Zooey Deschanel u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:445
Počet zobrazení:6 644
Dnes tu pro vás máme rozhovor s herečkou Zooey Deschanel, který jste si vyžádali u Neila Gaimana. Zooey je v současnosti hlavní hvězdou komediálního seriálu New Girl, jehož druhá série měla na konci září premiéru. Kromě tohoto sitcomu ji můžete znát i z filmů Stopařův průvodce po galaxii, Most do země Terabithia nebo 500 dní se Summer. Dozvíte se něco málo o jejím synovci a o jejích oblíbených televizních pořadech. Pozn.: - Oliver "Daddy" Warbucks je fiktivní postava z komiksu Little Orphan Annie od Harolda Graye. - Henry VIII. se do češtiny překládá jako Jindřich VIII., ale abych v rozhovoru nedělala zmatky, raději jsem ho nechala v původní podobě. Jedná se o slavného anglického krále z rodu Tudorovců, který v Anglii vládl v 16. století. Proslavil se zejména tím, že se během svého života oženil hned šestkrát a že dvě ze svých manželek nechal popravit. Tento rozhovor byl odvysílán 31. 10. 2011.

Přepis titulků

Vítejte u našeho halloweenského vydání. Jsme utržení ze řetězu. Já jdu za zklamanýho chlapa ve středním věku a můj kamarád Geoff za gay robota-kostlivce. Mým prvním dnešním hostem je krásná herečka. Hraje v seriálu New Girl. Můžete ho vidět ve čtvrtek na FOX. Mrkněte se. Stříká tam tolik krve. Mňam. Okouzlující Zooey Deschanel.

Zooey, Zooey... Božínku, vypadáš kouzelně. - Máš krásný klobouk. - Díky. - Je na Halloween, nebo ho máš jen tak? - Obojí. - Vážně? To všude chodíš s ušima Minnie Mouse? Ne, nachystala jsem si normální šaty, ale omylem jsem si přinesla jiný. Přinesla jsem si je v černým obalu, abych se tady mohla převlíct, abych vypadala hezky.

Ty vždycky vypadáš hezky, kvůli tomu se převlíkat nemusíš. - Já vím, je tady krásně. Miluju to tady. - Dobře. Ale vzala jsem špatný šaty. - Je to kostým. - To není kostým. Jsou to krásné šaty. Ty uši vypadají trochu kostýmovitě, ale ty šaty vypadají kouzelně. - To je kostým? - Ano. - Takže ho můžu nosit i já? - Jo. - Není to má velikost.

- Vážně? - Jo. - Prohodíme si je. - Ne. - Dobře. Jdeš ven koledovat? Máš nachystanou nějakou masku? Chtěla jsem si na sebe vzít tohle. Vypadáš v tom roztomile. Měla by sis vzít něco míň roztomilýho. - Vážně? - Všichni ví, že vypadáš roztomile. Takže proč nejít proti proudu? Jdi za něco jinýho. Jdi za... - Za co?

- Já nevím. - Za politika. - Za Geoffa. - Za gay robota-kostlivce, kterej byl na The Price Is Right. - Možná. - Gratuluju ti k seriálu. - Díky. - Je to událost roku. - Díky. - Vydělala sis asi trochu peněz. - To nevím. - Ale jo. To byl hollywoodskej smích, kterej znamená: "Mám peněz jak želez." Jo.

Znamená to: "Jo." - Jo. - To není pravda. - Tahle je tvoje? - Jo. - Je pěkná. - To je moje vánoční deska. - Vyšla už? - Jo, vyšla na Halloween. Tvoje vánoční deska vyšla na Halloween? Musíme si do Vánoc vybudovat reklamu. - Tím, že ji vydáš na Halloween? Tím si buduješ reklamu? - Jo. - Je pěkná.

