Živí (a mluvící) mrtví

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:611
Počet zobrazení:8 817

A máme tu další video z kanálu BadLipReading. Tentokrát je to odezírání ze rtů dalšího velmi oblíbeného seriálu, Živí mrtví. Poznámky: Kanál BadLipReading tvoří sestřihy ze známých filmů a seriálů a přemlouvá je pomocí odezírání ze rtů. Dabéři se snaží přemlouvat postavy tak, aby se jim perfektně trefili do úst a výsledkem jsou mnohdy vtipná, ale naprosto nenavazující slova. Pokud si chcete užít písničku La-bibbida-bibba-dum v plné délce, pokračujte sem.

Přepis titulků

ŽIVÍ (A MLUVÍCÍ) MRTVÍ Myslíš si, že jsi černej? Jsem černej, jo. Brácho, máš pokožku anglického batolete. Ale nemám rád kafe. Ale bagel jsi snědl. Hej, víš, jaká zvířata mám ráda? Žraloky.

A skunky. Skvělý. Poslouchej, ty pěknej vidláku! Beru si tvoje banjo. No tak, to se nedělá. Potřebuje ho na tu talentovou show. To ale není fér! Já mám jenom kytaru. A ty máš banjo? Jsi připravená?

Nebo ještě něco potřebuješ? - Už teď mě bolí rty. - Já vím. Nechci ti rozbít tu tvou debilní ošatku. Jedna drsňačka mi vzala banjo. - Nemáš náhradní? - Mám gepardí žužu. Ale je pěkně hnusný. A musím znova na velkou. Nemusíš, zrovna jsi byl!

Ó ano, kotě. Krvácíš na mě. Ó ano, joooo. Jeden můj kamarád má nohu. Pěkně šťavnatou. O čem to sakra mluvíš? Víš, že ryba ti dokáže číst myšlenky, ještě než si kýchneš? Chavi Choff Chop. Co je "Chavi Choff Chop"?

To bolí! Vidíš? Zakašlala jsem. Christine! Já to slyšel. Pardon. Upustil jsem plyn. Tos měl čočku a rybí prsty? No výborný. Vím, jak z tebe udělat krasavce.

Potřebuju někoho, kdo ozdobí a namíchá mé pivo. Já umyju psa, ale ty uděláš prádlo. Ne, ne, já nebudu tvůj sexy urostlý kamarád. Jo? Tak jenom řekni áááááá. - Ťuk, ťuk. - Kdo tam? Zavři kušnu. Malý hlupák. Co jsi to řekla?

Já že jsem malý hlupák? Dreet. - Co se stalo? - Řekl "dreet" a mně brzo ujedou nervy. Nemůžu ho mlátit. Prdla jsem si na tebe, když jsi dával banánový pepř do cereálií. - Ale... - Jime. Nebo jsi Mark?

Hej, pamatuješ si tu maškarní? Ty jsi šel za tučňáka a já za růžového žraloka. Všiml sis těch zubů? Všichni ostatní mi říkali, že jsem byl elegantní. Maličký klaun celý promokl. Mluvil jsem s jasnovidcem. A nemůžu spát v ozónu, je tam moc smutných arašídů.

Ráda bych si vystoupila. Cukrová třtina vám zničí střeva! - Máš problém? - Chci hnědou holku. - Hej, stojím hned vedle! - Ona je tak bílá a neexotická! - Kevine, - táhni! - Chci novou. Bože, to je vůl. - Právě jsem se počůral. - Nechutný! Víš ty co?

- Zrovna jsem dojedla párek v rohlíku. - Jo? Ahoj, taťko. Máš mě rád jen kvůli mojí trávě. Jo, klidně to přiznám. Dejme se do toho. Jsme na Broadwayi. Znal jsem jednoho kluka, ve spánku mu upadl jazyk. Cože?

