3D brýle? Přežitek!

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:6 120

Parádní mystifikace postavená na malém filmovém triku s očními víčky. Podle tvůrců již brzy nebudou potřeba ke sledování 3D obrazu brýle, jak jsme zvyklí doposud. Pomocí elektrických impulzů hnaných přímo do očních víček se budete moct dívat na svůj oblíbený film naprosto v pohodě bez vašich zamatlaných 3D brýlí. Za dva týdny přes 4 500 000 zhlédnutí!

Přepis titulků

Zdravím, jmenuji se Francois Vogel a povím vám o úplně novém zařízení, které umí vytvořit 3D obraz bez brýlí. Všichni znáte 3D kina, kde musíte mít brýle, které se zavírají a otvírají ve velmi vysoké frekvenci, a vaše oči tak mají pocit hloubky. To je klasický způsob.

A Jonathan přišel na způsob, jak to udělat bez brýlí. Předvedu vám malou demonstraci. Takže, zesynchronizuji oční víčka s monitorem. A potom... pustím film. Takže teď vidím... vážně ostrý obraz, jako živý.

Jen se dotknout. Kvalita je naprosto úžasná. Kouká se mi mnohem lépe, protože na tom je skvělé, že... že nemáte nic před očima. Žádné brýle, takže si to můžete užít. Velmi příjemným způsobem. To je vše.

Vypnu to. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz To je vše. Tohle je prototyp, ale již brzy bude moct každý ocenit tuto novou technologii.

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bože už vidím, jak všichni budou nalepovat ty srandičky přesně tam kde musí být, mrkat jak cvoci a užívat si obraz... radši si nasadím brýle, v tom mám jistotu, že nebudu mít mrkací problémy po zbytek života :D

180

Odpovědět

cvok: LOL ... "Je to bezpečné?" "Jasně, vždyť to pochází od francouze" :D :D

180

Odpovědět

no ja som na to videl aj parodiu ktoru asi ani netreba prekladat... http://www.youtube.com/watch?v=HWHzoJJ-6kA&feature=related

180

Odpovědět

no ale nebyl sem si moc jistej jestli to myslí vážně nebo ne.. :D

180

Odpovědět

To mrkání.. to vypadá děsné

180

Odpovědět

ride: Aktivní bríle pracují na principu stmavení "skla" tak aby bylo neprůhledné (uzavření pohledu na zobrazovací plochu), nároky na displej jsou vysoká obnovovací frekvence (dvojnásobek normální)... Tedy brýle u jedenoho ze 2 principů by to šlo nahradit tímto... pokud by jsme zvládli například otevřít a zavřít oko 60 * za sekundu...

182

Odpovědět

:-D to je drsný

180

Odpovědět

Mě vážně rosekává, jak jsou tady někteří jedinci tak "inteligentní" a do krve se budou hádat, a hrozně řešit jestli to je "fejk" nebo ne. Proberte se!!! Myslíte si, že by tenhle prototyp mohl jít do komerční sériový výroby? Nebo, že to je hroznej "fejk" ....tsss. Ani jedno. Je to pouze vtip, parodie, říkejte tomu jak chcete, ale hlavně ne FEJK! Autor tim chtěl vyjádřít současný pohled většiny lidí (převážně mladých) na vnímání, užívání si kvalitních technologií, hlavně teda dnes populárních 3D kin. Jednoduše řečeno, že jsou z toho všichni "posr*ný" a uplně zbytečně. Btw.: 3D technologie a 3D brýle nepracujou na principu uzavírání a otevírání "něčeho", to je naprostá hovadina. Pokud chcete být "chytří", tak si o tom určitym tématu kam píšete koment něco přečtěte.
10 z 10 - pobavilo =)

180

Odpovědět

Mohu se optat z čeho konkrétně pramení přesvědčení, že jde o mystifikaci?

190

Odpovědět

Opravdu nechápu proč to má hodnocení jen 7.7. To tady zase pár lidí nepochopilo,že je to vtip? a ještě dobrej???

180

Odpovědět

Myslím že zůstanu u brýlí :)

180

Odpovědět

To jsem nevěděla, že existuje i aktivní stereoskopie, hmmm...

180

Odpovědět

pěkný triky ale fakt byste to MYSTIFIKACE měli napsat velkym ale nejvíc mně rozsekal tenhle koment:
Sheydy 11.2.2011 - 21:13

mystifikace? No to mi kamarád říkal před nějákou dobou že jeho známej to zkoušel…prej mu ty oči takhle mrkaly ještě dobu po tom a postupně se zpomalovaly a zastavily až po několika minutách :D

XDDDDD

180

Odpovědět

Tomu fakt nekdo uveril?! OMFG! ×Đ

180

Odpovědět

Pozdější následky ?

180

Další