Belatrix LestrangeováA Very Potter Musical (S01E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:6 373

Pro dnešek jsem si připravil pro všechny fandy tohohle muzikálu překvapení... Ano, dnes uvidíte dva díly. Tenhle je totiž poslední z prvního dějství, tak jsem ho nechtěl šetřit až na středu a nechávat vás čekat. V posledním díle prvního dějství se objeví Belatrix Lestrangeová a najednou je tam na ovládnutí světa nějak moc lidí, takže se to bude muset vyřešit. Druhé dějství má devět dílů a na našich stránkách se začne objevovat zase od středy, takže doufám, že jste s překladem spokojeni a zůstanete nám i nadále věrni. :-) Poznámky: Sally Hemingsová byla černošská otrokyně třetího prezidenta Spojených států Thomase Jeffersona. Dokonce se říká, že měl se Sally po smrti své ženy několik dětí. Queen je kromě označení královny také slangový výraz pro zženštilého homosexuála.

Přepis titulků

Ano... Můj temný pane! Tobě to ale sekne! Belatrix Lestrangeová... Můj vládče, řekni mi, že to bude zase jako za starých časů, kdy jsme jen mučili, vraždili a milovali se. Staré časy jsou zpátky, zlato.

Ani nedokážu popsat, jak jsi mi chyběl. Teď už ti nikam nezmizím... protože jsem přemohl smrt! A mým prvním potěšením v novém životě bude vražda Harryho Pottera! Pak... si podrobím ministerstvo kouzel a ovládnu svět jednou pro vždy! Určitě ovládneš, můj pane.

Ale ne teď. Teď se musíme držet plánu. Potterovu vraždu shodíme na Quirrella, aby zůstal tvůj návrat v utajení. Smrtijedi ještě nejsou připraveni na to, aby si podrobili ministerstvo kouzel, natož Brumbála a Fénixův řád. Pardón! Mohl bys mi vysvětlit to o Azkabanu, do kterého mám jít za Potterovu vraždu?

Budeš ho oslovovat pouze můj pane, můj vládče nebo můj temný pane! Ne, ne, ne... Belatrix, to je v pohodě. Quirrell je v pohodě. Quirrell je v pohodě. Doká... V průběhu roku dokázal, že je velmi dobrým pří... Velmi dobrým sluhou ve službách temného pána. Aha!

Takže ty ses dostal k moci a najednou jsem pro tebe jen Sally Hemingsová. Tak to je? Ne! Ne, Quirrelle, tak... Tak jsem to nemyslel. Tak to není. Vážně? Mlč, otroku!

Crucio! Ne, ne, ne! Co se děje? Je to jen pěšák. Ty jseš jeho královna. Sloužit temnému pánovi je ctí, ať už po tobě žádá cokoliv! Není ti nic? Ty jsi vážně celou dobu věděl... že na mě potom hodíte Potterovu vraždu? Jo.

Jo... Věděl... ale přes rok se toho plno změnilo. - Teď tě beru úplně jinak. - Nesahej na mě! Jak bych ti to vysvětlil? Je to... Je to jako z toho filmu Taková normální holka. Vzpomínáš? Dívali jsme se na něj spolu. Na konci se přece ukázalo, že je Freddie Prinze Jr.

dobrák. Ne. Já jsem ten konec neviděl, protože ses na něj díval z mého zátylku a vysával přitom ze mě duši. Kéž by existovala jiná možnost... ale musím prostě ovládnout svět! Tak tady ho máš. Už teď tě musím upozornit, že bude... těžké uskutečnit to rande na kolečkáčích, když budu trčet v Azkabanu.

Smrtijedi, odveďte ho pryč! Teď je tu konečně to, na co ses tak dlouho těšil. Co? Tvá šance zabít Harryho Pottera. Ano. Zabít Pottera! Ava... Hej, kam se poděl?

Dneska mě nezabiješ, Voldemorte, ale něco ti řeknu... Skočím ti pro trochu punče. U svaté Rowlingové! Co se stalo, Harry Pottere? Harry, kde ses toulal? Prošvihnuls tombolu. Co se stalo na hřbitově? To Voldemort! To Voldemort! Je zpátky! KONEC PRVNÍHO DĚJSTVÍ Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nééé, chudák Quirell :'( Takhle se něj vyfláknout...

200

Odpovědět

harry kde ses toulal, prošvihnuls tombolu :D:D:D to mě zabilo :D

200

Odpovědět

Heh! S.Snape: Co se stalo na hřbitově? :D To mě dostalo. Bella je taky boží

200

Odpovědět

První dějství za mnou...a já si říkám, jak může být něco tak cool:)

180

Odpovědět

nejlepší bylo: Snape: co se stalo na hřbitově? XDDDDDDDDDDDD

190

Odpovědět

najlepšiáááá :DDDD

180

Odpovědět

Voldemort a Quirell normálne mi zostalo smutno :( Dúfam, že si to v druhom dejstve vysvetlia a nakoniec uskutočnia tú spoločnú jazdu :D Ďakujem za úžasnú prácu pri práci na titulkoch.

200

Odpovědět

Dvojka Voldy/Quirrell je fakt neskutečná:D Člověk jim to rande na kolečkáčích tolik přeje:D Dík za překlad

200

Odpovědět

voldemort is totaly awsome!

180

Odpovědět

A zase Voldemort a Quirell!:) to jsou hrozně nedoceňované postavy!:D bez nich by to nebylo ono :)

190

Odpovědět

Kruťarna ve středu v 8 mam vždy dilema jestli se divat nejdřiv na comeback nebo na toto:-D

180

Odpovědět

Oh My Rowling! ;)

200

Odpovědět

tak toto bolo super ten Snapou prekec už nech je další diel

180

Odpovědět

Snape...to jsem si myslela, že smíchy zajedu pod stůl :D Ať už je středa...

190

Odpovědět

Milé překvapení :)...Snape se nakonci neprokecl :D:D:D:DD:

190

Další