Živí mrtvíNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:417
Počet zobrazení:16 989

Norman vás v novém videu nechá nahlédnout do kreativního procesu scenáristů pracujících na nové řadě Živých mrtvých. Teď už jen doufat, že se všechny nápady podaří zdárně zakomponovat.

Přepis titulků

Díky, že se podílíte na nové řadě Živých mrtvých. Připomenu vám pravidla. 50 litrů krve na jeden díl. Neomezená munice. A nikdy neříkáme "zombie". - Chodci. - Tím myslíš zombie? - Živí mrtví. - Říká se jim zombie. - Nakažení. - Říká se nám zombie. - I my si říkáme zombie.

- Typickej chodec. - Co uděláme v prvním díle nové řady? - Já nevím. To co vždycky. Mám super nápad. Po celým Západozemí nás nahání draci. - Timothé, nejsme ve Hře o trůny. Jsme v Živých mrtvých. - Pardon. Mám to! Rick by mohl učinit velký odhalení. Třeba že má vážnou nemoc. Mám nedostatek draslíku. Bez problémů se dožiju vysokýho věku. - Timothé, máš padáka.

- Jasně. Souhlasím. Až po obědě, nebo hned? - Máš okamžitýho padáka. - Dobře. Nebudeme měnit nic, co funguje. Je fajn, že zombie láká hluk. Něco mě napadlo. - Přestaň s tím hlukem. Přilákáš chodce. - Nejde to vypnout. Jul? - Mně se líbí. - Tobě se líbí Jul? - Jo. - Má fajn album.

- Jo, druhou písničku. Koncept nakažení kousnutím necháme. Nepřemění se ale hned. Chvilku to potrvá. Určitě. Mohli bysme ve scéně ukázat, že přátelství vždycky překoná epidemii. Jsme bráchové. Už od začátku jsme nerozluční. - Je to na celej život. - Jo. Víš co? Běž trochu napřed. Dáme si odstup. Počkat, vždyť jsme jak bráchové.

Jsme nerozlu... Můžem být bráchové, co žijou daleko od sebe. - Proč vytahuješ kuši? - Já nevím. Pro jistotu. - Nezapracujem trochu na rychlosti zombií? - Proč? Nejsou zrovna nejrychlejší. - Máme čas. - Jo. - Co postavit krb? - To by šlo. - Tady máš sváču, synku. - Díky, tati. - Mám řešení, ale asi se vám nebude líbit.

- Už teď se mi nelíbí. - Nelíbí? - Ne. Chce to něco novýho, svěžího. Nový zombie. Co je trochu zmodernizovat? Loser. Já jsem s tím seknul. Jím jen lidi z organickýho chovu, co vyrostli na čerstvým vzduchu a zemřeli důstojně. Chápu. Pořád ale jíš maso. Nejseš vegetarián. Jo, úplně jsem zapomněl.

To bylo naposled. Musíme diverzifikovat. Potřebujeme někoho novýho. V tom případě uděláme to co vždycky. Představíme novou postavu, kterou si všichni zamilujou. - To se mi líbí. Pokračuj. - Je kouzelnej, altruista. Postavil u vesnice most, aby děti mohly do školy. Má čtyři štěňátka. Jedno si zlomilo tlapku, ale on se o něj postaral. - A bum. Zabijeme ho. - Paráda. Takových chci osm.

Všechny je zabijeme. Já mám taky někoho. Je to rasista, násilník a kanibal. - Úplný monstrum. - Výborně. Toho necháme naživu aspoň tři řady. Je to stres. Francouzi budou natěšení na každej novej díl. - Budou si ale muset chvíli počkat. - Na OCS se můžou dívat hned. Ty jim tady děláš reklamu? Je mi z tebe špatně. Odcházím. - Já taky. - Ale ne. Mně je ze mě taky špatně. Odcházím. Novej záporák je fajn. Potřebuje ale novou meganásilnou zbraň.

Jo, třeba nadpřirozený schopnosti. Ne, ty jsou ve Hře o trůny, ne v Živých mrtvých. - A proto máš dalšího padáka. - Zaslouženě. Mohli bysme vzít baseballovou pálku, omotat ji ostnatým drátem a dát jí nějaký krutý jméno. Rozluč se se životem. Čeká tě Giselle. - To zní trochu obstarožně. - Čeká tě Titouan. - To nezní moc zlověstně.

