Achmed je Santa

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:18 197

V kousku vánočního speciálu Jeffa Dunhama připomene Achmed svého syna a rozpovídá se o tom, jak to má se svátky... Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015. Drejdl je hračka připomínající káču, se kterou si děti hrají během židovského svátku Chanuka.

Přepis titulků

- Dobrý večer. - Veselé Vánoce... Bezvěrci! - Jak se máš, Achmede? - Ne! Neříkej moje jméno! - Proč ne? - Jsem tu inkognito. Právě jsem se úspěšně vmísil do vaší společnosti. Díky tomuto skvělému převleku! - Ty máš převlek? - Ticho! Zabiju tě!

Ticho! Zabiju vás taky! Takže tvůj převlek je vánoční čepice? Ne, neříkej "Vánoce"! Je to sváteční čepice. Proč nesmím říkat "Vánoce"? Urážíš ostatní bezvěrce. Ty se bojíš, že bys urazil nějaké lidi?

Jo. Jsi terorista. Ty zabíjíš lidi. To je rozdíl. - Cože? - Zabíjení je snadný. Být politicky korektní je opruz. - Zabil jsi doopravdy někoho? - Jo. - Kde? - Ve videohře. Grand Theft Velbloud.

Hej! Je to skvělá hra! Teroristi na celém světě ji milujou! Můj syn ji miloval! - Tvůj syn? - Už není mezi námi. - Proč ne? - Jsem hrozný rodič. - Proč? - Vzal jsem ho na Den dětí v práci. To není vtipný! Žena je na mě pořád naštvaná.

Přišla na trh a ptá se: "Kde je náš syn?" A já na to: "Tady, tam a támhle nahoře." Ty dnešní děti tak snadno vybuchnou... Takže se dneska snažíš někoho napodobit? Jsem Santa Claus, sakra! Vypadám přesně jako on. Jsem veselý. A taky...

tlustý. Trošku. - Nejsi tlustý. - Ale jo, kdybych byl supermodelka. Tohle bylo vtipný! Jestli jsi tlustý, tak kde je tvoje velké tlusté břicho? Tady, tam a támhle nahoře. - Vůbec nevypadáš jako Santa. - Ale zním jako on. - Co? - Umím skvěle napodobit jeho smích. - Vážně?

- Jo, chceš to slyšet? - Jo. - Dobře. Veselé Vánoce! Zabiju vás! Šťastnou Chanuku! Nebo ne! Toč se, toč se, káčo... potřebuju víc dynamitu! Achmede, Santa dělá: To jsem dělal: Já nemám rty, ty vole!

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skúšal niekto z vás naučiť sa bruchovravectvo?

01

Odpovědět

Tak jako jo, vtipný to je. Ale řechtat se každý větě jak ti lidi v publiku mi přijde už ujetý...

466

Odpovědět

nejvíc se mi líbilo, jak se smáli vtipu s vybuchlým dítětem, ale na vtip se supermodelkou udělali oooouu, demence :D

1037

Odpovědět

asi se báli aby ho neurazili, tak se raději smáli všemu a u vtipu s modelkami zase nechtěli urazit vychrtlé ochechule nebo přežraný prasata.... amíci no.

141

Odpovědět

+DinoCopKaždý má něco. V ČR zase jakmile je někdo alespoň trochu úspěšný ať už finančně nebo sportovně, tak mu všichni závidí a přejí mu krach a neúspěch. Všechhno získal podvodem apod. Fandí se pouze pokud je mužstvo úspěšné, jakmile ale jednou prohrajou, tak už ho pomalu všichni odepisují. Zajímalo by mě, jestli toto chování je normální i v ostatních státech, protože mi přijde, že mi jsme na toto chování celkem experti. :-)

165

Odpovědět

Tak ona na živo je to trošku jiná atmosféra. Na konzertech spusta lidí taky řve a křičí, ale když stejnou písničku poslouchaj třeba doma tak sou u toho v klidu :-D

101

Odpovědět

Jooo tohohle se nikdy nepřejím. Jeff strčí do kapsy kdejakého stend-up komika.

406

Odpovědět

Tak krásně aktuální :)

437

Odpovědět

na tom jde bohužel vidět, že se za poslední roky nic nezměnilo nebo alespoň ne k lepšímu :/ :D

491

Odpovědět

+TombasHmm, a což teprve dnes!

01