Epizoda 2 (S01)Život je krátký (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:2 747

Tenhle hvězdně obsazený třídílný kraťas patří mezi absolutní špičku webseriálové produkce, o čemž se, díky serveru VideaČesky.cz, můžete konečně přesvědčit sami na vlastní oči. Poslední díl bude brzy následovat. Pokud jste nezaregistrovali první díl, najdete ho tady.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí ŽIVOT JE KRÁTKÝ DÍL DRUHÝ Páni, jsi vysoká. Co? Aha, ty nemluvíš anglicky. Chtěl bych tě slanit. Naser si, skrčku!

Nemám ani ponětí, co jsi zrovna řekla. Znamená to, že si to chceš rozdat? Kvůli té skvěle stavěné mrše jsem dostal padáka, tak jsem se rozhodl najít si nějakou vysokou holku na internetu. To se díváš na moje ušní lalůčky? Asi ti to nemůžu mít za zlý. Jsou odporný. Proto jsem pořád nezadaná. Nikdo se nezamiluje do někoho s takovýma lalůčkama. Podle mě jsi dokonalá.

Beru tě jen jako kamaráda, Frodo. Snad sis nemyslel, že...? No, a teď se od něj musím držet na 50 metrů. A taky od jeho "rodiny". To je úžasné. Bez urážky, ale nedokážu si ani představit, že bych se s tebou vyspala. Ani kdybych byla otrávená a tvoje sperma v sobě mělo protijed. Vážně, radši bych sledovala svoje vnitřnosti, jak se pomalu rozkládají, než tebe nahého.

Vím, že si myslíš, že si dělám srandu, ale nedělám. Nic nezabíralo, dokud jsem nepoznal Lilly. Zajímavé. Skvěle jsme se k sobě hodili. - Prcku? - Obře? Chtěl bych mít děti s někým, jako jsi ty. Co myslíš tím s někým, jako jsem já? Však víš...

vysokým jako ty. - Líbí se mi, když se procházíme za úsvitu. - Jo? - A tvůj stín je mnohem delší než můj A že mi v obchodě podáváš věci z regálů, na které nedosáhnu. A zbožňuju, že jsou moje oči přesně v úrovni tvých prsou. To je to jediné, co se ti na mně líbí? Ne. Taky se mi líbí, že si nelámeš hlavu s mou výškou. A pak se se mnou rozešla. Věřil byste tomu? Zajímavé.

Byl jsem tak zničený, že jsem se dokonce vrátil zpátky k malým holkám. Poté, co jsem zdědila všechny ty peníze, jsem se citíla trochu provinile, tak teď trávím veškerý svůj čas pomáháním v sirotčincích. To je docela nudný. Tak jo, dobrou. Pravdou je, a tohle ti říkám jen proto, že ti věřím... že jsem závislá na sexu. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: Malkivian Korekce: crazy.witch www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jednoduchej a v tipnej děj nenáročnej na pochopení. Skvěle zpracováno a vloženo do třikrát čtyř minut. dávám desítku

180

Odpovědět

:-) podla mna je to doost dobreee

180

Odpovědět

Sice údajně patří mezi špičku webprodukce, ale pravdou je, že tato série mě absolutně neoslovila oproti jakékoli ostatní zde na serveru.

180

Odpovědět

kravina

180

Odpovědět

Pravdepodobne nekdy behem pristiho tydne.

180

Odpovědět

kdy bude treti dil?

180