- Čeká tě Jean-Luc. - To zní moc... jako Jean-Luc. - Čeká tě Daenerys. - Máš padáka. - Čeká tě Jacques Chirac! Nemůžeš použít celý jméno. A už vůbec ne prezidenta. Omlouvám se, ale jak je možný, že po sedmi řadách, po všech těch zombie, ještě nikdy nenarazili na někoho jako... - Rychle, musíme... Hele, to je Rihanna! - Paráda! Mohla bys zazpívat "work, work, work..." To je jedno. - Hele, zombie Michela Druckera.

- Kde? Ne, je to jen Michel Drucker. - Není to špatný, ale potřebujem konec. - Mám nápad. Je to skrytá kamera! Věřil jsi nám to osm let. Tady je kamera, tamhle taky... Super. - Takže moje žena je naživu? - Trochu jsme váhali, ale kvůli věrohodnosti jsme do toho šli naplno. Je mrtvá. Jako cenu útěchy získáváš super vysavač v hodnotě 35 euro. Ne, ne, ne!

Megatrapný. Musíme zůstat ve světě Živých mrtvých. Dál. Mám to. Je to klasika. Slavná metoda záhadné postavy. - Co jste zač? - Jsem... - Kdo teda jste? - Jsem... - Jak se jmenujete? - Radši k vám zůstanu zády. Když se otočím, spustí se titulky a bude se čekat na další díl. - Tak to ještě zkuste. - Dobře. - To je otravný. - Chci velkolepou podívanou. Chci udělat obrovskej cliffhanger - a nechat postavy v co největší kaši.

- V kaši? Dobře. - Já nechci umřít! - Neboj, držím vás. Ricku, dostaneš ránu od pálky jménem Lionel. - Nepouštěj nás! - Počkejte. Ještě jsem vám neřekl všechno. - Mám nedostatek draslíku. - To je škoda. Zrovna tady mám banán, který ho má spoustu. - Ne! Parchante. - Sbohem, banánku. - Co jste zač?

- Jsem... Díky, že jste se dívali. S Julienem, Raphem a Kazou jsme se skvěle bavili. Jestli se vám nový koncept líbil, napište nám v komentářích o svých oblíbených seriálech. Mohli bysme udělat další video. Uvidíme. Jestli jste to ještě neudělali, přihlašte se k odběru. Tak zase příště. Čau. Ne. Kousla mě. Je ze mě zombie. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Awesome :O

41

Odpovědět

Norman nezklamal prijemne zpestreni nedele.

100

Odpovědět

Osmiletá skrytá kamera je asi nejlepší XD

790

Odpovědět

chvilku jsme vahali ale sli jsme do toho na plno:)

184

Odpovědět

Miluju Normana!!!!!! Víc jeho videí, prosím! :D
Být zombíkem, tak on je první, pro koho si jdu. A ještě před tím, než se mu nemilosrdně zakousnu do krku, bych si s nim dal selfie a hodil si to na FB.. :D
LEGENDA!!!!

423

Odpovědět

Jděte do háje s těma palečkama dolů. Očividně tu má někdo problém brát věci s nadsázkou -_-

17

Odpovědět

Zombie Vegan

130

Odpovědět

Trefné zhrnutie celého seriálu.

271

Odpovědět

kedze ako tak sledujem WD celkom pobavilo, popravdu prekonavam sa a idem pozriet co zas vymysleli v poslednych dvoch dieloch, nejako to uz pre mna straca smrnc

243

Odpovědět

Poslední dvě epizody mají drsná a nesmlouvavá témata, která dozajista uspokojí každého náročnějšího diváka. V té předposlední se řeší zdravotní stav těhotné ženy a jejího nenarozeného dítěte (tím myslím, že se fakt řeší celou epizodu). Ta prozatím poslední mě natolik "nadchla", že jí znovu popsat fakt nedovedu http://i.imgur.com/h8se5hJ.png

Pak napiš jak ses bavil, já málem neudržel větry napětím.

143

Odpovědět

+Zecktak posledny diel bol uz na mna prilis, dookola sa trapne opakujuce sceny so skrytymi zombikmi, ktori sa nahodou vynoria.. ako by po tych par rokov boja s nimi uz nemohli predvidat kde vsade budu, natahovanie, ktore nema konca kraja na sposob telenovely, toto bol rozhodne posledny diel, ktory som videl

30

Odpovědět

Hipsta zombie, pobavilo.

380

Odpovědět

Skvělé

170