Náhradní hlas: Živí mrtvíWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 123
Colin dnes bude dabovat herečku Lauren Cohan ze seriálu Živí mrtví, která si střihne roli Ryanovy milé ve scénce na téma, jak jinak, zombie apokalypsa.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme Náhradní hlas, který je pro Colina, Ryana a Wayna, tak pojďte dolů, pánové. Ty si odpočiň, Gary. Do této hry zapojíme i našeho hvězdného hosta, takže přivítejte hvězdu seriálu Živí mrtví, Lauren Cohan! V této hře budou Ryan a Wayne hrát scénku s Lauren, která ale nebude smět mluvit. Lauren, v tomto případě ti hlas propůjčí Colin. Snaž se pohybovat ústy podle jeho mluvení.

Scénka bude inspirovaná seriálem Živí mrtví. Ryan a Lauren jsou mladý zamilovaný pár, který přežil zombie apokalypsu. - Mladý… - No jo… Lauren je mladá… Jeden je mladý a druhý naštvaný. Přežili jste zombie apokalypsu a ukryli jste se v opuštěném klubu. Vtom se objeví bývalý přítel Lauren, Wayne, který je barmanem a pomalu se proměňuje v zombie.

Můžete začít. Nevím, jak dlouho chci takhle žít, Alexandro. Já nevím, jak dlouho vůbec přežiješ, ty stařečku. Ale to je v pořádku. Miluji tě víc, než jsem kdy koho milovala. Jsem možná starší, ale jsem jako dobré víno. Všechny mé usazeniny klesají ke dnu. - Slyšela jsi to? - Myslíš, že je to zombie? - Možná. Vytas zbraň, já popadnu svůj luk a šípy. - Proč nemáš zbraň? Je to tišší.

Asi. Jde dovnitř! - Tony, co tu děláš? - Hledal jsem tě, zlato. - Nepřibližuj se k němu, Alexandro, co když… - Ne, ne, tohle je můj zlý sen! Na světě nezbylo nic než živí mrtví a mí dva partneři! Klídek, klídek! - Možná to přeháním. - To ano. Nic se neděje, zlato. Přišel jsem pro tebe. Abych se k tobě vrátil, přemohl jsem hordu zombies, ale nedopustil bych…

- aby mě něco zastavilo. - Kousli ho, kousli ho! Nekousli! Koukej, pořád se hýbu stejně rychle… Rychle, střel ho do hlavy! Minula jsem! - Jak jsi mohla minout? - Jak to? Vždyť měl zbraň u hlavy! - Miluju tě, zlato! - Drž se zpátky! - Já ho zabiju! - Zabij ho! Já ho zabiju!

Zlato… To nic. Velký potlesk pro Lauren Cohan, vážení! Ví, že je to jen seriál, že jo? Protože fakt udělala ten pohyb s nohou nahoře. Asi jsou v tom seriálu herci i svými kaskadéry. Asi jí najednou naskočil mód zabíjení zombies. Asi v tom seriálu zabíjí skutečné zombies!

- Vůbec se s tím nepárala! - To ne, použila svůj trénink. - To ano. - Asi karma za ten vtípek se stářím. - Mě nikdo nekopl, ne? - Ne. - Přesně. Bála se o tvé křehké kosti, nechtěla ti zlomit kyčel. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To už je hodně dlouho co jsem ten kop tady viděl

71