Ziynet Sali - Rüya

Thumbnail play icon
35 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:5 233
Ziynet Sali (29. 4. 1979) je zpěvačka turecko-řeckého původu. Narodila se na Kypru. Krátce po jejím narození rodina emigrovala do Velké Británie kvůli kyperskému konfliktu. Když jí bylo 6 let, rodina se vrátila zpátky na ostrov. V İstanbulu vystudovala hudební konzervatoř. Vydala 6 alb (2001 - 2010). Singl Rüya ("Sen") pochází ze stejnojmenného alba vydaného v roce 2010. Natočila zatím 14 videoklipů.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No teda Janico! Špatně hodnocený komentář!! Zklidni se!!!

181

Odpovědět

Musím souhlasit s Janicou, většina lidí, co napsala komentáře k tomuto videu jsou opravdu zabedněnci, a to je ještě slušný výraz, já bych vás pojmenoval ještě trošku jinak, ale nechci být sprostý. A kdo vám dal právo kritizovat překlad, sami byste nic nepřeložili. Když se vám písnička nelíbí, tak prostě napište, že se vám to nelíbilo, nebo nepiště nic a podobný kecy si schovejte na koledu. Věřím, že tu určitě pár lidí je, kterým se písnička líbí.
A názor, že VČ by bez Janicy byla lepší, mohl napsat jenom úplný k....n . Vůbec se Janico nenech takovými omezenci odradit a překládej dál:-). Snad sem mezi jednotlivými díly Lenorky, která doufám bude pokračovat dál, ještě nějaké písničky nahraješ :-). Za písničku 7/10.

187

Odpovědět

Pisnicka se mi nelibila, ale nechapu lidi co se tady pousti do janici. Kdyz se vam jeji preklady neliby tak si je proste nepoustejte.

186

Odpovědět

Souhlasím, že tato písnička je bídná, ale rozhodně nesouhlasím, že by bez janicy byly videačesky mnohem lepší. Opravdu, toto je podle mě s****a, ale vzpomeňte si na její ostatní videa.. co třeba: Síla slov, Aprílový žert - komplexní čísla, 7 miliard, nevinné trýznení pejska, nejlepší žádost o ruku v dějinách, něco co můžete poslat dál, řeč lásky, všechny Bible naruby... je toho dost a jsou to jedny z mých nejoblibenějších videí.
Prostě bych jí akorát zakázal sem dávat písničky :D

184

Odpovědět

Ale ano mluví za většinu kolektivu janico ... Tvé videa jsou bídné a tyto stránky by bez tebe a tvých videí byly mnohem lepší ....

1810

Odpovědět

Rob: Bona Ivoryho nikdo neplánuje překládat, co jsem koukala. A já posledních pár měsíců překládám jen Lenore, tahle písnička čekala na zveřejnění od srpna.
DorklyNerd: Dobrých videí je tu ode mě většina. Pár posledních se vám nelíbilo, nevadí. A ne, nemluvíš za většinu kolektivu VČ. ;)

1821

Odpovědět

Viděl jsem turecké video, slabé hodnocení, řekl jsem si, to musí být od janici. Nemýlil jsem se. Ale možná to lidi hodnotí tak špatně jenom z principu tak jsem tomu dal šanci, podíval jsem se na to a bohužel jsem se utvrdil v tom že většina videí od janici jsou sračkoidní. Nejenom zpěv a text je v tomto videu příšerný, ale dokonce i překlad. Takže Jani, i přes pár dobrých videí, které tu máš bych tě poprosil - myslím že mluvím za většinu kolektivu na VČ - abys už sem nepřidávala další videa, nesrala nás svými povýšeneckými komenty atd. jinými slovy ''pal do piči'' i se svými Rihhanami, německými rappery a tak dále.
Děkuji za přečtení a doufám že už se tu neshledáme. :)

186

Odpovědět

Oni ty komenty nečtou .... Jen tu hodí nějakou p******u a šmitec ....

184

Odpovědět

Že radši nepřeložíš toho Bon Ivera o kterýho tě prosim jak blbej už já nevim jak dlouho!! Nebo dej Damiena Riceho, nebo je tu třebas nový album Snow Patrol a například skladba New York je užasná! Nic z toho neni vyloženě main stream (možná trochu SP), a hlavně jsou to všechno užasní muzikanti. Nevěřim tomu, že by ti někdo pak vynadal nebo měl posměšný komenty. Naopak, myslim, že to potěší spoustu posluchačů tady!.. Budu rád když mi aspon na tendle koment něco napíšeš abych věděl jestli se mam těšit. Díky :)

183

Odpovědět

Úplný soundtrack k nějaké přiblblé telenovele ala Esmeralda, Tisíc a jedna noc atd. atd.

184

Odpovědět

migilenik: přesně tak

185

Odpovědět

janica 11:59 - 10.12.2011

"Vy jste zabedněnci. Jakmile není něco anglicky a nepochází to ze známý kultury, radši to hned odsoudíte."

anebo je to prostě nuda.

Nesledoval jsem to a je mi jedno o čem to je. Jenom jsem se musel pozastavit nad tvým přístupem. To, že tvé zájmové zaměření nekoresponduje s tím, co má v oblibě většina návštěvníků, je dobře známo. Jen by mě zajímalo, v jakém vztahu jsi k provozovateli serveru, že si dovolíš nazvat uživatele zabedněnci jen proto, že máš zřejmě zcela vyjímečný vkus než místní majorita.

193

Odpovědět

pro fanynky Sehrezady povinnost!

183

Odpovědět

Jak lehce podprůměrná znělka pro telenovelu, kamera hrozná, střih děsný, kulisy...postel a pohovka :-D, text je tak strašný jak samotná hudba, frázování mi trhá uši. Sečteno podtrženo, ty dosavadní 4/10 jsou za to, že je fakt pěkná :)

182

Odpovědět

Kdo chce přeložit úvodní znělku z divokýho anděla, tak palec nahoru

1816

Další