Nejsi v tom sámA Very Potter Musical (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:451
Počet zobrazení:8 903

V dnešním díle uslyšíte, aspoň podle mě, jednu z nejlepších písní celého muzikálu, ale to nebude zdaleka všechno. Dost prostoru dostane také Malfoy a Ron s Hermionou. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Harry! Ginny, co tady děláš? Zmiz odsud! Nemám kam jít. Smrtijedi obsadili celý hrad! Já vím. Hledají mě a jestli mě najdou, najdou i tebe... Dostaneš se do maléru. Rychle zmiz! A co budeš dělat? Nevím, Ginny. Na tyhle věci nejsem stavěnej. Něco udělat musíš!

Nevím, co umíš, ale určitě to zvládneš! Jsi přece Harry Potter! Ne! Jsi chlapec, který přežil! Ne, Ginny! Ty to nechápeš! Kdy to konečně pochopíte? Jsem jen dvanáctiletej kluk. Ginny, je mi to líto, ale...

jsem v tom sám. Je to beznadějný, jasný? Byla jsem sama. V zajetí temnoty. Sama jsem viděla, jak bezcitný... dokáže... svět být. Viděla jsem tě plakat.

Připadal sis beznadějně. Vždy se budu ze všech sil snažit... aby sis konečně uvědomil... Harry, ty v tom nejsi sám... protože tu máš mě. A společně nás nikdy nic nezlomí, protože tě nikdy nepřestanu milovat. Ty víš, že je to pravda.

Nezáleží na tom, co se nám postaví do cesty. Naše vzájemná láska nám to pomůže překonat. Vím, že to není lehké. Ne, není to lehké! Ale můžeš to aspoň zkusit. Je to moc těžké! Pokaždé, když vidím tvůj úsměv... a cítím, že jsi mi nablízku...

řekni mi... Zlato, ty v tom nejsi sám... protože tu máš mě. A společně nás nikdy nic nezlomí, protože tě nikdy nepřestanu milovat. Ty víš, že je to pravda. Nezáleží na tom, co se nám postaví do cesty. Naše vzájemná láska nám to pomůže překonat.

Ale stejně jsem v rejži! Občas mi dělá potíže si něco pořádně ujasnit. Pátrám po důvodech, ale ty vůbec nepotřebuji. Stačí mi jediný pohled do tvých očí...

a jsem doma! Čau, Harry. Zlato, nejsi v tom sám... protože tu máš mě. A společně nás nikdy nic nezlomí, protože tě nikdy nepřestanu milovat. Milovat! Ty víš, že je to pravda.

Nezáleží na tom, co se nám postaví do cesty. Naše vzájemná láska nám to pomůže překonat. Lidi... jsem hrozně rád, že jste se vrátili. Omlouvám se za to řvaní. Nezáleží na tom, co se nám postaví do cesty... Naše vzájemná láska... nám to pomůže...

nám to pomůže... nám to pomůže... nám to pomůže... překonat! Teď, když jsme si čtyřhlasně zazpívali... co kdybychom našli ten viteál? Jo, jdem na to. Může bejt kdekoliv.

Kdybych měl viteál, hodil bych ho na dno oceánu. Nebo bych ho zavřel do pyramidy s králem Tutem a všema jeho šperkama. Nebo bych ho vystřelil do vesmíru spolu s opicí, která ví o viteálech kulový. Nebo by mohl být možná schován někde na britském venkově. Na naší výpravě bychom mohli celé měsíce zdrceně tábořit, vloupat se ke Gringottovým a vypít celé kotle Mnoholičného lektvaru. To je podle medailonu pěkná kravina, takže to dělat nebudem. Ale podle něj je viteál na jednom příhodném místě.

Tomu neuvěříte... v Bradavicích! To je boží. Bradavice miluju. To není všechno. Prej je v Brumbálově pracovně. Kecy! Tak jdem! Ale počkat. Počkat. Dejte si pohov. Jak ses sem dostala? Smrtijedi obsadili celý Bradavice. Někdo mi pomohl. Kdo?

Támhle je... Malfoy! Ne, ne, ne! Teď je moc hodný. Jen jsem vám chtěl říct, že ta písnička, kterou jste zpívali, byla vážně překrásná. A během čekání v zákulisí jsem si trénoval svoje... a říkal jsem si, že bych se k vám přidal, ale vy... jste to zabalili dřív, než jsem dorazil. Možná kdybyste to zpívali znova, mohli byste mi dát šanci.

