Epizoda 1 (S01)Život je krátký (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:4 062

Tenhle hvězdně obsazený třídílný kraťas patří mezi absolutní špičku webseriálové produkce, o čemž se, díky serveru VideaČesky.cz, můžete konečně přesvědčit sami na vlastní oči. Zbylé dva díly budou brzy následovat.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Gene, myslím,že bychom se měli rozejít. Ale proč? Copak to není zřejmé? Jo, asi jo. - Fajn.- Fajn. - Sbohem, Lilly.- Sbohem. ŽIVOT JE KRÁTKÝ Býval jsem šťastný.

Měl jsem skvělou práci. Modelingová agentura Starlet,mluvíte s Genem. Měl jsem úžasnou dívku,kterou jsem zbožňoval. Výš. Trochu níž. A teď mám vás, dr. Nede. Takže, v čem je problém.

Včem je háček? Kde to skřípe? Copak to není očividné? Ne, není to očividné. Vůbec ne. V šesté třídě jsem bylnejvyšší kluk z celé třídy. - Ahoj, Gene.- Ahoj, Becky. Jenže, zatímco celou střednívšichni rostli, já ne. - Ahoj, Becky.- Ahoj... Gene. N*ser si!

Dokonce jsem si z mé výšky dělal srandu. Kéž bych byl o trochu vyšší.Kéž bych byl basketbalistou. Kéž bych měl pěknou holku,které bych mohl volat. Kéž bych měl králíka v kloboukus netopýrem a Impalu z '64. Kéž bych byl o trochu vyšší.Kéž bych byl basketbalistou. Kéž bych měl pěknou holku,které bych mohl volat. Kéž bych měl králíka v kloboukus netopýrem a Impalu z '64. Ale před měsícem tohouž na mě bylo moc.

Prcku. Prcku, zastav se na chvílina malej pokec. Prcku, neodcházej takhle ode mě,jen si chci pokecat. Hajzle! Ty hajzle. Tak pojď chlape, tak pojď,chceš si to rozdat? Já tě kurva zabiju! Ten chlap se mi dostal pod kůži. Vzpomínáte, jak jste mi řekl "Život je příliš krátký nato držet se při zdi, musíš si jít za tím, co chceš"? Život je příliš krátký na to držet sepři zdi, musíš si jít za tím, co chceš.

Jsem tak zhulenej,že ani nevím, co to melu. Ano. No, tak jsem chtěl vysokou holku. Podívej, Charlotte, vážně tě mám rád,a posledních 6 měsíců bylo skvělých, ale - musíme se rozejít.- Proč? No, život je příliš krátkýna to držet se při zdi... Ošklivá, ty si myslíš,že jsem ošklivá? Ne, ne, nemyslím si,že jsi ošklivá.

- Myslíš si, že jsem hloupá, že jo?- Ne, nejsi hloupá. Ach, můj bože, jsem hrozná v posteli?Jsem, co? - Ježiš, ne, nejsi hrozná v posteli.- Tak o co jde? Jsi pro mě moc malá. Tak hele, trpaslíku, víš kolik chlapů byzabíjelo jen proto, aby mě mohli o*oustat? Seznam je delší, než ty. - Rozešel jste ses Charlotte? - Jo. - Takže teď nikoho nemá?- O to tady nejde.

Jde o to, že jsem se rozhodl jítza tím, co chci. Páni, jsi vysoká. CO? Aha, ty nemluvíš anglicky. Chtěl bych tě slanit. NASER SI, SKRČKU! POKRAČOVÁNÍ JIŽ BRZY Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Then: Dneska jsem se Malkiviana ptal a prý bude do konce týdne.

180

Odpovědět

a ten dalsi dil bude kdy? uz tje to pekna doba

180

Odpovědět

Zatim dobrý uvidíme co další díl :D :D

180

Odpovědět

Puppy: no jo, vůbec se nezměnil

180

Odpovědět

loOoOoOoOoOoOol :D

180

Odpovědět

Jooo můj nejoblíbenější Geek z Freaks and Geeks :)

180

Odpovědět

však Seth MacFarlane hrál i v pár dílech flashforward

180

Odpovědět

o-ou Seth MacFarlane ve filmu, to je paráda = o)

180

Odpovědět

jááááj toho jsem se bál, vždy to skončí vtom nej :D asi na rok na tyto stránky zapomenu a pak se podivám na vše najednou :)

180

Odpovědět

Seth MacFarlane FTW

180

Odpovědět

like it :) těším se na zbytek

180