Thumbnail play icon

A Very Potter Senior Year – 2×05 – Godrikův důl

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:4 371
Blížíme se do finiše a dnes vás čeká vůbec nejdelší část v historii potterovských muzikálů od StarKidu. Těšte se na celých 21 minut, ve kterých se výrazně posuneme v ději a také dojde k několika vtipným chybičkám a zaváháním, která výsledek vůbec neshazují, spíš naopak. Přeji příjemnou zábavu.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I když mi AVPSY připadal ze začátku trochu slabší, tenhle konkrétní díl je pravděpodobně mým nejbolíbenějším z celých třech sérií. Měla jsem husí kůži a přiznávám se, že mě to dojalo snad stejně, ne-li víc než filmové zakončení HP.
FUCK THE TIE! :D

20

Odpovědět

zdravím nevite nekdo dali se nekde stahnout ta písnička Everything Ends ??
dik moc

10

Odpovědět

Lupin CAN sing!

Ta písnička byla strašně dojemná (obzvlášť část od 8:15) a "Fuck the tie!" mě dostalo :D

280

Odpovědět

Fuck the tie! :-D

230

Odpovědět

tak právě jsem dokoukal celýho B@mana a musím říct že mě to docela dost zklamalo. Potter se jim povedl dokonale, ale ten batman mi nějak nesedl. jediný co mě nadchlo bylo když zpíval ,,Brumbál,, (ted si nemuzu vzpomenou na prave jmeno :D ). snad bude jejich příští výtvor stejně tka dokonalej jako tohle :) PS už se nemůžu dočkat na závěr

182

Odpovědět

Přesně stejné dojmy jsem měl i já. Bylo to přehnaně dětinské a chvílemi podle mě až trapné. ;-) Pár písniček se mi líbilo a Jamie byla sexy, ale jinak mě to vůbec nezaujalo.

222

Odpovědět

+BugHer0přesně mi bereš slova :) chvílema se člověk fakt zasmál a řikal si jak je to prdlý :D třeba já jsem váš nový komorník z irska :Da některý části mi připadali moc pěkný :) ale většinu tohohle překryla dětinská forma, která mi připomínala hloupý sitcomy z nějakýjch 60. let :D myslim že kdyby tma nedali Robina a udělali to trochu v drsnějš a ponurejší verzy batmana kterej se pak taky třeba dá dohromady se supermanem a vytvoří justice ligue tka byhc byl mnohem víc šťastnější :)

181

Odpovědět

To jsme tady už probírali, (u dílu 1x11). HMB! je prostě udělaný ve stylu jako písnička "Boy Toy" z Little White Lie = tak účelně trapné a přehnané, že v tom je ten vtip (Který se mi osobně hrozně líbí - včera jsem se na B@mana díval zase a opět mi to připadalo vynikající.) Je samozřejmé, že tenhle druh humoru je hodně specifický a je navíc hrozně "nečeský". (Když bereme to, co Čechům jako kultuře příjde vtipné, což se liší u každé kultury.) Není překvapivé, že se českým fanouškům líbí drsný štiplavý humor AVP trilogie, ale ne rozjívený prdlý humor B@mana. Mimochodem, neslyšel jsem o tom, že by jinde mezi fanoušky způsoboval B@man tak silnou kontroverzi a rozdělení jako právě u nás. :-)

P.S.:To jméno je Dylan Saunders :-D

191

Odpovědět

+MiliaJá mám HMB asi nejradši, spolu se Starship. Ale pokud se to někomu nelíbí chápu, teda vlastně ne tak uplně, ale respektuji to.

190

Odpovědět

Příští muzikál - Twisted zatím vypadá, že by mohl být naprosto vynikající. Poprvé nerežírují Langové (Ti píšou scénář v kooperaci s Ericem Kahnem Galem, což je jejich kamarád - pomáhal na Little Whie Lie), ale Brian Holden (Lupin), který jim pomáhal s režií u AVP trilogie, herecké obsazení je taky luxusní (http://the-real-team-starkid.tumblr.com/post/50744843140/the-cast-and-crew-of-twisted-awesome) a hudbu bude dělat A. J. Holmes (Lockhart), který dělal vždy ty nejjazovější písničky (např. Lockhartova píseň v AVPSY) a prohlásil, že to bude "pocta Alanu Menkenovi" - skladateli, který skládal pro Disneyovky.

191

Odpovědět

+MiliaTwisted se nemůžu dočkat, jen mě trochu mrzí že tam nevidíme Briana hrát. Jo jsem děsná vím to.

