovšem tohle je úplně jiná liga.

121