Vypadá kouzelně. - Líbilo se mi tvoje hudební číslo. - Vážně? - Jo. Jen si nejsem moc jistá tím zpívajícím králíkem. O čem to mluvíš? Lidi toho králíka zbožňujou. - Ty nemáš rádá zpívající králíky? - Ne, miluju je. To bys měla. - Dobře. - Taky bys tam měla mít zpívajícího králíka. To jo. Nechtěl by se tvůj králík přidat do mojí kapely? Jo, chtěl. Jo, chtěl by se přidat do vaší kapely.

Chtěl by nosit šatičky a ouška. - Super. - Na půl už má vystaráno. - Jak to? - Má uši. - Aha. Vím, kam tím míříš. Chvíli jsem to nechápal, ale dobře. - Vypadá pěkně. - Jo. Víš, už se vyrábí i DVDčka, nebo dokonce i CDčka. - Jsou mnohem menší. - Vážně? - Jo, desky už jsou zastaralý. Dobře. Dobrý vědět. - Přestanu nahrávat gramofonový desky.

- Ne. Je vinyl vážně pořád... Vypadá to, že tady žádnej není. - Je to jenom obal. - Takže je to... - Není to skutečná deska. - Je to halloweenskej vtípek. Ale když si to lidi koupí v obchodě, desku tam najdou. - Najdou tam červenou desku. - Červenou? - Červenou průsvitnou desku. - Průsvitnou? - Je vážně skvělá. - Vážně skvělá? - Ano! Co ještě?

Gratuluju, Emily má dítě. Je z tebe teta. - Jo. - To je krása. Chtěli jsme, aby šel za Daddyho Warbuckse, - protože je plešatej. - Vážně? - Jo. - Kouří doutníky? Ještě ne. - Kolik... - Třeba začne dneska. - Kolik je mu? - Šest týdnů. - Vážně? - Jo. Když tak mluvíme o mým synovci.

Je mu šest týdnů. Oni si nemysleli, že někde vezmeš kojence a vystrojíš ho. Já nevím. Vždyť mě neznají. Samozřejmě, že tě znají. Hraješ v seriálu, máš desku, máš ty svoje uši. Já nevím. Ne, znají tě. - To je hezký. A jak se jmenuje? - Henry. To je krásný jméno. Tak jsem chtěl pojmenovat svýho druhýho syna. Ale když moje žena byla těhotná, četl jsem si knížku o Henrym VIII.

A říkal jsem si, že tenhle Henry byl hroznej mizera. Ale to už je hrozně dlouho. Jo. To znamená, že to co udělal, bylo v pořádku? - Ne, ale od té doby žila spousta super lidí jménem Henry. - Jo. Například Henry: Portrét masového vraha. Známe ještě nějaký?

Henry Rollins. - Henry Higgins. - Jo, Henry Higgins. A Henry... - Henry... - Jo. Vidíš, kam tím mířím? - Jo. - Ne, spousta jich bylo dobrých. - Můj synovec... - Napraví jim reputaci. Ne, ten svoje ženy nezabije. Taky existuje Henry VIII. z té písničky. - Prostě... - Tenhle Henry? To se nesmí.

Nemůžeš... To je, jak kdybys řekla: "Jsem Adolf Hitler, tralalá." To není v pořádku. To nejde. "Jsem jen nedůtklivý diktátor." Ne! - To nejde. - Máš pravdu. - Dívala ses na Showtime na Tudorovce? - Ne. Bylo to super.

Je to o mladým Henrym VIII. Vypadá to dobře. Jen jsem se na to zapomněla podívat. - Vážně? Na co ses dívala? Na Project Runway? - Pravděpodobně. Já jsem pořád ještě neviděl poslední díl. Tuhle řadu jsem ještě neviděla, ale asi něco jako Project Runway. Nic takovýho neexistuje. Co je to s tebou? - Soutěžní reality show. - Takže se díváš na Kardashiany? Na Bořiče mýtů? Na moji show? Co Top Chef?

