Síla láskyA Very Potter Musical (S02E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:434
Počet zobrazení:10 356

Tak je to tady! Prvním webseriálem, který je na našich stránkách kompletně v češtině, se stává A Very Potter Musical. V dnešním díle se těšte na grandiózní vyvrcholení a na jednu dojemnou scénu, kterou v žádném potterovském filmu určitě neuvidíte. Rád bych poděkoval snuffy a scr00chymu za spolupráci a kontrolu mých titulků a vám za to, že jste zůstali tomuto skvělému seriálu věrni až do úplného konce. Doufám, že jste byli s mými překlady spokojeni a budu se na vás těšit u A Very Potter Sequelu, který by se měl na YouTube objevit v průběhu července. Zatím jsem četl samé pozitivní ohlasy, tak uvidíme, jestli tvůrci naplní naše očekávání. To ale neznamená, že na našich stránkách do té doby od party jménem StarKid už nic neuvidíte... ;-) Do komentářů samozřejmě pište celkové zhodnocení a návrhy na to, o čem by podle vás měl být A Very Potter Sequel, které postavy byste v něm chtěli znovu vidět, které by vám naopak vůbec nechyběly atd. Těším se na rozsáhlou diskuzi. ;-) Autoři muzikálu také přímo na svých stránkách publikují odkazy na stažení studiových verzí všech písní z tohoto muzikálu v mp3. Abych vám to ulehčil, můžete si kompletní soundtrack stáhnout přímo z našeho serveru. Stačí kliknout sem. Pokud jste prošvihli nějaký díl nebo si chcete pustit celý muzikál pěkně od začátku, všechny díly najdete zde.

Přepis titulků

- Ne! Ne! - Cho, pojď zpátky! Zabarikádovali jsme dveře, takže se sem nedostane. Nemá šanci. Avada kedavra! Cooooo?! Potter? Kolikrát tě musím zabít, hochu? Jednou to stačit nebude.

Ale je po všem, Voldemorte, protože tentokrát mě zabít nemůžeš. Nepomáhejte mi! Tohle musím zvládnout sám. Nemyslí to vážně! Tohle není jeho styl, viď, hochu? Koho použiješ jako lidskej štít tentokrát, Pottere? Rone! Nikoho!

Tentokrát to bude jen mezi náma dvěma. Viteály ti už nepomůžou. Všechny jsem je zničil. Cože?! I můj plakát Zefrona? Ten hlavně! Ne! Proklínám tě, Pottere! Za tohle zemřeš! Ne, nezemřu. Nezemřu, protože mě nemůžeš zabít. Nemůžeš zabít nikoho z nás. Co to ku*va meleš?

Ty ses vůbec nepoučil, viď, Voldemorte? Byl jsem připravenej umřít, abych tyhle lidi zachránil. - Ale neumřels! - Ale chtěl jsem. A to stačilo. Udělal jsem pro ně to, co udělala moje matka pro mě. Dal jsem jim kouzelnou ochranu. Už nikdy nemůžeš mě ani nikomu z nich ublížit. No a? Koho zajímaj tihle usmrkanci?

Chci zabít tebe, Pottere! Co zachrání před smrtí tebe, až udeřím? Jenom jedna drobnost... Vzpomeň si na všechny lidi, kterým jsi ublížil, a na všechny životy, které jsi zničil. Vzpomeň si... Vzpomeň si na lidi, které jsi zabil. Jasný? Okoštuj kousek vlastního svědomí. Cože?

Musí existovat jedna osoba... Jedna věc, kterou ve svém životě postrádáš... a lituješ toho. No... jedna by se možná našla... Ne! Nenašla! To ses přepočítal, Pottere! Mně jsou všichni ukradený! Já vím.

Proto jseš jen obyčejná kupa sraček. Tady v Bradavicích držíme všichni spolu. Máme se rádi. Jsme přátelé. Moje láska chrání tyhle lidi a jejich láska zase chrání mě před tebou. Tak podrobíme tu tvou teorii zkoušce, Pottere. Avada kedavra! Expelliarmus! U čokoládových žabek!

Harry Potter to dokázal, lidičky! Poslouchejte mě! Jen jsem vám chtěl říct... že proti tomu nic nemám. Pokračujte. Pojď sem. Jdem se líbat. - Vypadá to, že do sebe nakonec všechno zapadlo. - Jo, všechno je vyřešený. Až na školní pohár. Poslouchejte! Našel jsem Brumbálovu závěť.

Brumbálovu závěť? Píše se tu: "V případě mé smrti se vítězem školního poháru stává Nebelvír." Taky se tu píše: "Bradavice odkazuji Harrymu Potterovi, svou továrnu na čokoládu odkazuji Karlíkovi a Kreslounov odkazuji Kreslounům!" Hej, lidi. Všichni profesoři jsou asi mrtvý, takže... máslový ležáky na mě! Jsi volný.

Děkuji. Víš... když jsem tvou hlavu zbavoval veškerých šťastných vzpomínek, všechny byly spjaty s jedním tvým přítelem. Chceš to probrat? Ne. To už jsem hodil za hlavu. Promiň. Už jsi slyšel tu novinku?

Voldemort je mrtev. Jo! Přeju hodně štěstí na cestě z tohohle nedobytného ostrova. Mrtev? Ahojda. Voldemorte, jsi to vážně ty? Jo. To, co ze mě zbylo.

