Živí blbí

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:453
Počet zobrazení:7 952

Populární video Hloupé způsoby jak umřít nabádalo k obezřetnosti blízko vlaků. Že by i chodec měl být stejně obezřetný, když se vyskytne poblíž lidí, nám ukáže tato povedená parodie na seriál The Walking Dead (Živí mrtví) od teddiefilms.

Pozor, video obsahuje spoilery!

Přepis titulků

Živí blbí (Hloupé způsoby jak umřít) Vždy se drž hordy, cestovat sám se nedoporučuje. Když tě chytí, rozsekají tě na kousky, a tvoje vnitřnosti použijí, aby zamaskovali lidský pach. Hloupé způsoby jak umřít, je tolik hloupých způsobů, jak umřít. Nemám to zrovna jednoduché, když mě všichni chtějí zabít.

Přesná rána do hlavy je to jediné, co tě zabije. Když dostaneš hlad, prostě utíkej za Shanem, on postřelí kamaráda a nechá ho za sebou jako návnadu. Hloupé způsoby jak umřít, je tolik hloupých způsobů, jak umřít. Nemám to zrovna jednoduché, když mě všichni chtějí zabít.

Zůstat pozadu je zásadní chyba, můžeš sníst vnitřnosti chlápka jménem Dale. Lidi jsou jako prostřený stůl, když zůstanou sami, tedy kromě Carla, Daryla, Ricka, Andrey a Michonne. Hloupé způsoby jak umřít, je tolik hloupých způsobů, jak umřít. Nemám to zrovna jednoduché, když mě všichni chtějí zabít.

Useknou ti ruce a je z tebe domácí mazlíček, dají tě na vodítko a ty se s tím musíš naučit žít. Když Lori uslyší chrčet chodce, řekne: "Nerada obtěžuju, lidi, ale neviděli jste Carla?!" Hloupé způsoby jak umřít, je tolik hloupých způsobů, jak umřít. Nemám to zrovna jednoduché, když mě všichni chtějí zabít.

Provokovat Ricka, když je skupina semknutá, snadno přijít o hlavu skrze pletivo, useknout druhému nohu jen kvůli zastavení infekce, mučit lidi jen kvůli informacím, vy nevíte, že jsme všichni nakažení? Ani nemá cenu bojovat, protože tohle jsou nejspíš... Ty nejhloupější způsoby jak umřít, nesmyslné způsoby jak umřít.

Uvnitř jsme všichni chodci... Bohužel nakonec všichni umřeme. Chovejte se blízko lidí obezřetně. To vám vzkazují chodci. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady maj celkem zajímavé muzikály http://www.youtube.com/user/AVbyte?feature=watch

190

Odpovědět

01:06 Getting stuck bych nepřeložil jako zůstat pozadu, protože on byl v bažině. Jen taková drobnost, jinak moc povedené :D

180

Odpovědět

Přeložte - Dumb movies ways to die :D

190

Odpovědět

A co na to Babica? Když máte hlad, prostě utíkejte za Šejnem. A teď pozor! Když neseženete Šejna nic se neděje utíkejte za jakýmkoli černochem bez katany. Nebo jen utíkejte.

200

Odpovědět

Skvělé. :)

180

Odpovědět

Čtěte komiks!!!

194

Odpovědět

Hele, lidi. Já jsem třetí sérii ještě neviděl ale tohle video bylo tak dobrý, že jsem tam těch pár malých spoilerů překous, ale s těma komentářeme si snad ze mě děláte prču ne? :D Jo, ten co tu detailně popsal Merlovu smrt.. děkuju na sto tisíckrát, parchante -.- Aspoň jako slušný lidi napíšu spoiler, ne? :D To by každý fandy filmů a seriálů měl vědět -.-

1818

Odpovědět

Když je v popisku, že video obsahuje spoilery k seriálu a to video opravdu spoilery obsahuje, tak se předpokládá, že se člověk, který seriál neviděl a nechce si zkazit dojem, videu i komentářům vyhne. ;-)

A navíc ten spoiler, o kterém tu mluvíš, je napsán jako odpověď na komentář, ve kterém stojí: "SPOILER WARNING !!!", tak co jsi sakra čekal? :-D

211

Odpovědět

aspon vis na co se mas tesit

180

Odpovědět

Frajere, já jsem natolik chytrý, že když nechci znát spoilery, tak si nečtu vlákno začínající SPOILER WARNINGem, nicméně tvůj komentář jsem si přečetl, protože nijak označen nebyl a fakt díky za to, že jsi mi řekl, že Merle umřel!!! Inteligence, tohleto...

210

Odpovědět

mohli by jste přeložit i ten nedůležitý konec ?

184

Odpovědět

Tak tohle je naprosto dokonalý :D Jedna z nejlepších parodií vůbec :)

181

Odpovědět

Hej tak tohle fakt pobavilo :D

181

Odpovědět

SPOILER WARNING !!!


První serie TWD byla bomba.....ale pak ehm ehm ehhhmmmm. Ovšem od te doby, co ta kráva Lori konečně chcípla, je to o trochu lepší. :D

1914

Odpovědět

jj tak nějak. ještě sem se hrozně radovala u Merla a Andrey. Ty sem taky nesnášela...ještě zbejvá Carl (už mě štve jak si furt hraje na dospělýho a že ví všechno nejlíp)

1929

Odpovědět

+vega15Carl nezemře, scénáristi s ním mají prej velký plány... Ukázat rozvoj jeho postavy a takový blbosti.

196

Odpovědět

+vega15D: vega15 a podle tebe tam pak bude hrat v tom serialu kdo.. chodci jenom :D... kazdej dil bude vypravet o tom jak stado zombii zere lidi krysi, psi a buhvico a dou od nikud nikam :D z tebe by byla dobra scenaristka

184

Odpovědět

+vega15jn Carl by taky mohl uz zdechnout smrad jeden :D

1910

Odpovědět

+vega15Nn Carl se pak rozjede (už teď začal) pak bude drsnější než Rick.

197

Odpovědět

+vega15Carl je momentálně nejhorší, nejnesympatičtější a nejvíce nenáviděná postava v TWD (Minimálně od té doby co vyškrtli Lori)

202

Odpovědět

ze vsech nejlip umrel asi Merle, na to ze to byl takovej hajzl D: ten konec dilu s nim me dostal, sedne do auta, zapne muziku, nataha na sebe chodce a jede s autem k nepratelskym prezivsim :D a pak jeste sunda 8 lidi nez chcipne.. Borec to je... na konec

201

Odpovědět

+Darketahjeho uz asi nikdo neprekona

201

Odpovědět

+DarketahA hlavně...Motörhead!

200

Odpovědět

Tak u mě tedy první řada byla hodně hodně slušná, ale občas jsem musel trochu přivírat oko nad určitýma věcma (třeba to finále bylo docela ujeté). Zatímco druhou a třetí řadu si neskutečně užívám.
Číselně bych to vyjádřil (8,5, 10, 10).

Ale jinak zrovna tohle je takový typ seriálu, u kterého chápu rozdílné reakce. Mně se ovšem trefil naprosto přesně do vkusu a jsem za něj hrozně moc rád. Už někde před 6 lety jsem byl naprosto nadšený z komiksu a skoro jsem se až modlil, ať z toho udělají seriál... takže pro mě vlastně i splněný sen.

192

Odpovědět

Tak to už hej! Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov a geniálna pesnička...
Urobili ste mi obrovskú radosť, zaslúžite za 10.:)

181

Odpovědět

Nádhera :)

191