Epizoda 3 (S01)Život je krátký (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:2 828

Tenhle hvězdně obsazený třídílný kraťas patří mezi absolutní špičku webseriálové produkce, o čemž se, díky serveru VideaČesky.cz, můžete konečně přesvědčit sami na vlastní oči. Pokud jste nezaregistrovali první dva díly, najdete je tady a tady.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí ŽIVOT JE KRÁTKÝ DÍL TŘETÍ Tak jo, dobrou. Pravdou je, a tohle ti říkám jen proto, že ti věřím. Že jsem závislá na sexu. Vy jste ji... Vždyť víte.

Neojel? Jistě, že vojel. Ale celou dobu jsem myslel na Lilly. Podívej se na mě. Podívej se na mě. Podívej se na mě! Podívej se na mě! - Je mým osudem zůstat sám? - Jsem zmatený. Takže, co teď plánujete? Co chystáte? Na co vlítnete? Co...

co uděláte? To netuším, doktore Nede, proto jsem přišel za vámi. Potřebuju, abyste mi řekl, co mám dělat. Můj život máte ve svých rukou. Doktore Nede, tady Charlotte, jste tam? Říkal jste, že jste se rozešli, tak jsem jí napsal. Cože?! No, co můžu říct. Mé postavení mi zajišťuje snadný přístup k ženám. Ahoj, Gene. Jo, rozdáme si to. Vymačká ze mě všechno.

A to se ani nemilujeme. Vošoustám ji pěkně hnusně. Oficiálně jsem se dostal až na dno. - Lilly? - Gene, ahoj. Nemůžu uvěřit, že jsi tady. To je úžasné. Já vím, moc ráda tě vidím. Vypadáš vážně skvěle. Vážně? Totiž, ty taky. Prožívám nejhorší den života, ale najednou jsi tady. Podívej, Lilly, myslíš, že bychom mohli...

Gene, počkej, musím ti něco říct. Já... Nazdar, drobečku. Ahoj. - Gene, tohle je Mike, můj nový přítel. - Nazdar, Gene. - Co? Vždyť je to prcek! - Naser si, chytráku. - Líbí se mi malí muži, to přece víš. - Jo, líbí. Pojďme jinam. - Měj se, Gene.

- Sbohem. Drž se dál od mé holky, prdelní ksichte. Spletl jsem se, tohle je dno. - Hele, chlape, můžu ti dát radu? - Proč ne? Ta Lilly, je tvoje vysněná holka, ale zdá se mi, že o ní nic nevíš. Tolik toužíš po tom, co nemůžeš mít, že přehlížíš, co je přímo před tebou. O ŽENU POZDĚJI Páni, toho si na mně nikdy nikdo nevšimnul. - Jsi tak pozorný.

- Jo, snažím se. Měl bych přesto jeden dotaz. Zapomněl jsem, jak že to vyslovuješ svoje příjmení? Smith. Je stejné jako tvoje. Jasně. Promiň. Překlad: Malkivian Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dremoran: Papírově to špička je, protože v tom jsou velký herecký hvězdy.

180

Odpovědět

Super :)

180

Odpovědět

Ten konec - pochopil jsem to tak, že se s ní oženil a ona se tím pádem jmenuje stejně, jako on.

190

Odpovědět

Jestli je tohle absolutní špička webseriálové produkce, tak AVPM vyhraje Emmy a The Guild Oscara. :)

200

Odpovědět

schrOOchy: vidím to úplně stejně - první díl se mi docela líbil, ale ostatní dva byly dost o ničem
btw: zas jsou vyplý hvězdičky?

180

Odpovědět

První díl byl fajn, ale pak ty další dva se to tak nějak motalo na místě a konec byl dost o ničem. Škoda.

180

Odpovědět

No zklamalo mě to dost.. čekal sem do třetího dílu na nějakou pořádnou pointu.. a skutek utek

180

Odpovědět

pochpil som to dobre ze si zobral radu toho tipka v bare k srdcu a prestal snivat o ,,vyvolenej,, a zobral to co prislo ale ta zenska bola tak nezaujimava a nudna ze ani nevedel ako sa vola..tak pouzil fintu ze nevie ako sa vylsovuje jej priezvisko????

180

Odpovědět

Tak ten konec sem nak nepobral, to su tak blbej nebo je to tak divny??

180

Odpovědět

Nějak mi unikla pointa...
Ale potěšil Doyle z Gilmorek :D!

180

Odpovědět

divné.... :-/

190

Odpovědět

wtf?tak tenhle seriál jsem jaksi nepochopil

190

Odpovědět

"Smith, like yours" ... "ehm. Sorry ?"

180

Odpovědět

To byl poslední díl?

180