HřbitovA Very Potter Musical (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:7 589

A je tu předposlední díl prvního dějství seriálu A Very Potter Musical. Harry se Cedricem byli pomocí naběračky přeneseni na neznámý hřbitov a neví, jak se odtamtud dostat pryč... Poznámky: V českém překladu knihy je jméno Tom Marvolo Riddle změněno na Tom Rojvol Raddle, aby se dala písmena ve jméně přeskupit na nápis JÁ LORD VOLDEMORT, který se objevil ve druhém díle knižní série. Větu: "Riddle me this" (Uhádni tohle.) používala postava Hádankáře (Riddler) v komiksové sérii Batman. Do češtiny se stoprocentně převést nedá, protože používá jméno Riddle jako sloveso. Proto jsem ji přeložil tak, jak jsem ji přeložil. Pas de bourée (pa deburé)- Krok z Bourrée. Starofrancouzský tanec, který se stal součástí klasického baletu. Má řadu forem, ale všechny zahrnují několik překročení z jedné nohy na druhou.

Přepis titulků

Kde to jsme? Nemám tušení, Cedricu. Někdo mi dal pěstí přes držku,takže jsem trochu ztratil orientaci. Teď už je mi jasné, že ta naběračka bylave skutečnosti Přenášedlem. A teď jsme, díky tobě,byli přeneseni na nějaké záhadné místo. Skvělý, Cedricu! Když už jseš z Mrzimoru,zkus najít cestu pryč, jasný? Harry, asi jsem něco našel!

Vypadá to jako náhrobek. Asi jsme na nějakém hřbitově. Tom Raddle, Mary Raddle, Thoms Raddle... Raddlea, aby jeden pohledal, viď Pottere? Cedricu, nějak se mi tohle místo nezdá.Asi bysme měli vypadnout. Harry, jsi přece z Nebelvíru.Kam se ztratil tvůj smysl pro dobrodružství? Bože! Cedricu, lezeš mi na nervy, jasný?

Jseš jako někdo, kdo za mnou pořád dolejzá,i když zrovna chci bejt sám. Jseš prostě neustále navíc. Zbytečnej kluk!Jseš naprosto zbytečnej! Zabít zbytečnýho!Avada kedavra! Lituji tolika věcí... Jsem mrtev! U svatýho černokněžníka! Nikam neutíkej!Petrificus totalus!

Profesore Quirrelle,vy jste právě zabil Cedrica. Já ne, Pottere. Ale možná chceš skutečného vraha vidět. On by tě viděl k smrti rád. Harry Potter - chlapec, který přežil! Rád tě zase vidím. Kotel je připraven, můj pane! Kotel?

To mě chcete sežrat?Vy jste šáhlý! Přestože by z tebe určitěbyla skvělá polívka, Pottere, potřeboval bych vlastní žaludek,abych tě mohl strávit. Ale ten bohužel nemám... zatím. Tak jo. Školní trest, Pottere! Školní trest? Tenhle chlápek je skoro stejnej debiljako Snape.

Vyšlo to! Když jsem byl chlapeček, osiřelý chlapeček, měl jsem rád nohy v pohybu. Jen jsem uslyšel hudbu, byl jsem omámen. A ke štěstí mi nic víc nechybělo. Ostatní chlapci se smáli a uráželi mě, ale já viděl,jak hýbou chodidly do rytmu.

A jakmile jsem se začal nakrucovat, úplně je to pohltilo. A ve mně už roste nadšení... Vezmu svou nožku. Svou malou nožku. A tou svou nožkou... začnu trsat do rytmu.

Pak vezmu obě nožky. Dvě malé nožky. Mrkejte! To je paráda! Mé přání se vyplňuje! Páni, já si mohu znovu zatančit! Znovu si zatančit. Celé ty dlouhé roky jsem toužil znovu si zatančit.

A najednou je ta příležitost tady. Už slyším hudbu, tak vyskoč na nohy. Je čas znovu si zatančit. Dělej, Pottere! Imperio! Vezmi svou nožku. Svou malou nožku. Mrkej! Tvoje nožka! Sleduj, jak trsá do rytmu.

Zkus taky ruce! Co takhle otočka? Je jako holčička! Čekání je u konce! Konečně si s tebou mohu znovu zatančit. Znovu si zatančit. Celé ty dlouhé roky jsem toužil znovu si zatančit.

A najednou je ta příležitost tady. Vrtíme se do rytmu a hudba stále neutichá. Tak si se mnou pojď znovu zatančit. A všichni! Vezmu svou nožku. Vezměte tu nožku! Svou malou nožku. Vezměte tu malou nožku!

A tou svou nožkou... Chci vás pořádně slyšet! ...začnu trsat do rytmu. Náš Voldy je zpátky! Zdravím, světě! Chystá se k útoku. Já si tě podám! Ovládne celý svět, tak se připravte.

Ale ještě předtím musí něco udělat. Znovu si zatančit. Celé ty dlouhé roky jsem toužil znovu si zatančit. A najednou je ta příležitost tady. Všichni udělejte místo... na pas de bourre. Je čas znovu si...

Je čas znovu si... Je čas znovu si... zatančit! Překlad: BugHer0Korekce: snuffywww.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmm... asi jsem se zamilovala do Voldemorta :D

200

Odpovědět

Ten Batman je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

190

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

180

Odpovědět

OMG! Začala jsem se na to dívat hlavně kvůli Darrenovi ♥, ale koukám, Joe Walker má taky hodně co do sebe ♥!!!!
Oba jsou awesome!!!!!! ♥♥♥

210

Odpovědět

Jana:Taky jsem si zvolila tuhle strategii :D

180

Odpovědět

Krásný díl, dokonce i Snapea jsem podle hábitu poznala :) Smrtijedi + Voldy + Quirell jsou prostě nej!! Potter pod Imperiem, taky dobrej nápad a drží se skoro knížky xDD

190

Odpovědět

Lord Voldemort is very nice i love him ;)

190

Odpovědět

nejlepší díl co sem zatim viděl

180

Odpovědět

Zamilovat se do Voldemorta asi není nejlepší strategie, co? :D Ale když on je aaaaawsome :D

210

Odpovědět

Tak tohle je prostě bezkonkurenční!!! :D To dance again!

190

Odpovědět

Nejlepší díl a písnička :D:D. Bože ten Voldy je tak rozkošnej :D

200

Odpovědět

Voldemort je nádherný a taneček bol perfektný, Harry pod imperiom :DDD
skrátka táto časť bola geniálna.

190

Odpovědět

parádní, to jak tancuje prostě nemá chybu

180

Odpovědět

BugHer0: To tedy :D. Až na to, že tady to bylo kvůli tomu, že chtěl Harry Cedrika přetáhnout naběračkou, kdežto tam se dostali, aby vyhráli společně :D. Myslím, že tady je na tom hůř :D

180

Odpovědět

Zikato: Je to možný. To jsem netušil. Tak jako tak se to do češtiny moc přeložit nedá...

180

Další