Znovu se poznat

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:272
Počet zobrazení:4 078

Tento krátkometrážní film přináší laskavý pohled na čtyři minuty obyčejného lidského života a možná i trochu inspirace...

Přepis titulků

Pro moje prarodiče Guadalupe a Ramona - in memoriam, a prarodiče Maríu a Antonia Znovu se poznat Antonio. - Antonio! - Co? Jsem těhotná! Jsi si jistá? Mám měsíc a půl opoždění. Myslím, že moje matka si toho všimla.

- Řeklas jí něco? - Ne, ale znám ji. Můj otec to neví. Zabije mě, až se to dozví. Přeháníš! Jako by to sám nezažil. Ti povím. Miluješ mě? Jasně, že ano! Jsi šťastný?

Jsem, moc! Nejde to vidět. Pěkně jsi mě překvapila! Proto jsi poslední dobou tak krásná. Bojím se, že budu tlustá a nebudu se ti líbit. To se nikdy nestane! Pojď. Dej mi pusu princezno. Jak krásně líbáš.

- Takže se nastěhujeme k našim. - Ne. K tvýmu otci nejdu, je pořád naštvanej. A tvoje matka... Vezmeme se? A přestěhujeme se k mojí tetě. Tam je pro tři místa dost. Dobře. Můj kamarád Juančo, nám to domluví u otce Romána. Ten komouš?

Co bys chtěla? Vždyť můj táta je frankista! Tak mu řekneme, že komouš a tečka. No tátovi to snad bude jedno. Spíš kvůli lidem v práci. Ty nepozveme, tolik peněz nemáme. Cítila jsem kopnutí! To bylo to miminko!

A jak se bude jmenovat? Jak by to mohlo být ono, jsem ve druhém měsíci. Asi ti praskla voda! Ty jsi fakt hloupej, jak osel. Jsem zamilovaný muž. Myslím jenom na svoji ženu. Jak se jedná o... Neber to, pokračujeme!

Jsem zamilovaný muž. Který myslí jen... To je hrůza! Ano? Ahoj. Dobře, čtu si. Jo, moc dobře. Ne, nic nepotřebujeme. Pusu. Tvůj syn.

Jestli se máme dobře. - Cos mu řekl? - Neslyšelas? Že jo. Jestli chceš, zítra bude: "Jak si přinesl první výplatu". Dobře. - A proč nedáme "Jak jsme jeli do Maroka?" - To ne. Byl to hnus se všema těma mouchama tam! Dobře. Tak pokračujeme.

Kde jsme přestali? Nepamatuješ si? Takže ty paměťový cvičení jsou dobrý i pro tebe. A ty si vzpomeneš? Ne. Tak teda. Je to vina tvýho syna. Vždycky, když se to nejmíň hodí! U toho jsme byli.

Když jsem ho čekala! A nebyli jsme manželé! No jo, vždycky, když se to nejmíň hodí! Už si vzpomínáš? Ano. Pro mou matku Milagros, ač nebyla tou nejlepší matkou. Odpočívej v pokoji. přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak pěkné video:)

123

Odpovědět

Dosť nechutne sa bozkávali :D Starí chlípnici :D

817

Odpovědět

"Pro mou matku Milagros, ač nebyla tou nejlepší matkou." To je věnování, pojď mi j***t. :D

793

Odpovědět

video pěkné, ale trochu mě zmátl ten očíslovaný slipař na úvodní fotce :D

241

Odpovědět

Chybička se vloudila. Opraveno. :D

33

Odpovědět

+SolamBeeešte 0:23 ;)

12

Odpovědět

Super sranda

112