Zpomalená depilace

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:6 642

Depilace nohou jistě není zrovna dvakrát příjemná záležitost, o čemž se sami přesvědčí Gavin s Danielem, kteří tuto bolestnou rutinu podají přinejmenším zábavně a naučně. Co skutečně prožívá vaše tělo poté, co strhnete pásku? 

Přepis titulků

- Ahoj, já jsem Gav. - Já jsem Dan. Asi jste si všimli, že jsme Slow Mo Guys - a taky jsme dost chlupatí. - Hodně chlupatí. - Jsem napůl Ital. - Já taky. Ty taky? Takže dohromady jsme jeden Ital. Vím, co budeme dělat. Máme tady mikrovlnku a nějaký vosk. Co kdybychom zpomaleně nahráli, jak probíhá taková depilace? Přál sis někdy vidět, jak se ti zpomaleně vytrhávají chlupy?

- Vlastně ano. - Já taky. - Bude to odporné. - Hodně. Pojďme to natočit. - Chceš něco dodat? - Nechci si depilovat nohy. Udělej to nahoře, nikdo to neuvidí. - Tady? - Jo. - Ale jsem tady opálený. - Protože nosíš kraťasy. - Ano.

- Ale tohle není Itálie před 30 lety. Ale přece si jen tak nevytrhnu chlupy, lidi si budou myslet, že mám alopecii. - Můžeme? - Do toho! Do háje... Podívej se na moji nohu, je celá červená. To není vůbec špatné, jde ti to. Vypadá to skvěle. Docela povedený záběr, ale chci to zabrat víc zblízka, aby šly vidět jednotlivé chlupy.

Bohužel ale nemám makro čočky a nejblíže můžu zaostřit asi tady, ale já se chci zaměřit sem. My si ale poradíme. Existuje takový jeden trik, vytáhnete čočku, otočíte ji a co nejvíce zakryjete, aby dovnitř nešlo světlo. Teď mohu zaostřit v této vzdálenosti. - Je to takový trik. - Nevěděl jsem, že to jde. To je působivé, něco jsem se naučil. Nevýhoda je, že nemůžu ostřit a používat závěrku, takže budu muset kameru nastavit a pak s ní manuálně pohybovat.

- A zapnout ji. - A začít nahrávat. Bude to náročné, ale uvidíme, co z toho vznikne. Pěkné, snad se to povede. Tři, dva, jedna... - Připraven? - Do toho. - Dane, vždycky se bavíš jen ty. - Podívej se na moje nohy, vypadám směšně. - Chci se nechat depilovat. - Dobře, připraven? - Tady to natři.

- Dobře. - Můžeme? - Jo. - Bolelo to? - Opravdu to bolí. Bylo to přesně tak odporné, jak jsem si to představoval. - Bolí to. - Bolí tě to. - Trošku krvácíš. - Jo, malinké krvavé tečky. Moje je... - Kuřecí kůže. - Moje vypadá jako oškubané kuře. A tvoje vypadá jako krvavé hovězí.

Už to nikdy nechci dělat. Lidé po mně budou házet pohledy. Nejvíce mě zaujalo, jak se ta kůže vznáší ve vzduchu poté, co ty chlupy vytrhneš. Úplně se vlní... Zpomaleně to vypadá, že je ta kůže velmi pružná. Vlna, která čase splaskne. Bylo to dobrý. Snad jste si to užili. Sledujte nás na Twitteru, na YouTube máme dva kanály...

Můžete nám tam klást otázky a nebo si něco koupit. Uvidíme se za pár týdnů.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je pravda, že depilace nohou rozhodně není příjemná záležitost a do depilace voskem bych teda osobně určitě nešla, protože za sebe dávám přednost žiletce a pěně. Každému ale vyhovuje něco jiného a jsou i tací, kteří na vosk nedají dopustit. Vždycky je nejhorší, když se omylem říznu, protože se i malá ranka dlouho hojí. Máte někdo zkušenost s něčím takovým třeba na urychlení hojení nebo zklidnění pokožky? Děkuji a přeji hezký den.

00

Odpovědět

kool

00

Odpovědět

To je ale píííčovina. Prosím o překlad dalších takto poučných videí.

50

Odpovědět

Nejzajímavější je ten poslední zpomalený záběr, kde jde vidět, jak dlouho trvá, než se ta bolest dostane do mozku, a ten ji zpracuje :D

320

Odpovědět

jo pánové, a teď si to představte v tříslech....

80

Odpovědět

A nebo na kulích...

40

Odpovědět

On existuje dneska muž kterej se tam nedepiluje?

320

Odpovědět

+MorceNechápu ty palce dole. Zeptejte se svojich žen raději co se jim víc líbí. Budete překvapeni. Je 21.století není potřeba vypadat jako orangutan.

19