Tohle je fialové. - Ne, není. - Mluvil jsem o fialce. Nedávno dávali film o zahradách, jmenoval se Krvavá kreveta. - Máš problém. - To teda. Právě jsem zjistil, že jsme prošvihli Halloween. - Jasně. - Vždycky jsem chtěl Wookieho, ale zjistil jsem, že neexistují.

Díky za nic, Georgi Lucasi! Začínáš mě štvát. Stačí. No tak, přestaň! Jsi jak pominutej! "Kdák," řeklo kuře. A takhle se to dělá na Broadwayi.

Zdravím. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosil bych další díly :D

00

Odpovědět

Bibida bibidam
Bibida bibidum
Mě rozsekalo
Jak Afghánce jeho dům.

100

Odpovědět

Opravdu vtipné hlášky a seděly k výrazu tváře a pohybům rtů, to klobouk dolů. Jen škoda, že tam nebylo více chodvů

10

Odpovědět

Vsauce říkal v díle o vodě, že ryba ti dokáže číst myšlenky, ještě než kýchneš.

70

Odpovědět

dívám se na to podruhé a teprve se mi to zalíbilo :D :D ty rty, všecho dokonale odpovídá :D :D z walkerů udělali normální lidi :D :D

30

Odpovědět

Od kedy ste sem to video dali, chodím si Guvernérovo La-bibbida-bibba-dum vypočuť aspoň 2x denne :D :D A nejaký čas asi ešte budem, nevie ma to omrzieť :D :D

121

Odpovědět

Dreet :-D

231

Odpovědět

určite preložte viac (ak nie všetko) z toho kanálu :D je to perfektné :D

163

Odpovědět

určite hunger games a twilight

110

Odpovědět

Začínám se ztrácet v autorských právech, nebo jim to autoři odsouhlasili? Nedávno jsem uklízel skříň a našel zaprášené DVD s Pánem pařmenů ( ano, byl to hit) a tvůrci Pána prstenů nebyli zrovna nadšení, tady tohle je suchá hovadina a dovolit si to asi můžou.

45

Odpovědět

Pár pařmenů jsou předabovaný celý film (tj. kompletní dílo), tohle je pár nesouvisejících scének, na to se většina tvůrců (a možná i autorských zákoníků, ale nevím jistě, nejsem právník) dívá mnohem benevolentněji.

111

Odpovědět

pls to by se mohlo celé youtube rovnou zrušit

111

Odpovědět

Doufam ze hodne lidi ted naseru - ale tohle je neftipna zabava a prototyp youtubackyho kanalu pro kreteny...

1335

Odpovědět

Fajn video, jen nutnost číst titulky mi trochu brání ocenit napasování nového dabingu do úst herců.

123

Odpovědět

Ano, přesně z toho důvodu jsme sem tyhle videa moc nechtěli přidávat, protože jejich "kouzlo" spočívá v tom dabingu, ne v jeho obsahu. Nicméně po úspěchu sestřihu z Hry o trůny jsme sem Walking Dead zkusili přidat taky.

140

Odpovědět

Odpovědět

aha ... takze to neni pt2 k tomuhle, ale k pt1, coz je sequel na toto video (ve zkratce, jsou dohromady 3 kousky) ... https://www.youtube.com/watch?v=-6BsMzc9mMs

40

Odpovědět

Pravděpodobně lepší, než 80% zde překládaného materialu..


btw když zase vidim Lori, tak mi Skyler nepřijde tak hrozná

2023

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že jsem na tenhle seriál alergický (WD) a nemůžu ho ani vidět (nechápu, jak jsem mohl vidět 3 serie, než mi došlo, že to opravdu nemá šanci na zlepšení a vždycky to zůstane mizerným podprůměrem), tak jsem i tohle video vypnul po pár desítkách sekund.

1534

Odpovědět

mno to jsi neudělal dobře, věř mi :D

149

Odpovědět

Jestlis to vypnul po farmě a přežil vězení, tak tos to možná vypnul ve špatné chvíli, protože teď ty díly mají trochu jiný spád... just sayin

125
Další