Tváří v tvářA Very Potter Musical (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:264
Počet zobrazení:7 031

V dnešním díle potterovského muzikálu uvidíte, jak vážné jsou následky zranění Severuse Snapea a konečně se také dočkáte velkolepého souboje Harry vs. Voldemort. :-D Nechte se překvapit, jak to všechno dopadne. Zbývají už jen dva díly a s muzikálem se budeme loučit... Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Snape! Expelliarmus! Chcípni! Ale ne. Harry, to nevypadá dobře. Tohle je korálovec. A korálovec je vysoce jedovatý had. Pottere, má pravdu. Mně už není pomoci. Než zemřu, musím ti něco říct... Existuje další viteál. Jak je to možné?

Všech šest už je zničeno. Ne, ne! Zbývá ještě sedmý! Upřímně doufám, že to není plakát Ashley Tisdale. To bych nedokázal. Zkontrolujte medailon. Nic neříká. Dej ho Grangerové. Počkat. Říká, že je jeden viteál přímo tady, ale to nechápu... Harry, tu noc, kdy Voldemort zabil tvé rodiče, se tě pokusil zničit, ale místo toho bylo zničeno jeho tělo.

Jakmile k tomu došlo, část jeho duše se oddělila od zbytku a usadila se... v tobě. Voldemort nemůže nikdy doopravdy umřít, dokud nebude zničeno všech sedm viteálů. Ale když je Harry viteál, to tedy znamená, že musí být zničen? Určitě existuje jiný řešení. Ne, Pottere. Ukážu ti, co musíš udělat. Pozorně...

mě... sleduj. Vždyť vůbec nic neudělal. To proto, že umřel, ty natvrdlej zmr... Slyšte, Bradavice! Moji Smrtijedi obsadili hrad... a váš ředitel, Albus Brumbál... je mrtev.

Pokud mi budete nadále vzdorovat, všechny vás jednoho po druhém zabiju. Ale... nemusíme proti sobě válčit. Všichni jste bojovali velice statečně, takže vám jsem ochoten nabídnout místo v novém světě, kterému budu vládnout. Potřebuju otroky. Vzdejte se a bude vám odpuštěno. Svým Smrtijedům jsem nařídil, aby neútočili.

Teď, Harry Pottere, mluvím přímo k tobě. Pokud si nepřeješ, aby kvůli tobě tví nejbližší nadále trpěli a umírali, sám se mi postavíš. Budu na tebe čekat v Zapovězeném lese přesně jednu hodinu. Jestli za mnou do hodiny nepřijdeš a nevydáš se mi... bitva bude pokračovat. A tentokrát se, Pottere, zapojím i já. A budu bojovat.

A zabiju každého muže... ženu... a dítě... Ne! které se tě přede mnou pokusí ochránit. Voldemort končí, děvky. Dobře. Nemějte strach. Ještě nám zbývá hodina. Jen musíme vymyslet nějaký plán.

Zapomeň na plán, Hermiono. Vím, co musím udělat. Musím... Musím zemřít. Ne, ne, ne, ne! Musí existovat jiné řešení! Třeba najdeme něco v téhle knize. Možná najdeme nějaké kouzlo, které zruší... Ne, zapomeň na to. Nedá se nic dělat. Musím zemřít.

Mám vás všechny rád. Kromě tebe, Draco. Ty mi ku*evsky piješ krev. Sbohem. - Harry... - Harry! Nedorazí, můj pane. Už to tak vypadá... Nuže, Smrtijedi, vypadá to, že se znova zmocníme hradu. Potter to tak chce.

Legrační... Čekal jsem, že... Čekal jsem, že přijde. Zdá se, že jsem se mýlil. Nemýlil! Harry Potter! Chlapec, který přežil! Crucio!

Crucio! Ty se ani nehodláš bránit? Jseš slaboch... Slaboch. Přesně... jako... tvý... rodiče.

Nezasloužili si místo na tomhle světě. Na mém světě! Připrav se na znovushledání. Připrav se... na smrt. Avada kedavra! Voldy! Voldy! Dokázal jste to, můj pane. Potter je mrtev. Teď už nebude vaše schopnosti nikdo zpochybňovat.

Ano... Copak vás to netěší, můj pane? Jo... Jo, je to skvělý. Je to skvělý. Jen jsem čekal, že mě to aspoň zčásti zbaví té mé vnitřní prázdnoty. Nuže, Smrtijedi... míříme zpátky do Bradavic, abysme jim řekli, jak dopadnul jejich...

hrdina. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vždyť on mu vlastně ukázal přesně, co má udělat:) ... zemřít...
btw povedené:))

210

Odpovědět

Ukážu ti, co musíš udělat... Pozoruj mě velmi pozorně.. a odpadne :D :D to mě dostalo :D Mám vás všecky rád, kromě tebe, Draco, ty mi ku**vsky piješ krev :D :D :D úžasné!

220

Odpovědět

Och Sev je zase mŕtvy ale aj Harry??? To je divné. Som zvedavá ako to bude ďalej. Skvelé titulky ďakujem.

190

Odpovědět

Čest. Sry, že opět otravuju. Kde se daj ty titulky stáhnout? :-)

180

Odpovědět

Mam vas vsechny rad..krome tebe Draco ty mi k******y pijes krev =D

190

Odpovědět

BugHer0: Super, díky

180

Odpovědět

Pozorne ma sleduj! *death* :D :D geniálne :D

180

Odpovědět

Raistlin: Vydrž to, prosím, ještě ten týden a pak dám všechny titulky volně k dispozici. :-)

180

Odpovědět

To BugHer. Zdravim, mohl bys mi prosím ta videa poslat třeba na email? Když je odsud stáhnu, titulky se mi nezobrazují a nevím, jak udělat, aby se zobrazovali. Přeci jen internet tu mám vrtkavý, tak na něm nechci být závislý a tohle je skvělej muzikál a perfektně udělaný titulky.

180

Odpovědět

Michal: Přesně tak. Pokračování tohohle divadelního představení. V Americe už to mělo premiéru a v červenci by se to mělo objevit na YouTube.

180

Odpovědět

AVPS? to budou delat druhy dil nebo tak neco ? :D ja to nejak nepobral :/

180

Odpovědět

Clarky: Óóó, děkuji pěkně. :-)

180

Odpovědět

Škoda, že to bude končit, je to dokonalý muzikál ... skvělá práce překladatele :)

180

Odpovědět

Snuffy: Jo to je fakt, možná tam budou mít jiné role:) Ale bez Sevíka to už nebude ono:(

180

Odpovědět

Jo, podle obrázku z jejich YT channelu to vypadá na Umbridgovou :). Jinak jsem o tom taky přemýšlela, jak to udělají a jestli budou navazovat na AVPM. Každopádně ohlasy od lidí co to viděli byly rozhodně kladné :).
Věřím, že si s tím dobře poradili :D

180

Další