Živí (a mluvící) mrtví 2

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:5 330

Máme tu druhou část Špatného odezírání ze rtů ze seriálu Živí mrtví z kanálu BadLipReading. Tentokrát vám zazpívají chodci v čele s Carlem Grimesem.

Přepis titulků

Živí (a mluvící) mrtví Druhá část Nesnáším tu hloupou želvu! Jmenuje se Anthony! Abych náhodou Anthonyho nepřejela! Kliď se od mojí želvy, jasný? Je odporná! Jo? Žádný narozeniny pro tebe! Bude oslava, ale ty tam nesmíš.

Co ty na to? Budou tam planoucí auta, kočovníci, kreveto-psi a pizza! Ne, ne, ne, sakra! Nebudeš si ani smět sáhnout na to slepé dítě! Ne, musíte mě pozvat! - Promiňte. - Ano? Páne, potřebuji se dostat dovnitř. Chceš vidět moje větvičky? Ne, ani ne.

Protože máš radši kameny? Ne, mám rád větvičky. Mám strašidelnou kočku. - Kdo nemá? - Je zajímavá, měl bys ji přijít okouknout. Promiň, ale vždy, když se vrátím od tebe, mám šváby ve svých trenkách se Slendermanem. Nemůžeš jen tak zapálit větrný mlýn, chlape! Ale můžu.

Měj se. Cože? Musíte pořádně vyslovovat. Poslouchej, prcku. Tohle nemůžeš dělat celý týden. Moje chyba, omlouvám se. Promiňte. Sem se chodí topit děti. Vyrůstal jsem s prasetem. Jsou velmi čistotná. Lásko, všichni přátelé mi řekli, že bobr je také čistotný, jasný? Druhá světová skončila.

Omlouvám se, pane. Pan Brambůrek mě rád bije. Fakt, Tanyo. Potřebuji chlapa, který má oči a nohy. - Ty jsi snědl to jablko? - Jo. - To bylo moje jablko! - No, on ho našel. Takže co, jen tak jíš náhodná jablka? Ne, to ne, poslouchej. Mám takovou věc jako delfíni.

- Smysl pro objevování. - Delfíni? Delfíni! Delfíni! - Co sem taháš delfíny? - Hej, uklidni se. Vzal mi jablko, když jsem měl hlad! A navíc mluví o delfínech, když jsou tématem konverzace jablka! Já to chápu, chlape. Delfín není jablko. Popravdě, jablka nejsou pro delfíny dobrá. Co má delfín společného s jablkem? Jdu pozdravit chlápka s nožem.

Čau! Chci nějaké retro džíny v látkové tašce. To je jedno, poslouchej mě. Ta Tina je nějaká divná. Co myslíš? Má zadek tak dobrej, že jedno štípnutí nestačí. Malé prsty jako bonbóny. Jasně. Jedem.

Ublížil jsem Perníčkovi. Hrál si na něco, co není. Nikdy mi nezamával. Tak dostal přes držku. Mám to na háku! Mám to na háku! Boty se lesknou. Nikdo nechtěl tvůj páchnoucí diadém.

Nikdo nechtěl tvou ulepenou židli. Proč pořád mluvíš o super dětech s lukem a šípy? Jo, jsi scvrklý šulin. Pohřbím tě, pokud nezmoudříš a nezavoláš mi. Carl Poppa. A teď všichni Chodci! Ráda tancuji! Carl Poppa.

Mám tě na háku, kámo! Vždyť jsem to teď objednal, to už jsou tady? Pomož Anthonymu, je ve vaně! Vytáhni ho a usuš ho! - Fuj, ani náhodou! - Bojí se! Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Skoro jakoby to dabovali samotní herci někdy :D

30

Odpovědět

Slabota. A bože, prosím at už to otravný děcko chcípne!

717

Odpovědět

Stejně jsou nejlip namluvení ti zombici !! :D :D

320

Odpovědět

Jak by asi zombie apokalypsa v Severní Koreji?

50

Odpovědět

V tom českém překladu to není úplně ono, ale chápu jak asi musí být těžké poradit s překladem slova flow, beat a podobně. Nicméně dobrá práce

241

Odpovědět

Máš to dělat jako já.. koukam tady povětšinou bez titulku :)

527

Odpovědět

Nej je stejně ta písnička :D https://www.youtube.com/watch?v=Q9aM9Ch97U8

213

Odpovědět

nemá to někdo v MP3 formátu?

13

Odpovědět

+Salemto se ještě stále najde někdo kdo neumí stahovat z youtube? .. stáhni si atube catcher

71

Odpovědět

Výborné :-D Nejlepší část 00:59 - 01:10, jak nechápal :-D, ale jinak všechny scénky super, povedlo se.

90

Odpovědět

Miluju tu scénu s jablkem a "Jdu pozdravit chlápka s nožem. Čau." :D

701

Odpovědět

Daryl docela realnej hlas :D

291