Brumbálova armádaA Very Potter Musical (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:366
Počet zobrazení:8 846

Je tu předposlední díl potterovského muzikálu. Napětí se stupňuje a vy už se určitě nemůžete dočkat, co se v tomto díle stane. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Ahoj, Harry. Brumbále, co... Kde to jsem? Myslel jsem, že je po mně. Schytal jsem to od Voldemorta. Řekněme, že jsi někde mezi naším a oním světem. Cože? Takže jsem to přežil? Co... Není to poprvé, Pottere. Posaď se.

Dobře... Harry, už jsi někdy slyšel o štítu... Sedni si. Už jsi někdy slyšel o štítu lásky? Ne, ale zní to trochu... trochu teple. Štít lásky není teplej ani v nejmenším. Když tě někdo miluje tak moc, že se za tebe rozhodne obětovat vlastní život, láska té osoby vytvoří kolem tvého těla štít, který tě ochrání před jakoukoliv formou černé magie.

Takže... to je můj případ? Mám štít lásky? Harry, je čas, aby ses dozvěděl věci, které jsi měl vědět už před sedmi lety a které by ti vážně dost bodly. Štít lásky tě ochránil při prvním střetu... Voldemort z tebe omylem udělal sedmý viteál, o kterém ani on sám nevěděl...

- To bylo, když jsem poprvý přežil. - Přesně tak. A když se tě pokusil Voldemort zabít tentokrát, ve skutečnosti nevědomky zabil část sebe samého, která v tobě zůstala. A já jsem to celou dobu věděl. Vy jste tohle všechno věděl? Jste jednička. Hej! Přece se neříká, že jsem největší kouzelník všech dob jen tak pro nic za nic. Harry, je na čase, abys zvednul ten svůj roztomilej zadek a šel se s ním utkat jako smrtelník.

Protentokrát bude ale smrtelník i on. Brumbále, je mi to jasný. Vím, co musím udělat. Hodnej kluk. Ještě, než půjdu... Vy jste teď jasnovidec, co? - Znáte minulost, současnost i budoucnost? - No jo. Můžete mi říct, jak skončej Ztraceni? Harry...

existují otázky, na které neznám odpověď ani já sám. Díky moc. Hej, nemáš za co. Upaluj. Ty dveře nalevo. Jo. Jsi připraven na cestu, Brumbále? Samozřejmě, Rambále. A určitě nechceš Harrymu Potterovi prozradit, že jsi ve skutečnosti pořád naživu? To ne.

Prdkovice jsou přísně střeženým tajemstvím tisíce let. Přece teď nepustíme kočku z pytle ven. To nebylo na tebe. Asi máš pravdu. Máš připravený skafandr, Brumbále? Díky, žes mi ho připomněl. Připravenej, Ramby? To tedy jsem. Do Prdkovic!

Rambál! Slyšte, Bradavice... To jsem já. Harry Potter... je mrtev. Zabil jsem ho ve chvíli, kdy utíkal, aby se zachránil... zatímco jste za něj pokládali životy. Vyhrál jsem bitvu.

Mí Smrtijedi jsou v přesile. Pokračujte v odporu a budete zabiti! Vyjděte ven z hradu, poklekněte přede mnou a možná budete ušetřeni. A kurva. Dobře... Tak jo, vy zabarikádujte dveře. Jděte s tou Francouzkou.

Dejte se do práce. Cho, ty zjisti, jestli je Neville mrtvej. Vy doneste něco k jídlu. Kurva, zabarikádovali jsme dveře. Já musím... Já musím přestat. Teď už zbývá udělat poslední věc. Musíme bojovat. No tak, jsem utahanej. Nemůžem bejt prostě Smrtijedi? Ne, nemůžem bejt prostě Smrtijedi, jasný?

Budem bojovat, jasný? A budem bojovat tak vytrvale, že nakonec vyhrajem. Myslí si, že jsme vyřízeni. Myslí si, že nám nezbylo sil. Myslí si, že je po všem. Že tuhle bitvu vyhrál. Myslí si, že jsme vyřízeni.

Ne, my jsme neřekli poslední slovo. Zastav se a popřemýšlej o tom, co by pro tebe Harry udělal. Harry nikdy nevzdal žádný boj. Harry se vždy postavil za to, co bylo správné. Teď je řada na nás! Na nás! Začněte se nahlas radovat! Voldemort už jde ke dnu!

Musíme spojit síly, abychom mohli bojovat. Obrátit tuhle bitvu naruby. Nezbývá nám moc času. Musíme zakřičet: Voldemort už jde ke dnu! Copak v sobě necítíš ten žár? Teď je čas ukázat, že jsi muž!

Urostlý, svalnatý, supervelký, supersexy muž! Nikdo si s námi už nebude zahrávat. Budeme silou, kterou nelze ignorovat. Budeme bojovat za Brumbála! Za Brumbála! Musíme spojit síly, abychom mohli bojovat. Obrátit tuhle bitvu naruby.

Nezbývá nám moc času. Musíme zakřičet: Voldemort už jde ke dnu! Lidi, já jsem to přežil! Jsem zpátky. Vím, jak porazit Voldemorta. Všichni za mnou, jasný? Musíme spojit síly, abychom mohli bojovat.

Obrátit tuhle bitvu naruby. Nezbývá nám moc času. Musíme zakřičet: - Voldemort už jde... - Musíme spojit síly, abychom mohli bojovat. Voldemort už jde ke dnu! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy, scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak nemůžu najít předcházejí díl S02E07.

10

Odpovědět

skvelej dil
jak se pri te pisnicce ron s herms chytili za ruce...mrte roztomili ;D

180

Odpovědět

tohle je k******y dobrý :)

180

Odpovědět

Nejlepší písničky z muzikálu jsou Get back to Hogwards, Freaking Harry Potter a Guys as Potter, not alone, nemůžu se rozhdonout, která z nich je nejlepší.

180

Odpovědět

FIY v 3:50 hovori Joey Go with that bench (lavickou) a nie French (francuzkou) :)

190

Odpovědět

Proč to jako nejde !!!

180

Odpovědět

A do pr... Já si to pustil ještě jednou a vůbec nevim, která z těhle dvou vítězí :D

180

Odpovědět

Hmmm tak sem se spletl... Nejlepší z Musical a Sequel je hned ta první :) A zároveň i ta poslední :D (hraje na konci 2x09 ještě před titulkama) Prostě "Get back to Hogwards" vítězí :)

180

Odpovědět

Asi máte pravdu, navíc pro mě zatim neni tolik ohraná :) Každopádně asi jediná píseň, která zní jako z "pravýho" muzikálu. Zní to fakt skvěle, i když vypadá hrozně.. :D teda hlavně Ginny.. ty vlasy :D :P

180

Odpovědět

Aenas: Naprosto souhlasim! Tohle je ta nejlepší písnička z celí série!

190

Odpovědět

nejlepší :D
podle mě nej písnička z celý serie :)
a věta: "Nemůžeme bejt prostě smrtijedi??" DOKONALÁ :D
Draco je perfektní :D

180

Odpovědět

Škoda, že nám neřekl jak ty Ztraceni dopadli.. :D

180

Odpovědět

Jeden z nejlejpších dílů AVPM. Písnička super - velmi chytlavá :-). Mám chuť pochodovat s nimi...

180

Odpovědět

nej písničaka milujuu

180

Odpovědět

Yeaaahh, oni mají rádi Lost (ztraceni). Úžasný. No, já osobně si myslím, že nějaké části Lost a Harry Potter jsou si vlastně trošku podobné. A písnička na konci byla naprosto úžasná. Jde se na poslední díl.

180

Další