- Někdy. - Dobře. - Tak jo. - Vaříš ráda? - Jo. - Baví mě se dívat na Just Desserts. - Díváš se na Cupcake Wars? Jo, někdy. Příležitostně. - Mám ráda koláčky. - Kdo by je neměl rád? - A vidět je v bitvě... - Koláčky a válka. Moje dvě nejoblíbenější věci. Bylo by super, kdybysme je vážně mohli donutit k tomu, aby šli do války.

Koláčky, bojujte s tamtěma koláčkama. Výsledek by byl lahodnej. - Došel nám čas. - Vážně? - Jo - Dobře. Takže. Trapné ticho, harmonika, nebo... - Chceš velkou peněžní cenu? - Jo, potřebuju hotovost. Dobře, takže velkou peněžní cenu.

Můžeš vyhrát 50 dolarů v jednodolarovkách, který přijímají v každým strip klubu v Americe. - Dostaneš k ní i pásku Late Show. - No páni. - Já vím. Omlouvám se. Páskou Late Late Show. - Je to padesát dolarů. - Dobře. - Můžeme? - Mám pocit, že se možná znemožním. Tos udělala ve chvíli, když jsi souhlasila, že sem přijdeš. Ne, vrať to sem.

- Co to má být? - Snažím si je užít. Jsi profesionální herečka a takhle... A takhle to vypadá? Chtěli bychom, abyste nám převedla, jak si užíváte peníze. Takhle to vypadá? Jo, není to nic moc. Stačilo ti to na vlastní seriál. Dobře.

- Tak jo. Můžeme? - Jo. - Dobře. Island leží v Severním Atlantiku. Jeho hlavním městem je Reykjavík. Kolik zubů má slon? Můžeš se splést o 5. Přemýšlej. Chobot. Za chobotem. Co je za chobotem? Zuby. Kolik jich je? - Chce se mi říct čtyři. - Ale jdi. Vážně? - Jo. - Čtyři.

- To si děláš srandu. - Co? Co? 50 dolarů. Zooey Deschanel. Hned se vrátíme. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na Graiga se nedívám.. Zooey mám moc ráda.. a dohromady mi nesedly.. přišel mi ten rozhovor dost o ničem..

btw vidím dobře a Graig má na své stole model Tardis?.. :D

1914

Odpovědět

Ano je to Tardis. V některém z minulých rozhovorů o ní mluvili.

220

Odpovědět

Zooey mám moc rád, obzváště její krásu, styl a jako herečka v Yesmanovi byla dokonalá, ale tady mi příde trochu hloupá a že to co říkala bylo naučený a bez názoru :-/

247

Odpovědět

som nevidel zlatsie dievca/zenu, ako je zooey

202

Odpovědět

Strašně mě mrzí, že si video nemůžu pustit, protože Zooey mám hodně ráda. A Craiga ještě víc. Zkoušela jsem všechny možné prohlížeče: Mozzila, IE, Chrome, Opera, Safari. Zkoušela jsem to taky na 4 různých počítačích, z nichž dva byly od místního providera, 1 od UPC a 1 od O2, dohromady ve dvou různých krajích. Vím, že nemůžete za to, že se vám tam něco pokazilo, ale opravdu to není naše chyba, že to nejede.

191

Odpovědět

Souhlas. Bohužel. ):

180

Odpovědět

Sakra práce, ta je tak neuvěřitelně roztomilá, že si skoro přijdu jako pedofil, když se mi líbí.

2119

Odpovědět

Nie som si isty ci vies co znamena slovo pedofil.

2312

Odpovědět

+SmithNejsem si jistý, zda si zcela pochopil, co tím myslel.

250

Odpovědět

Ano, taky mi videa nefungují a jsem z toho značně nervózní :/ Zkoušela jsem různý prohlížeče a různý počítače, ale víc asi udělat nedokážu. co s tim?!

182

Odpovědět

mám takový malý neblahý pocit, že se "posilnila" panákem proti nervozitě... u Craiga to ale nemá zapotřebí.

