Nerozluční přáteléA Very Potter Musical (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:7 491

Další díl už letí! Tentokrát se opět celý soustředí na naši oblíbenou dvojku Quirrell & Voldemort a dojde i na krátkou píseň. V příštím díle se konečně dočkáte velkolepého souboj Harryho Pottera s maďarským trnoocasým drakem. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0www.videacesky.cz A to jsem si říkal,že jít domů opilý, je náročné. Mělo nám dojít, že když mámespolečnej žaludek a oba budem chlastat, nalijem se dvakrát tolik. Hej, Quirrelle! Quirrelle. Quirrelle! Quirrelle.

Víš, jak ses zakecal s tou holkou? Jo. Pamatuješ si tu holku? Já kecal na svý straně s její ségrou. Tak proto se tak vyděsila,když jsme se zvedli ze židle. Neměla ani tucha,že jsme jedna osoba. Takhle dobře jsem se nebavil od úmrtin Skoro bezhlavého Nickav roce 1991.

Já se takhle dobře nebavil od... Kurva, já se vlastněnikdy pořádně nebavil. Tebe nikdy nic nebavilo? Žádná... Žádná činnost? Možná proto jsi tak zlý. Jo, možná. Určitě na to má vliv i to, že je mi z mudlů a mudlovskejch šmejdůna blití, ale...

Jo, asi máš pravdu. Vlastně... je to docela legrační. Co je legrační, Voldemorte? Jen jsem nikdy... Nikdy jsem vlastně nepřemejšlel... Nikdy v životě jsem nepřemejšlel nad tím, proč jsem vlastně tak zlej, protože většinou prostě jen...

zabíjím lidi, který se mě snažej donutit,abych se jim otevřel. Hups! Ale je pěkný, když si můžu... v klidu pokecat. Jo. Víš, musím se ti přiznat, že jsem byl trochu nervózní,když jsi poprvé navrhnul že se napojíš na mou duši.

Jo, to jsem... To jsem cejtil. Ale teď si říkám, že... že je to docela fajn. Jako bych měl hodně blízkého spolubydlícího, nebo dokonce...

Jo, nějakýho otroka. Třeba... jako Smrtijeda. Ne, chlape. Spíš jako bych... měl kamaráda. Já jsem nikdy žádnýhokamaráda neměl. Vypadá to,že jsi právě jednoho získal. Koho by na začátku tohohle roku napadlo, že mezi náma k tomuhle dojde?

Tím se mezi námaasi všechno mění. Když se na nás dva podíváte, nejspíš si sami všimnete, že jsme tak odlišní... Odlišní... jak jen můžeme být. Když se na nás dva podíváte, stoprocentně si všimnete, že jsme tak odlišní...

Odlišní... jak jen můžeme být. Ani nevíte, jak dobře se pobavíte, když sdílíte tělo s Voldemortem! A já jsem šťastný jako blecha, dokud mám svého pana Quirrella!

Uděláme tu pěkná jatka a zabijeme Harryho Pottera! Jsme odlišní... Odlišní... Jsme odlišní, odlišní,jak jen můžeme...

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

HUPS :D :D

180

Odpovědět

Kde se to dá prosím stáhnout, třeba i anglicky?

180

Odpovědět

Lira: Brian Rosenthal. ;-)

180

Odpovědět

úžasný... sice všichni píšete, jak je Voldemort dobrý, ale já bych spíš chtěla pochválit toho, co hraje Quirella (mimochodem, jak se jmenuje?!)

180

Odpovědět

Voldy je uplně suprovej :D naprostá okonalost tohle :D

180

Odpovědět

Voldemort je neskutočný. Perfektný diel.

180

Odpovědět

Bezkonkurenční díl..... :D Opravdu nejlepší. Voldemort je nepřekonatelný !!!! :D :D

180

Odpovědět

HUPS! ...to mě vždycky dostane :D

180

Odpovědět

Úžasní jako vždycky :) A obdivuju Joeho Walkera (Voldemort), že má ten Voldemort-hrubý hlas a dokáže s ním i zpívat :D
("And I am happy as a squirrel, long as I am with Mr. Quirrell" :D)

180

Odpovědět

dají se stáhnout na titulky.com ale BugHer0 tam dal zatím titulky pouze k první části..musíme si počkat na další..sice nwm proč tam nejsou ale snad budou brzo :) Mám to celý stažený a už si to chci vypálit :)

180

Odpovědět

... no a od ďalšieho dielu sa to konečne rozbehne ;) ...

180

Odpovědět

nedaj se ti titulky nekde stahnout? :-))

180