Západozemská rapsodie

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:8 368

Podívejte se s námi, jak to dopadne, když se Bohemian Rhapsody od Queenů připlete do Hry o trůny. POZOR!!! Obsahuje spoilery až do 6. řady.

Přepis titulků

Tohle je ta nejlepší mainstreamová fantasy. Ano, to ti přísahám při starých i nových bozích. Otevři své oči, vzhlédni k tomu obřímu stromu. Tolik dějových linek, tolik postav, které lehce přijdou a lehce odejdou. Nevíš nic, Jone Sněhu.

Díky bohům za HBO, Víme, že to není televize, je to GoT. Trauma, to už jsme teď všichni zažili. Od Nedovy hlavy padající na zem až po Hodora držícího dveře. Drama se nám dostalo pod kůži.

A teď už nikdo z nás nemůže odvrátit zrak. Tvoje máma... je zároveň i tvojí tetou, což znamená, že tvůj otec je zároveň tvým strýcem. Co to sakra? Proč sakra ten týpek šuká svoji ségru? Kastrát, Greyjoyovic kluk.

Jeho ego ho oslabilo, ustřihli mu klobásu a teď je z něj Smraďoch. Tywin mlel kraviny, zatímco sral. Teď je pryč, spláchl svůj život do hajzlu. Walder Frey otevřel Catelynino hrdlo, ale Arya Stark se mu sladce pomstí.

Viděl jsem malého lva Lannistera mít sex. Vypij to víno! Je to v pohodě, protože toho hodně víš. Krásná khaleesi utekla za Úzké moře za khalem Drogem. Ale ten zaklepal bačkorama. Smrt polštářem! Já jsem jenom chudáček malá stříbrnovlasá khaleesi.

Ale jestli mě nasereš, vypálím ti rodinu. Tak k sobě buď laskav a už sakra poklekni. Teď jsi Starkem, Joně Sněhu, z Ramsayho je psí žrádlo. Ten bastard! Už nejsi vránou.

Nejsi vránou! Milý bastard! Jen to těm haterům řekni! Ať to ví! Můj bastard! Větry zimy zadují! Ale s Duchem v závěsu jim ukážeš, co víš. Ukaž jim to, Jone Sněhu. Král severu, zasraný Jon Sníh! Mamma mia!

Kdo je tvoje máma, Jone Sněhu? Brienne z Tarthu, neroztáhneš svoje obří nohy? Pro mě? Bran už nikdy nebude chodit, ale jednoho dne bude létat. Já nebrečím, jen mám něco v oku. Georgi R.

R. Martine, nedělej nám to, Martine! Páč jestli Tyrion umře, přestanu se dívat. Na ničem už nezáleží, věř mi, každý to ví. Protože ať už se stane cokoliv, všichni budeme dál sledovat Hru o trůny.

Větry zimy zadují. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ve videu je tolik násílí a nechutných věcí, ale Daniny kozy jsou cenzurované, aby nás nepohoršily... Nechápu

120

Odpovědět

Bohužel. Jak jsem slyšel nedávno v rozhovoru. Když je detailní záběr na to, že někomu rozseknete hlavu sekerou, nebo třeba tady, když vrazí ten nůž do oka, tak to všichni berou jako v pohodě věc (včetně mě), ale jak má být někde ukázaná tak lidem přirozená věc, jako prsa nebo nedejbože sex, tak se všichni můžou zbláznit, jak je to možný, že to ukazují :(

120

Odpovědět

Amíci jsou prostě prudérní

00

Odpovědět

Tento text každopádně dává větší smysl než ten původní... :)

132

Odpovědět

Doprdeletmavýho, najděte si konečně jinýho sponzora než Airwaves!
Je to už k zblití.

181

Odpovědět

Děkuji za podrobné varování před spoilery, teď, když je venku už i sedmá řada, stává se to pro mě nezbytností :)

10

Odpovědět

Jéééé, o to jsem prosil já :)) Děkuju

03

Odpovědět

Super videjko. A teď jdu pryč, než tu někdo vyspoilí dnešní sedmý díl, který teprve stahuji.

10

Odpovědět

Já myslel, že je to tu vyspoilené už od dílu 04. :)
Když to "uniklo", tak jsem si myslel, že si to jen někdo vymýšlí, jak to dělají mnozí na Edně, no jak se ukázalo, pravda bylo všechno. Ještě že jsem většinu toho nečetl až do dnešního shlédnutí. :)

Každopádně tak jako tak, je to více o akci a chybí mi tam ta syrovost dřívějších sezon.

11

Odpovědět

Well, this is totally awesome :D

100