KozaA Very Potter Musical (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:228
Počet zobrazení:7 520

Další díl potterovského muzikálu je tu. Tentokrát je poměrně krátký, ale doufám, že to přežijete. Harry a spol. se v něm snaží zjistit, v čem spočívá první úkol turnaje, a Quirrell s Voldemortem předčasně oslavují svůj ďábelský plán. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Pane! Pane! Právě dorazila zásilkak prvnímu turnajovému úkolu. Já vím, Quirrelle. Slyším všechno, co slyšíš ty. Není to skvělé, pane? Ujistili jsme se, že se Harry Potter turnajezúčastní a brzy bude jenom náš. Ano. Vážně nám to vychází, viď Quirrelle? Když všechno probíhá tak hladce,možná bysme to měli oslavit.

Co ty na to, Quirrelle? Co kdybysme někam vyrazili? U Prasečí hlavy je prý dneska karaoke. Já nevím. Musím oznámkovat plno prací. Poslední dobou jsem se plně věnovalplánování vaší pomsty, takže mám co dohánět. No tak, Quirrelle! Celej rok tvrdě dřeš.Zasloužíš si nějakou pauzu.

Ale ty práce. Prostě dej všem B-a bude vymalováno. To je pěkně podlé. Jo, díky.Jsem přece Pán zla. No tak.Dáme si jen pár skleniček. Zkusíme sbalit nějaký roštěnky. Nevěděl bych, co mám říkat.Tohle mi nikdy nešlo. No tak, bude to sranda!

Můžeš jen klapat pusoua já budu mluvit za tebe. Quirrelle! Kámo! Poslyš! Sice jsem jenom parazitna tvým zátylku, co z tebe pomalu vysává duši pokaždé,když se nadechneš, ale i mně je jasný, že jseš fajn chlap a jednou za čassi zasloužíš trochu zábavy.

Máš na to právo. Když to řekneš takhle... Jo. Pojďme to dneska rozjet. Tak se mi to líbí, Quirrelle! Hoď na sebe čistý spoďárya popadni tuniku. Quirrelle, dneska si vrzneš! Fakt, chlape,když jsem měl ještě tělo, byl jsem samá děvka.

Zeptej se Bellatrix Lestrangeový! Páni. Ten plášť už není tak velkej jako dřív. Tiše, někdo sem jde! Neslyšeli jste něco? Ne. Jenom ticho. Možná jednu... dešťovou kapku.

To je jedno. Pověz, Goyle... která holka ze školyje podle tebe nejhnusnější? Klofan. Určitě. Crabbe? Domácí skřítka Winky. Pěkně. Jo!

Víte, jaká holkaje nejhnusnější podle mě? Ta Hermiona Grangerová. Víte, jaký číslo na stupniciod jedný do deseti bych jí dal, kdyby byla jednička nejhnusnějšía desítka nejkrásnější? Dal bych jí... osmičku. Osm a půl. Možná devítku.

Určitě ne víc než 9,8. Vždycky se dá něco vylepšit. Ne každej je perfektní jako já. Proto čekám na nějakou desítku. Protože já za to stojím. Pojďte, mizíme pryč. Páni, to jsou ale debilové. Nevšímej si jich.Kde jsi viděl ty obří bedny?

Myslím, že je táhli do posluchárny, takže bysme měli jít na konec chodbya pak doleva. Dívejte! Koza? Koza? Panebože, to mám zabít kozu?Doufám, že to přenesu přes srdce. A kozy jsme poslalijako krmení, řediteli. Krmení?

Draci se nechtěj nechat krmit.Chtěj lovit. On řekl draci? Vy jste řekl: "On řekl draci?" Musel jsem,protože kdyby tu byl někdo jiný, věděl by, že má držet hubu. Pottere?! Řediteli, myslíte si, že je rozumnénechat bojovat ty děti proti drakům? Ne, Snape, podle měnení rozumný už vůbec nic.

Dneska si tu vklidu chodím po hradua zítra mě třeba zrovna vy zabijete. To je absurdní. Severusi, pojďme už spát. Byl jste už někdy v mé pracovně? Mám tam pár nářezovejch plakátů. Jsem docela unavený. Mám bojovat s drakem?To je podraz. Jak mám porazit draka?Jsem jenom malej kluk.

Třeba to nebude tak těžký, Harry. Třeba bude ten drak vypadatjako Mushu z Legendy o Mulan. Nebo to bude kouzelnej drak Puff. Rone, tady končí legrace, jasné?Harry může zemřít! Pořád máme čas,takže můžeme vymyslet nějaký plán. Radši bysme to měli jít probratdo společenský místnosti. Počkat, kam se poděl neviditelnej plášť? Hodil jsem ho na tu kouzelnouchodící židli támhle...

Do hajzlu! V tom bude asi problém. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

najviac som sa rehotala pri tom : "Did he say dragon?" a potom Snape: "Did you say: Did he say dragon?" to bolo awesome :D

200

Odpovědět

Bomba, bomba, bomba. Směju se jak řešeto. Už se těším na tu druhou verzi. Věřím že ji dají na Youtubko brzy.

190

Odpovědět

Perfektné. Voldy sa mi páči. Je dokonalý.

180

Odpovědět

nedaj se k tomu nekde stahnout titulky? :-) tohle je skoda mit jen na netu :-D

180

Odpovědět

Doufám, že 2x08 bude dřív než skončí Lost :D

190

Odpovědět

matt85: První dějství 14 a druhý 9. ;-)

180

Odpovědět

můžu se zeptat kolik to má dílů?

180

Odpovědět

tento diel bol podarený tie hlášky fakt nemali chybu Draco zas super aj voldemort

190

Odpovědět

I když je to asi nejkratší video z celého vystoupení, hláškami přímo přetéká :) "Mad game with the bitches", Dracovo hodnocení Hermiony (Nobody's perfect... like me :D), Snape a Dumbledore opět vynikající ("Protože pokud je v této místnosti schovaný ještě někdo, ví, že má držet hubu!") :D a konečně Ronovo faux pax: "Hodil jsem ho na tamtu magickou kráčející židli... a sakra..." No pro mě by tohle bylo tak na 13/10 :-D

190

Odpovědět

Super .... neviditelná chodící židle :-D

180

Odpovědět

moc povedenej díl, Brumbál a Snape prostě nejlepší :D

180

Odpovědět

Dobrý, oproti minulým dílům zlepšení

180

Odpovědět

Voldy je dokonalej :-D

180

Odpovědět

Supr jako vždy. :)

180

Odpovědět

Skvely a skvele odprekladany :) smekam :) Jenom by to chtelo aspon dva dily :D Kdyz je to tak kratky :D

190

Další