190

Odpovědět

+MiliaJá se na Twisted moc těším! Herecké obsazení je skvělé a hudba od A.J. Holmese, to je něco pro mě :-)

190

Odpovědět

Já bych B@mana zas tak neobhajoval. Podle mě to byl prostě krok vedle a AVP trilogie mi v humoru nepřijde nijak extra "drsná a štiplavá". Drsný a štiplavý humor si teda představuju trochu jinak a i AVP je hodně uhozený, trhlý a dětinský (homosexuální Snape a Brumbál, Šálka, Malfoy a jeho story s Dobbym a Prdkovicema, který jsou na Marsu atd.). Jen v AVPM to prostě tak nějak sedí a pasuje. :-)

A nic ve zlém, ale ty StarKidy až moc žereš na to, abys objektivně řekl, že něco z jejich tvorby bylo špatný. Samozřejmě je to fuk. O nic nejde a nic tady tím nevyřešíme, ale když někdo řekne, že se mu to prostě nelíbilo, tak by ses mu neměl snažit vysvětlovat, proč to bylo dobrý. Dotyčnej názor stejně nezmění a bude si myslet svoje a já s tím souhlasím. :-)

182

Odpovědět

+BugHer0Určitě to s objektivním hodnocením jako hardcore fanoušek mám těžké, takže mě berte s určitou rezervou. Nejde mi ani tak o to hru obhajovat, ale spíš upozornit na rozpolcenost (českých) fanoušků. Aby se neříkalo "B@man byl na dvě věci!", ale spíš "B@man je velmi neobvyklý a mě se líbil/nelíbil, a je spousta fanoušků, kteří mají názor stejný i opačný."

200

Odpovědět

+BugHer0To, že někdo žere Starkid, ještě neznamená, že nemůže být objetivní. Mně se nejvíc líbí AVPM, ale každý jejich projekt je něčím zvláštní, něčím jedinečný, něco je fenomenální a něco pokulhává. HMB je možná trochu trhlý, ale na druhou stranu už mají propracované ozvučení, kostýmy a choreografii. Joe dokázal, že dokáže zahrát prostě cokoli a postava Robina mi příjde geniální. Toť můj názor.

180

Odpovědět

+BugHer0Jde tu jen o věc názoru :) Já si myslím, že Very Potter nasadil laťku opravdu hodně vysoko, a že se to těžko překonává. Přesto si ale myslím, že i B@tman má něco do sebe... To záleží jen na tom, jaký druh humoru upřednostňujete.
Milia chtěl obhajovat něco, co se mu líbilo, nedávala bych mu to za zlé, protože kdyby ke mně někdo přišel a řekl "AVPM mě opravdu zklamalo a nelíbilo se mi," taky bych cítila potřebu odporovat a obhájit si to :)

180

Odpovědět

Tak tohle byl rozhodně nejlepší díl, co jsem u Very Pottera viděl. Další geniální nerdovský rozhovor, tentokrát o Spider-manovi, se kterým se 100% ztotožňuju, návrat všech super postav, včetně smrtícího gagu s Cedricem... no a samozřejmě ta jejich vynikající písnička o Bradavicích.

270

Odpovědět

Naprosto mě dostává McGonagallový zpěv a Ronův výraz při tom :D

230

Odpovědět

18:30- je (alespoň podle scenaře) Who knows how fast the school’s gonna blow

180

Odpovědět

Po po*raný zkoušce je to perfektní díl na zlepšení nálady.

180

Odpovědět

Naprostá bomba... Úplně jsem se do tohohle dílu zamilovala. Fuck the tie, Ronův proslov, Snape a dvě dokonalé písničky... Navíc ta délka :'3 Ale stejně jako ostatní jsem smutná, že už to pomalu, ale jistě končí. A jak to vlastně bude s posledními dvěma díly? Budou naráz příští středu, nebo nějak jinak?

210

Odpovědět

Ano, BugHer0 se vyjádřil že budou.

180

Odpovědět

Určitě je přidám oba naráz. Jen nevím, jestli to stihnu ve středu. Čekají mě poslední dvě zkoušky a mám toho teď ažaž, takže nic neslibuju. ;-) Ale měly by tu ve středu být.