- Ale právě jsem se doslechl, že jsi byl... - Zničen? Jo. Quirrelle, existuje jedna moje část která to přežila. Bez ní totiž umřít nemůžu. Je to část, kterou nemůže nikdo zničit. Protože je... přímo...

tady. V mém srdci? Takže ses najednou vrátil? Vrátil jsem se domů. A už nechceš zabít Harryho Pottera? Ne. Ne. Protože když jsem měl zase svoje tělo, něco jsem zjistil, Quirrelle.

Zjistil jsem, že život... je hrozně zrádnej, zamotanej... a nevyvíjí se tak, jak by si člověk přál. A... myslíš... Myslíš si, že když budeš lidi zabíjet, začnou tě mít rádi, ale nezačnou. Začnou akorát umírat.

Zabilo... Zabilo mě dvouletý děcko! Hrozně se za to stydím. A všichni pořád: "Kdy zase povstaneš, Voldemorte?" "Kdy konečně ovládneš ten svět?" Je na mě tlak. Je na mě hroznej tlak! A já si pak v duchu říkám, protože mi nikdo nepomůže...

V duchu si říkám: "S Quirrellem by možná bylo všechno fajn." A fajn by ti stačilo? Quirrelle... fajn by mi bohatě stačilo! Zlato, nejsi v tom sám... protože tu máš mě. A společně nás nikdy nic nezlomí, protože tě nikdy nepřestanu milovat.

Ty víš, že je to pravda. Nezáleží na tom, co se nám postaví do cesty. Naše vzájemná láska nám to pomůže překonat. Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy, scr00chy www.videacesky.cz Těším se na vás u A Very Potter Sequelu!

Komentáře (127)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bylo... totally awesome! ♥ Naprosto jsem u toho umírala :D Trvalo mi hrozně dlouho, než jsem AVPM našla s českými titulkami, ale to hledání stálo za to! Zhltla jsem to jedním dechem, takže moc děkuju za úžasný překlad :))

10

Odpovědět

Anet: Děkuji za pochvalu, jsem rád, že se líbí. :-)

200

Odpovědět

Najlepší muzikál aký som kedy videla! Titulky sú úžasné, vážne, neviem čo by sme bez teba robili! A Darren Criss bol strašne sexy ♥

220

Odpovědět

<3

180

Odpovědět

Ale neumřel jsi! → Ale chtěl jsem! :D:D:D
Úúúúžasnééééé :D Super muzikál :D
♥Darren Criss♥

220

Odpovědět

Jůůů :D Tak to bylo naprosto bombový xD
Podívejte! To je raketa Potter! :D Rozhodně bych chtěla vydět Malfoye a to jeho lezení a válení se po všem :D

211

Odpovědět

Starkid zveřejnili anketu!
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHlOZHJHSUJnMi1jN2tZTzNqZ3VkSlE6MQ

Když budem hlasovat možná se dostanou i do Angliie!
(Pořad je vedčí šance že je potkáme tady v Evropě než v Americe ne??)

180

Odpovědět

Po roce jsem se odhodlala a znovu se na AVPM podívala. Pobavilo mě to stejně jako před rokem. Nejlepší dvojice je jasná: Voldy a Quirrel. Nemám problémy ani s titulkama, nemám potřebu tě opravovat, protože mi titulky skutečně usnadnily koukání na AVPM. A samozřejmě i pobavily :) Spíš bych vytkla hercům, občas je totiž nebylo slyšet, přestože jsem měla hlasitost nejvíc jak to jde. Ale stejně. Na tenhle seriál nedám dopustit, shlédla jsem i AVPS a z obou mám naprosto stejný pocit - nadšení a pobavení. :D

180

Odpovědět

Tak došlo i na mě a konečně jsem se do AVPM pustila. Nelituji ani jedné vteřiny, úplně mě to pohltilo. Souhlasím, že Voldy a Quirrel byli nejlepší. A konec... kdyby takto končil skutečný HP, tak by to bylo asi o něco lepší, no :D. Každopádně, opravdu díky, že tu ten seriál je :).

180

Odpovědět

Jak psal Frattellis, slow motion byl dokonalý. :D Ale během celého muzikálu mě rozsekala pěkná řada věcí, to se musí nechat, a je jich dokonce tolik, že je ani nejde sepsat. Úžasný zážitek, zvlášť pro takového znalce HP jako já... Příběh byl super a některé parodie byly přímo geniální. Třeba když Harry označil to hrozné nudné putování ze sedmé knihy za totální kravinu, tak jsem fakt smíchy nemohl. :D
Hudba perfektní, docela mě překvapilo, že ji celou mají na svědomí jen Darren Criss (Harry) a A. J. Holmes (ten klavírista).
No a nejoblíbenější postavy (a zároveň nejlepší zpěváci): Voldy (Joe Walker), Quirrel (Brian Rosenthal) a Harry (Darren Criss). To je bez debat, tihle tři byli fakt skvělí.

180

Odpovědět

najlepšie :* :D perfektne spracované :D

180

Odpovědět

Je to prostě naprosto dokonalé! :D Miluju to :D A jdu si to pustit znovu :D

180

Odpovědět

Slow motion mě rozsekal:D Naprosto legendární muzikál:)

180

Odpovědět

Co dodat je to prostě uuuuuuuuuuužasné pořád si to pouštím dokola a dokola a nikdy mne to neomrzí!!!!!!!! je to prostě super a snape coooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

180

Odpovědět

Já nemám slov :) Moooc dobře provedená práce. A velké dík patří hercům a samozřejmě našemu překladatelovi :D

180

Další