8 Out of 10 Cats - Můžeme Ježíškovi věřit?

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:5 749

Otázkou je - Čeho byste se raději vzdali? Vánoční večeře, nebo vánočních dárků? Komediální tým Jimmy Carr, Sean Lock a James Corden se sice otázce věnovat nebudou, ale proberou vánoce trochu jinak. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Varování, video obsahuje vulgární a dospělý humor. Markst www.videacesky.cz O Vánocích nic nepřibereš, to je náš malej dárek od Ježíše. Řekl: "Snězte, kolik buchet a cukroví chcete." Je to v Bibli. - Nemám rád dárky. - Jak nemůžeš mít rád dárky? První věc, co řeknu po otevření dárku...

Teda druhá, nejdřív řeknu: "Máš od toho účtenku?" Předstírej, že jsi můj táta, já se vždycky přiblížím s dárkem v ruce a říkám: "Doufám, že to není můj hlavní dárek." Ulevilo se mi, že Ježíšek nebyl skutečnej. Když jsem přišel domů a zeptal se táty, jestli je Ježíšek skutečnej, a on řekl ne, není. Pamatuju si, jak jsem si říkal, jak to, že jsou všichni v pohodě s tímhle chlapem, co k nám leze domu.

V noci. Celej rok máma plašila: "Co to bylo? Nešel někdo dovnitř? Zamknul jsi dveře, že jo, Malcolme? Zadní dveře taky?" A najednou: Pojď dál, máme tady mrkev, koláč, mlíko, obsluž se sám, my budeme v posteli. V klidu se proběhni po domově. Pamatuju, jak jsem si říkal, kurva, vždyť tohle je šílený. Jen nezapomeň nechat dárek u Jamesovy postele.

"To je v pohodě mami. Nech je dole u stromečku." Co myslíš, kolik bys tipl váhu toho krocana? Nejedná se zrovna o jednu z našich otázek. Co si odneseme z této hry? Že to ani vědět nebudeme. Vynalezl jsem stroj, kterej dokáže zvážit věci na fotce. Fotoapa... Jako ta velká kamera támhle. Nezkazím to lidem doma, ale tohle je natáčený ve studiu. Vyfotí to, pak to dáš do toho stroje, zváží to ty věci na fotce, začne to dělat...

Vypočítá to a řekne ti to váhu, je to skvělý. Problém by byl, že bys tím zničil všechny hry s tipováním váhy. Ukončil bys to, zničil bys to. Pokud s tím můžeš žít a bejt šťastnej, pokud můžeš v noci spát, tak pokračuj se svým úžasným novým strojem. Použiješ svou kameru, vložíš fotku a ono to bude hádat, kolik je tam ve sklenici sladkostí.

Vyfotíš medvídka a řekne ti to jeho jméno. Zničil bys to. Jsem zlej génius.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

00:24 Sean říká "Did you keep receipt?". Takhle je to zabitej vtip... :)

00

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

10

Odpovědět

Škoda, že to byly jen útržky (úsek), kdyby to byly celé díly (jako u spousty dalších talkshow apod) tak by to bylo o něčem jiném. Docela vtipné to bylo, ale musela by se pochopit pointa, pointu bez celku nedáme. Díky snad za budoucí delší či celé epizody, nemusí být každý den, ale třeba jednou za týden nebo 2x, než záplava všeho

40

Odpovědět

No nevím, bylo to dost krátký a o ničem, kdyby to bylo v lepší kvalitě a víc prostoru pro všechny komedianty tak by to bylo dost o něčem jiným :D Když čekáš 2 a půl minuty na to až se dostane ke slovu Jimmy Carr well...

201

Odpovědět

Jsem snad jediný, kdo od toho neočekával Jimmy Carr-a vůbec? Člověk ho vidí mihnout a hned to musí být o něm? Bylo to o té soutěži (což jak píši níže reakci) moc lidí nepobere, když nevidíte tu epizodu celou.

20

Odpovědět

Nejako som to nepochopil o co malo ist, ani mi to velmi neprislo vtipne skor take suche a nicim nezaujimave. Nepacilo sa mi to vobec.

215

Odpovědět

Moc jsem to nepobral, nějaká vánoční hra na odhad hmotnosti krocana, nějaký scifi přístroj a mnoho smíchu publika pro nic.

314

Odpovědět

určitě se ti to stává často :D protože já se nasmál

421