180

Odpovědět

+BugHer0Doufám, že jo, protože jinak by za mnou sestra přijela ve středu na sledování celého 2. aktu a finále zbytečně :-D

180

Odpovědět

+BugHer0Však mi případně vydržíme :) Moc děkuju :)

180

Odpovědět

+BugHer0(pane bože, jak jsem mohla napsat takovou pitomost. MY, samozřejmě. Omlouvám se :D)

180

Odpovědět

Úplně miluji, když publikum začne hystericky ječet jakmile se na jevišti zjeví někdo s odhaleným hrudníkem :D
Alespoň v tom nejsem sama...

230

Odpovědět

Též se přiznávám, že při této scéně jsem se téměř rozbrečela :D Je v tom fakt hodně vidět, jak se loučí s HP světem :) A i vlastně naznačují nám, že HP je definitivně uzavřeno :) Když jsem dokoukala poprvé na youtube AVPSY, tak jsem se cítila stejně smutně a frustrovaně (ne-li víc) jak při dočtení knih. Je to šílené, že je tahle kapitola uzavřená :( Jsem hrdá HP generace, a doteď jsou to mé jedny z nejoblíbenějších knih, a rozhodně nejčtenější (tipuji, že jsem je celé dokola četla aspoň 10x :D).
Ale v našich srdcích bude žít HP dál :) Ještě že existuje tolik FF, kolik jsem ještě nečetla :D

220

Odpovědět

sice uzavřená, ale jak řekla JKR: "The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
a nic není uzavřeno, dokud nenavštívíš studia WB v Anglii, takže stále existuje něco, na co se můžeš těšit :)

200

Odpovědět

+janelizzietak to jo :)
no, studia WB :D
ale už to nebude nikdy ten stejný pocit, jako když jsem několik hodin dopředu prostála frontu v knihkupectví, až vyjde nový díl :D a pak se zavřela v pokoji a nepustila knížku z ruky, dokud jsem ji nedočetla :D
nejvtipnější bylo, jak když vyšel nový díl, a dvě třetiny třídy si pak ve škole pod lavicí četlo :D

210

Odpovědět

+janelizzie-> Janna - jojo, to si pamatuju, přemlouvání rodičů (v té době jsem byla ještě malé pívo), že nutně o půlnoci potřebuju být na Václaváku a že slib, že v noci tu knížku nebude číst xD (rodiče to ve výsledku vyřešili za mě a knížku mi dali až ráno a ano, málem jsem dostala hysterák) xD to bylo poprvé a naposled, kdy jsem zfalšovala tátův podpis na omluvenku z těláku, abych mohla sedět na lavičce a číst O:-)

180

Odpovědět

Nebo si můžeš sáhnout do kapsy a zajet si do Orlanda zmiňovaného v minulém díle na pravý máslový ležák. :-D

190

Odpovědět

+BugHer0"pravý" máslový ležák mají i v Anglii :) a v cenovém porovnání asi za mnohem méně :D slyšela jsem, že v Orlandu to vypadá nádherně - krajina, majestátné Bradavice a vzadu palmy, v Anglii mají aspoň originál rekvizity :)

190

Odpovědět

+BugHer0Já jsem tam byl a musím uznat, že ty atrakce jsou fajn, teda hlavně jedna, kde sedíš v pohyblivým vozítku, co se různě naklání a skáče a všude kolem tebe je promítaný okolí. Letíš na koštěti po Bradavicích, mluví na tebe postavy z filmu atd. Na to jsem musel jít dokonce dvakrát, fakt pecka. ;-)

Když tam jdete, všude na zdi mají udělaný suprový mluvící obrazy jako v knize a filmech: http://www.youtube.com/watch?v=CCvxmI6sIA8
Tady
ještě video z venku: http://www.youtube.com/watch?v=R0OUKJF2MSw

180

Odpovědět

+BugHer0Tam se jednou musím vydat! Btw, máslový ležák není nic vymyšleného. Někdy v 17./18. století se to v anglii normálně pilo. Je to oslazené pivo s kořením a máslem.

180

Odpovědět

Výborný díl. Opravdu úžasný. Už se nemůžu dočkat finále, ale zároveň mě mrzí, že bude konec.
A díky Milia, za ty skvělé informace u každého dílu ;)

180

Odpovědět

Bylo mi potěšením a ctí ;-)

180

Odpovědět

Nejlepší díl :).
A Joey Richter vypadá úplně jako Andy Garfield :D.

201

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat jak to všechno skončí :) škoda že to nemůže jít furt :) jenom doufám že by se přeložila další tvorba od Starkidu třeba jako B@Dman :)

180

Odpovědět

Jak jsme u AVPSY už psali, B@mana přeložila (solidně, neboj) česká fanynka na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=6MkJlGZKmXw

180
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK