Živá břichomluvecká loutka

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 340
Počet zobrazení:24 258

V dnešním videu uvidíte vystoupení Paula Zerdina z komediálního pořadu Comedy Rocks. Paul si vybere jednoho dobrovolníka z publika a udělá s něj břichomluveckou loutku. Ještě štěstí, že natrefil na člověka, který si ze sebe rád udělá legraci...

Přepis titulků

Předvedeme si živou břichomluveckou loutku. Potřebuju nějakého dobrovolníka se smyslem pro humor. Třeba tenhle pán v šatech. Určitě máte rád srandu. Jak se jmenujete? - Steve. - Steve, mohl byste jít za mnou? A publikum bouří... a tleská! Moc rád vás poznávám, Steve. Postavte se sem, ano? Dobrá, Steve. Živě z pořadu Comedy Rocks.

Udělám z vás živou břichomluveckou loutku. - Držte to. - Dobře. - A teď se předkloňte. Tímhle z vás udělám perfektní loutku. Steve, budete jen stát, tohle držte tady a dívejte se tamhle. Já teď vezmu tohle... Nahoru. Padne jako ulitá. Dobrá, takže... Ruku můžete povolit, už v ní nic nemáte. Teď z vás bude loutka, ale musíme vám najít hlas, který se k vám bude hodit.

Nějaký hluboký a chlapský. - Jste v pořádku? - Ano, jsem! - To mě překvapuje. - Mě také! - Dělal jsem si srandu. Mám ho změnit? - Ne, ne, líbí se mi. - Určitě? - Ano, hodí se ke mně! - Teď vám vymyslíme jméno. - Ano, jméno... - Nějaké, které by se k vám hodilo. - Ano... Aby vás lidé mohli oslovit, až budou chválit váš výkon.

Jakým jménem by vám měli všichni říkat? Nezapomeňte, že lidé, se kterými jste sem dneska přišel, by vám tak mohli říkat trochu déle. - Máte vybráno? - Ano. - Jaké jméno to bude? - Tracy! - Známe vaše jméno. - Ano. Ale jinak o vás nic nevíme. Čím se živíte? - Tomu nebudete věřit.

- Čemu? - Jsem totiž vážně... břichomluvec. - Břichomluvec? - Ano. - Předvedl byste nám něco? - Ano, jistě. - Dobrá. - Budete mluvit bez hýbání ústy? - Přesně tak. - Do toho. - Už to dělám. Dívejte. - To je výborné. - Ale na vás to nemá, viďte? - No, to je od vás hezké. - Ne, vy jste výborný! - Pravda.

- Měl byste mít vlastní pořad. - No tak, to... - To nemusíte. Děláte ještě něco? - Ano, nejsem jen břichomluvec. - Nejste? - Ne, ne... Jen bych rád podotknul, že nemůžu ovládat jeho obočí. - Co ještě děláte? - Jsem také tanečník. - Jaký tanec máte rád? - Irský tanec! - A co nám dneska předvedete? - Riverdance! - Vážně? - Jo. Nahý!

- Určitě? - Ano, jsem totiž Pán tance! Máme tu hudbu na Riverdance? Máme? To je ale náhoda! Do toho. Pokračujte. Výborně! To bylo skvělé!

Děkuju. Chci jen říct, že se směju ze dvou důvodů. Tohle vystoupení už dělám nějakou dobu a nikdo nikdy nezatancoval. A navíc to byl keltský Riverdance. Byl jste výborný. Prosím o velký potlesk pro Tracyho. Děkuju mockrát. Díky všem. Chci jen říct, že jsem nikdy nepracoval s větším dřevem.

Byli jste úžasní. Užijte si zbytek večera. Já, Paul Zerdin, vám přeju dobrou noc! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Věřím že je Tracy ještě do dneška :-)

20

Odpovědět

Vcera to zopakoval ten kouzelnik v talentu :)

231

Odpovědět

go_od 9 * * * * * * * * * genetic mouse

190

Odpovědět

:D :D something butch and manly :D

250

Odpovědět

Škoda,že tento druh humoru schází u nás.

250

Odpovědět

Zrovna nedávno jsem viděl scénku s Richardem Nedvědem (ten "trapnomág" - z talentu), kde měl takhle dva lidi a mluvil za každýho z nich ... taky jsme se nemálo nasmáli :D

20

Odpovědět

ephoennix: tohle už přeložené je...stačí když si na youtube napíšeš Achmed cz titulky a ono ti to najde

210

Odpovědět

nedalo by sa prelozit aj toto video? myslim ze stoji za to:)
http://www.youtube.com/watch?v=ouDRDzqTu0M

203

Odpovědět

http://cs.pokerstrategy.com/uI5IL1 dobrá pokerová škola s možností získat kapitál 50 dolarů ZDARMA

18177

Odpovědět

Ten kdo může říct, že je tenhle jako Jeff Dunham.. Nikdy Jeffa Dunhema neviděl.. ale tohle je také vtipné.. :)

211

Odpovědět

Dobrej typek, asi bych to nedal...

200

Odpovědět

to teda vubec nechapu proc je to na prvnim miste v zebricku mesice... asi tejden jsem to obchazel, ze to bude kravina, ale kdyz tomu dalo tolik lidi takovy score, tak jsem na to mrknul .. a ... mel jsem pravdu .... traparna ...

18183

Odpovědět

Super napad. Borec to zvladl dobre. Ja bych se tam valel smichy :D

201

Odpovědět

Wisp-no ale to je prave ono,to je hezky ze tam je Jeff Dunham zminen,kdyz nevim jestli Achmeda dela on ze jo :-) Takze popisek Zerdin mi taky nic nerekl.Ale uznavam ze chvile googlovani by mi to asi osvetlila,takze jsem si ty miliony negativnich ohlasu zaslouzil,hluboce se omlouvam.Diskuse slouzi jen k vyjadreni libilo-nelibilo.

181

Odpovědět

me se libi jak se tady resilo jesli je to jeff nebo ne,kdyz v prvni vete u popisu videa je napsané že je to Paul Zerdin :D

210

Odpovědět

witty:Máš pravdu nevšiml jsem si,že tam Achmed není zmíněn,ale Jeff Dunham zmíněn byl takže si si mohl zjistit kdo to je.A ještě k tomu vypadají úplně jinak.

192

Další