190

Odpovědět

Prosím ty chytrolíny, co tu mají kecy, že chyba je na naší straně, ať radší nic nepíšou, když tomu nerozumí.
Není to vinou na uživatelově straně. Není to žádným adblockem ani prohlížečem, operačním systémem a podobně.
Nemám ani UPC, mám wifi připojení od místního poskytovatele. Nic jsem neměnil, neinstaloval. Ze dne na den se zase přehrávač přestal zobrazovat.
Už jsem zde musel napsat, protože jsem nemohl číst ty kecy rádoby počítačových odborníků co tu chytračí o chybě na uživatelově straně.

196

Odpovědět

Souhlas.

Jediná chyba je na straně JWplayeru.

201

Odpovědět

pokud to ostatnim jde a tobe ne, vzdy je chyba na tve strane. Pokud by byla chyba na strane JW, neslo by to nikomu. Proste to zkus na jinem PC a uvidis.

1866

Odpovědět

+rodier2Není to ojedinělí případ. Mě to také totálně zmizelo, nic nového jsem neinstaloval, stále jedu na stejném prohlížeči i operačním systému a tuším před 2 dny - vlastně den co sem bylo vloženo tohle video prostě nic :)

181

Odpovědět

+rodier2Neni jediny !!! Uz to pochop. Mne sa takisto prestalo ukazovat video. Nic som neistalovala ani neodinstalovala na mojom notebook. Takze chyba urcite neni na mojej strane ! Bola by som rada keby sa chyba uz odstranila lebo videa, hlavne talkshow sledujem velmi rada a pravidelne.

181

Odpovědět

Konečně to někdo rozumně napsal.

181

Odpovědět

Pořád nevidím video..už mě to fakt nebaví..web na takovej úrovni a neumí to pořádně opravit. Kamarád mi nedávno říkal: "videacesky? Ty tam ještě chodíš? Vždyť jim to věčně nefunguje..".

1832

Odpovědět

chodim sem od zalozeni a NIKDY se mi nestalo ze by mi nejake video neslo, pokud nebylo odstraneno ze zdroje (utube).

1826

Odpovědět

+rodier2Tak to jsi šťastlivec, přeju Ti to, ale to neznamená, že spousta lidí na tom není stejně jako já.

183

Odpovědět

+rodier2A další spousta lidí je na tom jako rodier2 (včetně mě)

1810

Odpovědět

+rodier2Ano mně to taky nikdy nepřestalo fungovat. Asi to nebude přímo o videích česky. Tipnul bych, že bude mít pravdu ten, kdo tu nedávno zmiňoval souvislost s aktualizací Flashe.

180

Odpovědět

Je to sice kur***** starý, ale boží díl, a Zooey je milá. Čkoda, že neumim tak dobře anglicky, abych jim rozuměl bez titulků..:(

187

Odpovědět

Aký môže byť problém ak my nejdú videá, predtým som stym problem nemal.

183

Odpovědět

Asi jsem se zamiloval:D

180

Odpovědět

mě se to líbilo tak si nestěžujte

183

Odpovědět

Neurazte sa, ale tie reklamy sú už príliš otravné, najmä tie, ktoré sa nedajú ani vypnúť a zobrazia sa cez celú obrazovku...

1811

Odpovědět

Stiahni si do prehliadaca addon "AdBlock"

181

Odpovědět

+Bigl13paráda tohle neznam, diky, konem otravnym reklamam

180

Odpovědět

Nainstaluj si Chrome a správnou verzi adblocku a máš do konce života pokoj. Když k tomu přidáš ještě další doplněk, nebudou se ti zobrazovat ani reklamy na youtube před videi (ani kdekoli jinde).

Vlk se nažere (ty reklamy tu nejsou jenom kvůli tomu, aby tě otravovaly) a koza zůstane celá.

180

Odpovědět

+Nynzaadblock je aj na operu

180

Odpovědět

zrovna včera jsem začal sledovat New Girl

181

Další