Ale jak říkala Ginny, jsem teď moc hodnej... a je mi nanic z toho, co se stalo. Ale... chcete snad tvrdit, že za všechno můžu já? - Rozhodně. - Určitě. Jo. - Ano. Ano. Jo, asi bych vám musel dát za pravdu... ale dovolte, abych vám položil jednu otázku... Myslíte si, že z toho mám radost?

Panebože, Malfoyi! To, že tě to mrzí, ještě neznamená, že to hodíme za hlavu. Mimoto... prdel si nakopeš sám, nebo to za tebe máme udělat my? No, jestli mi teda dáváte na výběr, radši bych si ji nakopal sám. Ale nejdřív bych vám měl říct, kudy se dostanete do Brumbálovy pracovny. Shodou okolností tam půjdete stejnou cestou jako Smrtijedi. Tak jo, dobře. Kluci, co kdybyste vyrazili do Brumbálovy pracovny?

My si s Ginny nasadíme neviditelný plášť a pokusíme se zkontaktovat členy Fénixova řádu. Neviděli jsme je od začátku představení, takže... To je skvělej plán! Nesahej na mě. Mizíme odsud. Mizíme. Hej, Hermiono, pojď sem. Pojď sem k hledišti. Poslyš...

Kurva! Tak jo... Čau. Takže... Poslední dobou jsem se choval jako blbec. To sis asi všimla. A... A chci se ti omluvit.

Když jsem na vánočním plese viděl, jak s každým tancuješ, začal jsem trochu žárlit... Žárlil jsem. Tys žárlil? - Už to opakuju potřetí... - Dobře. Rone, nemusíme to řešit zrovna teď. Co když nás dostanou Smrtijedi? Co když už se neuvidíme, chápeš? To neříkej...

- Panebože. - Páni. Tak to ne. Borůvky. Jo, to jsem poznala. Nech to trochu usadit. Jo, jo... Ještě žvejku. Dej si dvě, dej si dvě.

Žvejkej. Boží. Jdem zabít Voldemorta! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Omg néééé, ta líbačka na konci je fakt zabijácká :D Ale písnička super a Ginny má úžasný hlas :)

230

Odpovědět

Písnička krásná!
Ale OMG ten konec:D:D:D???? Myslela jsem, že umřu :D:D:D

240

Odpovědět

hej Ron a Hermiona to me dostalo...takhle by se měl prezentovat "francouzký polibek" ale i s názornou ukázkou :D :D

200

Odpovědět

Překrásná písnička :) Měla jsem celou dobu husí kůži ;) Opravdu nejlepší ♥

200

Odpovědět

Let´s go kill Voldemort!!! :-D

Nevíte někdo jestli se dá někde sehnat transkript těch písniček?

210

Odpovědět

nejhesčí písen

180

Odpovědět

No Ron a Hermiona :D to se nedá ani říct myslím, že stačil ten můj výtlem. Jinak chválím ůžasně povedená práce :)

190

Odpovědět

hej já sem nemoh tvl co oni tam udělali, lol. ron jí tam dá pusu, to překousnu, pak se culí jako idiot, to překousnu, ale že jí cpe do pusi žvejky a nějakej ten sprej a pak se olizujou, z toho nemůžu. ale z čeho ještě víc nemůžu, je jak ron na konci zařve jako king-kong :D

190

Odpovědět

nejlepší, nejlepší díl z celýho muzikálu!

180

Odpovědět

Catherine: Jsem rád, že se líbí. :-) Díky za pochvalu. Dvojka už se blíží...

190

Odpovědět

Luxusní muzikál... :-D :-D :-D ...a opravdu moc povedené titulky, díky za ně!... ;) ...a ty písničky jsou vážně chytlavý... :-D:-D:-D

200

Odpovědět

Fuj Ron bol teda hnusný, ja chcem k Herme Dráčika, je roztomilý :DDD

212

Odpovědět

dají se někde sehnat titulky v aj, resp. text :)

180

Odpovědět

a opět tam museli strčit náznak HSM3 :D

200

Odpovědět

nej muzikál a v tomnto díle jedna ze dvou nej písniček <3

190

Další